Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Moje dziecko miało jeden dzień fikania na brzuch, teraz jej się zdarza sporadycznie i wydaje mi się, że jeszcze nieświadomie, bo uwielbia przekręcać się na boczki i jak się za bardzo rozpędzi to ląduje na brzuchu 🙂 Za rączki jak podnoszę nie ma opcji na dźwignięcie głowy, bestia się zapiera, albo przesuwa w moją stronę i ostro zaciesza, sama z siebie podniosła może z pięć razy, ale jak ją lekko podniosę, to dalej już nie ma problemu, w bujaczku też dźwiga, siedzi na kolankach u mamuni pięknie. Co do gadania, to faza krzyków jej przeszła, teraz czasami bita puści, po cyśku jak jest lekko śpiąca pogaworzy, po drzemkach też.
Co do prania, to od dobrego miesiąca piorę w łulajcie czerwonym- dziecko żyje i ma się dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agata witaj w domu 😘 no ja mam podobnie z ciuchami nie wyrzucam bo żal bo szkoda bo jeszcze sie przyda ja to w ogóle jestem uzależniona od lumpeksów więc mam ciuchów multum tylko że chodzę w ulubionych zestawach i w większości rzeczy to w tym sezonie nawet nie byłam 🤢 mam w mieszkaniu tylko jedną szafe no i dobrze że mam rodziców ze strychem to po każdym sezonie sie przepakowuje z wiossenno - ltenich na jesienno - zimowe i właśnie taka przeprowadzka mnie czeka i juz mi sie nie chce 🤢 dziś jedynie popakowałam w worki młodego letnie ciuszki i szkoda mi było że w takich super letnich ramperasach już go nie zobacze 😞
bogusia michałek rewelacja boss piaskownicy 😉
ksawi słodki dziąslak
no moje bobo jeśli chodzi o rozwój brzuszka/pleców to moge sie pochwalic że opanował to przekręcanie szybko i zostawic go samego w macie to zwiedza cały pokój 😎 ale do siedzenia nie garnie sie w ogóle podnoszenie głowy w pozycji leżącej czy na leżaczku to dla niego abstrakcja jak pociagne za rączki to usiądzie na kolanach też posiedzi i to tyle
jak pisała sztunia nie ma co porównywac bo kazde dziecię idzie swoim rytmem i tyle a zawsze można się czegoś doczepic to tak jak w ciązy znaszymi wynikami było jeden lekarz do radzał to a inny tamto.
luzik najważniejsze że mamy ZDROWE bąbelki
wczoraj w manufakturze szlo mlode dziewcze z wozkiem i dziewczynka cala twarz powykrzywiana tak slodko na rozowo ubrana a widac ze choroba nieuleczalna i to jest przykre a nie to ze jedno szybskiej czy pozniej dostanie zeby czy usiadzie czy zacznie mowic 🤢
jozo pani profesor fiu fiu 🤪
elka jakie słodkie uniformy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia chłop kilka nocy zmarznie to przyjdzie sam i ukocha 😘 ale czasem trzeba szturchnąc naszymi chłopami coby wiedzieli gdzie ich miejsce 😉
ja piore cały czas w dzidziusiu i płucze w lenor sensitive
kupiłam kaszke sinlac no i dupa bo ona tylko na wode jest albo do jedzenia się dodaje a ponoc nie nadaje sie do mleka modyfukowanego a ja chciałam Adasiowi troche na noc butlę zagęścic i nie wiem co teraz czy eksperymentowac czy jak 🤢 żeby nie dostawał za dużo białka i żeby mu się co nie podziało 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maruder przysnął..
może uda mi się wziąć szybko prysznic..

ja dalej piorę w Jelp 2 w 1, ale jak mi się skończy to
chyba też przejdę na normalny proszek 😉

Ja też muszę porządki zrobić w szafie,
ale podobnie jak Agata nie nawidzę tego robić..
Bogusia szkoda, że nie mogę Ciebie teleportować
byś mi pomogła ☺️ 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adas jaki spryciarz 🤪 😁 😁 Asienka na pewno mialas problem zeby znalezc synusia 😁 😁 😁
Moja dopiero przysnela od ranca 😠

A i dostalam cioteksa 🤪 a jeszcze wczoraj pisalam ze sie martwie bo nie mam i o 😮

ELUSKA WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia oj wywalanie łopaty to też nasza zmora 🤢 Adaś pokazuję jęzora odkąd dałam mu pierwsze jabłuszko jeszcze jednym z takich "tików Adama" jest ciągłe stękania i wywalanie jęzora jkaby spinał się na kupkę a tak naprawde jej nie produkuje tylko tak udaje nie wiem o co chodzi ale za każdym razem myśle że jest do mycia a tam czysto i pachnąco 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam 4 wczoraj 🤔
A to dowód
[URL=http://img245.imageshack.us/i/0109101108.jpg/][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/9004/0109101108.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...