Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam porannie 😘
kahna ja też mam codziennie mieszkanie włosami usłane 🤢 są wszedzie na ubraniach, ubrankach meblach podłodze łóżeczku w pampersie na kuchni w garnkach 🤪
u nas słońce z rana się pokazało ale to chyba tylko poto coby dzieciaczkom pokazac droge do skoły ale to dziwnie tak wygląda jak maluchy zapierdzielają z plecakami i workami do szkoły 🤢 a w tesco wczoraj szał był na zeszytach śmialismy się z takich małolat wiecie farba na włosach tipsy a może 15 lat miały a mąż przechodzi i do mnie : ile by tu wziąśc do histori biologi polskiego 😁 rany kiedy to było.
noc koszmar młody się budził co 2 godz na mleko o 5 zrobił taki armagedon że amba normlanie a wciągnał jedynie 50 ml i zasnąl 😮 no to mąż mówi ja tez Ci armagedon zaraz zrobie i tak się będe darł że nie nadazysz robic kanapek 😁
zmienilismy dziś młodemu materac z kokosa na gryke no i ma chłopak twardo ale zaraz piętami zmiękczy podłoże bo kopie niemiłosiernie 🤢
i dalej zapomniałam
ahhhhhhha
też dziś kupuje kaszke sinclac i spróbuje AdASIOWI zapodac może przespi wiecej i stad moje pytanie mamy które maja butle tt to podajecie kaszke normalnym smokiem 2-3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
brzuch sie wiesza wczoraj pozwolł jeden post napisac i dupa
nie pamietam co tam skrobałyscie bo mi smuteczek doskiera 😞 kosa z mezem i tym razem nie popuszcze, spał na skórce 😞
Maja ok ackolwiek z oka jej nie moge zniknac, bo zaraz fochuje, swieci słonce ale wieje
moze cos zjem
Ksawi miodzio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hołk!
Wódz Siedzący Pies wita Cioteczki 🙂

[URL=http://img208.imageshack.us/i/0209100851.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4226/0209100851.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia - Michałek sam tak usiadł czy mu troszkę pomogłaś? 🤪
Spoko wódz swoją drogą 😁 🤪 🤪 😘

Kahna - Ksawi slicznie nas powitał 🤪 🤪 🤪 🤪

Sztunia - o co kosa?

Klapi - tak, jestem doktor 😉
no i nauczyciel akademicki
Broniłam się miesiąc przed porodem 😜

Dziewczynki, mam prośbę od koleżanki
wypełnijcie prosze tę krótką i anonimową ankietkę:
http://www.ankietka.pl/ankieta/46728/ciaza-i-porod-w-opini-kobiet.html
Jeśli możecie to roześlijcie ją znajomym 😉
Dzięki wielkie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuje się podnosić ale tylko jak ma oparcie pod plecami.
Staram się w końcu przyjąć do wiadomości ze kazde dziecko rozwija się po swojemu i na Michałka tez przyjdzie czas z przewracaniem sie na plecki i odwrotnie. Tylko jakoś mi trudno jak czytam ze juz wszystkie dzieciaczki to potrafia i to młodsze o wiele od niego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia, my ostatnio porównywałysmy dziecko mojej kumpeli a Maję, no róznice ogromne były, ona nie przewracała się do 6 miesięcy, bo była za gruba 😉
a ostatnio Maja spotkała się z Lenką o 5 tygodni młodszą od siebie, wieicie jak mi było dziwnie jak ta Lenka gaworzyła jak szalona a Maja siedziała z otwarta buzią i na nia się patrzyła hehe

Nie ma co się przejmować każdy maluch ma swój czas, ale ja wiem że czasem porównań cięko się ustrzec

Jadłam na śniadanie bułeczki maslane z reala, no i widzę jak Maja patrzy na mnie i wręcz się oblizuje to jej dałam powąchać polizać i ona tak dziubek otwierała a że bułeczki mięciuti to ugryzła, ale miałąm stresa żeby jej ten kęs wyjąć, no ale co , chciała tą bułe i darła się w niebogłosy, myslę że ona już ostro społeczna się robi jak ktoś je to ona też wtedy chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...