Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja dziś zostaję jeszcze na starych śmieciach ale nie wiem co z netem bo jak bartek wróci złodzi i będzie w nocy przewoził graty (niestety 😞), to pewnie rozmontuje cały system i mój lapek też nie będzie działał - trudno.
jak zawiezie to bedzie spał już w ząbkach beze mnie 😞 po mnie przyjedzie jutro raano, jak będzie dostawczy odstawiał i zabierze mnie już naszym.
kurwa, nawet kibla pierwsza nie osralam bo kolega bartka mnie uprzedził.
a w tym mieszkanku co mieszkam teraz też mi się nie udało ochrzcić klopa !!
no chyba mi sie nigdy to nie uda 😞
młody kima po kąpieli, idę zatem na paluszkach co nieco popakować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha!
ale mam znow przeboje z moim etatem- dzis sie okazalo ze mam pol etatu 😮 nosz kur chyba zwariuje, ale staram sie trzymac pion 😜

wlasnie jem kolacje, maz w pracy, dziecko spi, pewnie zaraz sie obudzi dojesc drugiego cycka, ogladam film na polsacie i zaraz was doczytam 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka jak na starość dorobię się własnego em, to będę srała w majty dopóki mi kibla nie rozdziewiczysz 🙃
Chłop zarzucił mi brak partnerstwa, to zapytałam się go co to znaczy według niego, bo jakoś się nim nie kierował biorąc kredyt dla mamusi, mimo że ja byłam przeciwna- skleił dupala wtedy. Gadać gadamy, ale nie pijemy sobie z dzióbków 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irysek - ja wczoraj podpisałam, owszem, cały etat, ale tylko do końca lutego na razie no i myślałam że będzie adiunkt, a dostałam asystent 😞

Anka73 - no szkoda że ja teraz latam do pracy, bo cie godnie nie przywitam 😞 😜 😜 😜
a i wieczorami nie teges, bo chrzciny za pasem, a ja jeszcze mocno nie w temacie 🤨 🤨 🤨
Ale po niedzieli kawę powitalną masz u mnie jak w banku
Agatta, jak obiecałam, Ciebie też na czyszczenie lodówy i domowe ciasto zapraszam 😜 😜 😜
(po chrzcinach to jest szansa na coś dobrego 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe ciekawe jak to bedzie ze mna, bo mam umowe na czas nieokreslony od roku, a teraz zrobilam mgr i te niby pol etatu- to co bedzie nowa umowa czy jakis aneks do tego, hmmm

poza tym od dwoch dni boli mnie szyja z prawej strony, chyba mnie przewiało i sie smaruje jakimis mazidlami bo kurde nawet odwracac glowy nie moglam 😠

pogoda do bani

morfi- u mnie w rodzinie tez jest taka sytuacja ale ewidentnie winna jest moja szwagierka, ktora malo chetnie pokazuje swoje dziecie moim tesciom, wkurw... 😜 przez to moja tesciowa jest taka glupia z moim igorem, a wiadomo przesyt tez szkodzi 🤢

mlody sie jeszcze nie obudzil hurra- oby pospal dluzej, wiec jeszcze nie pojde sie prysznicowac, a juz bym chciala 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie daję ale jak tylko rozgoszczę się w mojej nowej chałupie to mam zamiar wrzucic mu kaszkę sinlac.
ponoć jest bardzo dobra, antyalergiczna i fajnie dzieci po niej rosna.
ma wszystkie elementy i witaminy potrzebne do rozwoju malucha.
podejrzałam sobie fora i matki są z niej baaaaardzo zadowolone 🙂
co do pakowania - to juz zrobiłam wszystko co mogłam w tej sytuacji i czekam na bartka bo dopiero wraca.
biedny on - od rana ostra jazda z tymi klamotami.
najgorsze, że mamy duzą rogówkę do przewiezienia i pralka jeszcze ciężka bo reszta to juz kartony i torby - tyle, ze sporo tego.
no i przeraża mnie to, ze po nocy chłopaki będą tłukli się po klatce i robili raban.
tu mam sąsiadów wyrozumiałych ale tam nie wiem jacy są i na dzień dobry walnąc sobie minusta to niezbyt fajnie 🤨
po weekendzie jakos sobie przyjadę tu i ogarnę kurze co by syfu nie zostawić, wyłączę lodówkę, korki, wodę zakręcę itp.
[color=red][color=red][/color]Agatto - dojechałaś????[/color]
JoZo - jak to???!!!!! nie będzie transparentów powitalnych ???!!!!!! 😠 😠 😠 😠
😉
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, póki co słonecznie 😘 🤪

Morfi mi też się ostatnio śnieło że Ksawi nie jest dzieckiem
Rafała ☺️

robię szybkie pranie póki nie pada, może
choć trochę przeschnie na dworzu

mam już dosyć tych wypadających na potęgę
kudłów..codziennie zamiatam i co krok widzę
nowe na podłodze, na ubrankac małego..
chyba pójdę do fryza i je zetnę na krótko 😠

doczytam teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...