Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry witam o poranku z filiżanką kawy w ręku 🙂
dzisiaj mi będą potrzebne hekto litry tego płynu Arunia znowu nie dał spać w nocy a na domiar jak stanęłam koło łóżeczka to zaczął tak płakać że aż serce mi się kroiło że nie mogę go uspokoić. Mój biedny skarbek niech te ząbale już wyjdą może będzie lepiej.
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry dziewczynki po kilkudniowej przerwie 😉

jesteśmy cali i zdrowi 😉
Ksawi coraz bardziej na mnie krzczy 😉
no i zaczna już powoli siadać
tzn. jak mu się nogi przytrzyma to się podciąga

zakładam tymczasm bo może da radę ciepłą kawę wypić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy i my.
czas dłuzszych nocek sennych poranków juz chyba sie skończył wraz ze zmianą czasu i dziś drugi raz wcześiej me dziecię żąda uwagi 🥴
a szkoda bo tu mogłam z wami konkurować w konkursie: "która mama najpóźniej wstaje" 😁
bawimy się juz od 6:30.
dziś zaczynam wojnę z moją firmą o wynagrodzenie za październik, które zostało mi wpłacone na konto w wysokości mniejszej niz połowa.
powód znam ale jest on bezprawny bo, jak monia zapewne potwierdzi, pracodawca nie ma prawa sam sobie "ściągać" z wypłaty pracownika zaległych rat pozyczki.
dodaję, ze pozyczka ta powinna być mi umożona juz 2 lata temu według zapisów w umowie pozyczki i regulaminie firmy wtedy obowiązującym.
żeby nie było, ze ja tak sobie nie płacę.
i tak ściągali mi beprawnie raty przez 8 m-cy zanim zaszłam w ciąze i poszłam na L4.
więc w ogólnym rozrachunku są mi winni jeszcze kasę około 2 tys.
nie tylko ja mam/miałam taka pozyczke.
z jednym pracownikiem poszli do sadu po tym, jak go zwolnili (przestał płacic) i przegrali. oczywiscie nie uznali decyzji sadu i dalej maja sie odwoływac.
no i tak mam cały czas jakies jaja z moim pracodawca, sadem mnie straszyli w ciazy, kontrole w 8 i 9 m-cu nasyłali z zusu i inne szykany.
próby zmuszenia mnie do przyjścia do firmy po cokolwiek.
nie odpowiadanie na moje pisma, nie objęcie mnie opieką medyczną dodatkową - jako jedynego pracownika - ewidentny mobbing.
no i znów sie wyzaliłam na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam po przerwie 🙂
u nas okej jesteśmy cali i zdrowi 🙂
w dalszym ciągu bezzębni, dzionki zrobiły się dla Adasia dzionkami bez jedzenia natomiast w nocy nadrabia wstajemy po 3 razy na butle, bidulek męczy się bardzo ze swoimi dziąsełkami ale nie jest najgorzej 🙂 do przeżycia. pełza już praktycznie po całym mieszkaniu jets pod wrażeniem gniazdek elektrycznych więc nie ma mowy o pozostawieniu dziecka samego gdziekolwiek poza łóżeczkiem, w leżaczku tak się wygina koniecznie chce ujrzec co pod spodem że boje się że fotel Adasiowi na grzbiecie wyląduje. Adaś zaczyna uczyc sie raczkowac bierze nóżki pod siebie i tak stoi jak piesek ale nie ma siły aby zrobic krok i sie przewraca na bok. za nami niedzielne 7 mcy zleciało że hoho weekend super gościnny i pogodny. Adaś wczoraj się zajadał rosołem domowym z makaronem normlanie buziulke sam otwierał po więcej 🙂
nie doczytam mam nadzieje że okej u wszystkich
zaległe buziaki miesięczne no i aktualne też 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha

20 ston do czytania, bo mnie wczoraj na necie nie bylo, maz zabral kompa do pracy.
dzis mam zamiar wybrac sie do fryzjera, ciekawe czy bedzie miejsce, podoba mi sie kolor jaki obecnie ma natalia kukulska, chyba sobie takie zrobie, tylko kurcze zadnego zdjecia nie ma w necia a bym wam pokazala 😉

Iggi wczoraj mial pierwsza jazde z nowym fotelikiem Coneco Zenith- proba udana za kazdym razem jak wsiadalismy i jechalismy to Iggi spal 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka ale masz sprawnego maratonczyka w domu
co tak cale mieszkanie juz na pelzaka zalicza 🙂
normalnie sportowiec Ci wyrosnie jak nic

Morf ja czesto mam zapalenie dziasel
wiec mam juz chyba wszystko przetestowane
i ten plyn jest najlepszy
fajnie, ze Tobie tez pomaga 🙂

Ania73 kciukasy za walke z firma !
nakop im do tylkow 😁

LOlitta dzisiaj tez w nocy cos niespokojna
tez obstawiam, ze to zeby ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mlody tworzy wlasnie 2 kupe 🤢 pijac jednoczesnie herbatke 😁
mlody coraz lepiej pelza, i nauczyl sie sapac jak piesek, jak sie cieszy to jest ahahahahahaha

p.s. maz po raz drugi sie zakochal w synu, bo zrobil sie taki fajny, smiejacy sie, no i raczki do ojca wyciaga, i mezul zakochany na maksa 🤪

na DDTVN mama 9 dzieci 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj Oliwers tez moja noge do buzi chce wkladac 😁
i tez tuli sie, obejmuje mnie za szyje i tak jakby sie wciska we mnie - smiesznie 🙂
a jak mowie do niej: "buzi, buzi, buzi"
to mnie "caluje" - otwarta gębka oczywiscie 😁
wlasciwie to chyba chce mnie ugryzc 🙂

ale juz koniec tego chwalenia !
bo ostatnio Maruder z niej sie zrobil
wkurwia sie, ze raczkowac nie umie
wkurwia sie, ze zabawek nie dosiega
w zwiazku z tym wiecznie cos tam medzi sfrustrowana pod nosem ...
czasami szalu mozna dostac od tego jej gledzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny na każdy dokument pozostawiany w firmie miejcie potwierdzenie czyli ze przyjęli podanie o wychowawczy , urlop czy coś podobnego
Anka jeśli mówisz że tak jest w regulaminie to regulamin w rękę i walcz o swoje niech nie myślą że mogą w jaja lecieć a co do mobbingu to masz asa w rękawie i w każdym sądzie wygrasz.
Informuję że jak dzisiaj będzie głośno że wywalono w powierzę ZUS to ja jadę tam z dynamitem w ręku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka kciuki za wygraną!

Adaś jest niesamowity, chyba naprawdę sportowiec z niego wyrośnie...albo jakiś turysta, skoro go tak świat fascynuje 🙂

Irysku ja mam Szczypawkę, jak tylko znajdę się w zasięgu rączek 😮 🙃

O Bogusia, witaj!

Monia ode mnie też weź jakiegoś dynamita na nich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bomba do mojej firmy wysłana w postaci 3 pism z paragrafami z KP.
ciekawe - mają 3 dni na przelew.
do tego zazyczyłam sobie udostępnienia do wglądu dokumentów, na podstawie których wyliczyli mi wynagrodzenie za październik.
tzn bartkowi mają pokazać a on ma notarialne pełnomocnictwo.
monia, czy mozna to skopiować np. na ksero? lub cyknąć fotę?
teraz pakuję bombę do zusu zeby monię wesprzeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...