Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja bede mojej małej przebijac uszy po chrzcinach
uwazam ze lepiej teraz, wiem jak jest dziewczyny podrastaja chca kolczyki a potem uciekaja z zakladu kosmetycznego z jednym przebitym uchem i wszystko konczy sie jednym wielkim placzem...lepiej teraz poki sa małe
i nie ma co porownywac kolczyka w pepku do kolczykow w uszach...
ale to moja opinia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MIA STO LATEK SKARBIE 😘 😘 😘

Finka nie idź do dentysty, ja dzisiaj byłam i mnie boli ząb, który nie bolał wcześniej 😠 😠 😠 😠

Basik dzięki 😘

Julka witaj! szkoda, że tak słabo w rodzince...ech, nie wiem, czemu kobiety tak się męczą z dziadami 😠 Śliczna Mia a i z Ciebie lachon jak się patrzy 😘 😘 😘 😘 dawaj więcej!

Iskra a u mnie bigosik właśnie się rozmraża 🤪

kolczyki za Klapi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi no nie wiem czy tak zarosną, mi nie pozarastały za wyjątkiem tych co niewygojone były 🤢 Może moje dziury jakieś dziwne są 🤢 🤢 🤢
Ania78 no to lipa straszna z tym zębem 😞
W ogóle debil jestem, bo nie pochwaliłam spamu, to teraz napiszę spam ekstra
Mia sto lat ślicznotko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny 😉
Dziś mam dzień pojechany na maxa a zaczął sie testem ciązowym 😮
Zjadłam śniadanie i bawiłam sie z Nadią skulona jak poczułam ruchy!! dostałam na łeb skoczylam do dyzurującej apteki i kupiłam test i co ...druga kreska wyszła taka rozlana tzn nie kreska tylko taki zaciek w tym miejscu -wiec pomyślałam że powinna być kreska i pojechałąm znów do apteki kupiłam hurtem trzy- na szczeście negatywne ale latało mi coś w środku na maxa i na 100 % uczucie ruchów - mój konkubent skomentował że mi sie pierd zawieruszył 😮
Potem -przyszywana teściowa zaserwowała mi kudłatego kurczaka -tzn na udzie w okolicy kupra były kudły - nosz kurwa mać akurat mi musiała to zaserwować. Nie jestem pańcia ale nie bedę z grzeczności wpierdzielala kurzych kudłów z dupy!!
Jechałam samochodem jak się ściemniło na szczęście też z moją starszą córka ( w sumie na sczęście bo bym pomyślałą że mam coś już z głową ale jakby coś się stało to wolołabym być sama )a na środku drogi za zakrętem stała młoda kobieta ledwo zdążyłam odbić i przyhamować..a ta pizda spojrzałą na nas błednym wzrokiem jak na horrorze - tak skomentowałą moja Wiki 😲
Strach się bać co bedzie w nocy...
A wracając do pierwszego wątku jutro z rana zapierdzielam do gina bo się zeschizuję na maxa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wieczorową porą
na cmentarzu Arczi rozglądał się dokoła i jak ma wielkie oczy to dzisiaj miał większe niże 5 złoty skarbeczek mój najdroższy a Patunia i Isia tłumaczyły mu przy każdym grobie kto tu leży i że spoglądają na niego z nieba i pilnuje żeby był szczęśliwy a mi łzy w oczach stawały
kiedy wróciliśmy z cmentarza Piotrek dostał telefon że z jego matką jest bardzo źle i nie ma dla niej ratunku mimo tego że jego życie było tak masakryczne to jednak matka nawet ta najgorsza ale to matka a musi być źle skoro z informacją zadzwoniła jej siostra czyli ciotka Piotrka a ona nie rozmawiała z nią od dnia gdy Piotrka i Pawła zabrali do domu dziecka gdy mieli po 4 lata
Anka wiem że trzymanie związku na siłę nie ma sensu sorki że tak mówię ale ja przez kilka lat próbowałam utrzymać związek stawałam na uszach kryłam i udawałam że wszystko jest w najlepszym porządku ale przyszedł na szczęście moment w którym się ocknęłam z tego letargu i jak wysyłałam pozew rozwodowy to z tej radości go nie podpisałam
zdolna ze mnie bestia 😉
NY powodzenia u gina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...