Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzięki klapek 🙂
moze jakoś jutro mi sie uda podjechać.
wczoraj Aro mi zmarzł w tym czerwonym, miał zimne nózki i rączki 😞
3 godziny spacerowaliśmy, a pod kombiakiem miał body dł, grubą polarową bluzę, rajty, welurkowe półśpiochy i grube frotowe skarpy, czapa z dzianiny na polarze, na to kombinezon, przykryty kocykiem z pentelki i w śpiworze 🤔
ten kombiak to ortalion, coś cieniutkiego w środku i podszyte cienkim polarkiem.
w sumie to i tak chyba był ubrany dość grubo, spał wiec...
moze powinnam mu w takim razie dodać jeszcze jedno body z krótkim na sam spód?? ☺️
albo włąśnie grubszy kombinezon powinien mieć - i to chyba jednak ta opcja byłaby lepsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pusto cos ...
LOli spi
no to spamuje
moja banda 🙂

[URL=http://img573.imageshack.us/i/aaaaaaaaaaaaag.jpg/][IMG]http://img573.imageshack.us/img573/7141/aaaaaaaaaaaaag.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img139.imageshack.us/i/aahaa.jpg/][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/1218/aahaa.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img839.imageshack.us/i/aaawn0.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/961/aaawn0.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teczowa jutro do nas jednak nie przyjedzie 🙂

uwaga :
powiedzieliśmy jej że nie bedziemy sie jendak budowac kolo niej bo to wiecej kasy (ja zabardzo nie chce miec jej na gowie). Dzwoni dziaij ze zaprosila architekata i co ma mu powiedziec. wiec mowimy ze nie budujemy sie nadal. Wiec powiedziala ze nie wie czy do nas przyjedzie bo nie ma wody(?).


jestem przejęta 🙂 🤪 🙂 🤪 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anielka wstała jakieś 20 minut temu z drzemki, piotrek posadzil ja sobie miedzy nogami, ta do mnie zaciesza i nagle znowu zwymiotowała, Może ona coś z podłogi zjadła, jakiś żwirek, ciężko mi powiedzieć, bo mąż pilnował czyli nie pilnował, albo może siatka była źle domyta ta od podawania owocow.
Kuffa ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morf, a może po prostu Babka jest przejedzona
i ulewa się jej cały czas 😞
jakby jej coś zaszkodziło to by płaczliwa była
bo pewnie brzuszek by bolał
-------------------------------------------------------------
Drogi Mikołaju,
na Gwiazdkę poproszę nowy kręgosłup
Tak, byłam grzeczna w tym roku.
😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morf tulaski dla Babulinki
moze po prostu ma taki dzien, ze jej sie ulewa
albo rzeczywiscie paprocha wciagnela z podlogi czy cos
bo jesli zachowuje sie do tego normalnie
to raczej zdrowa

moje Dziecko pelza po podlodze i charczy
Konrad jej przed chwila pokazal i go nasladuje
no nie moge z niej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tesco chujnia wielka.
Ani jednego kombinezonu nie było 😠 Kupiłam Miśkowi kurteczke za 16 zł. Ale teraz musze gacie do tego znaleźć. Kupiłam mu jeszcze bodziaka z papciami z reniferkiem.
Prezent od Mikołaja tez już dany - ślimak fishera (już mnie wkurza bo nie ma blokady dźwięku), bębenek grający i z tanich zabawek to tylko te kółka za dyche były.
To lece na allegroszu szukać spodenek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane
co ja wczoraj przeżylam 😞masakra
Emilka ma zapalenie krtani,tak ją wzieło w nocy,ze pojechałam na nocny dyżur.....
Tak pani kazała robić jej inhalacje z pulmicortu ale recepty niestety nie może wypisać ,bo jak sama stwierdziła nie ma uprawnien............................kazała mi w poniedziałek isc do lekarza prowadzącego po recepte,a kurwa do poniedziałku dzieciak ma sie udusic????????
Ja się pytam więc do czego ma pani uprawnienia a ona sama nic nie umiała odpowiedzieć....chciała jej robić zastrzyk ale się nie zgodziłam na to.
Na szcześciew domu miałam pulmicort po remiku w duzej ilości ale co by było gdybym nie miała????
Pani była ratownikiem medycznym,i teraz pytanie czy sam ratownik moze być na dyżurze bez lekarza??siedziala tam cały noc i nikomu recepty nie wypisała??
Idę na zwolnienie od poniedziałku zeby ją obserwować,grozi nam szpital,chociaz inhalacje działają więc może sie obejdzie ale 3dni minimum biore na nią ,jeszcze nigdy tak się o nią nie bałam,biedna emka 😞

A pani nie podaruje....w poniedzialek zapytam lekarza gdzie moge to zgłosic,załuje ,ze nie wezwałam policji ale bya 3 rano...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba to jest jakieś przejedzenie.
Temp dziecko nie ma, teraz pokrzykuje, ale pod koniec dnia tak ma, ale skupia się na zabawkach i siie bawi co jakiś czas, śmieje się jak do niej czasze strzelamy, za uszy się nie łapie, nie spina brzuszka. Dzisiaj była duża kupa, jeden pierd i jedna malutka plastelinka na dzień dobry.
Chyba faktycznie za bardzo chcieliśmy ją jedzeniem uszczęśliwić. Zupa jakieś zioła w sobie miała i może coś jej się przykleiło. W sumie ten pierwszy żyg potrafie wytłumaczyć, bo to czysty obiad poszekł- za dużo i tyle, ale ten drugi po drzemce totalne zaskoczenie- wtedy już woda poleciała, znaczy przetworzony obiadek, soczek i mleko. Dziwne to było bo siedziała z tata i się śmiała ze mnie a tu paw. Boję się trochę nocy, bo ja to trzęsidupek jestem 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskra ratownicy medyczni nie mogą wystawiać recept. Wydaje mi sie że ciągniecie tej pani do odpowiedzialności nic nie da bo mówiła prawdę. Można oskarżyć jedynie szpital że nie było lekarza na Izbie lub te babke o to że nie wezwała lekarza by recepte wystawił. Ale wiadomo jak to jest w nocy lekarza nie budzic bo spi a jak wstanie to bedzie wkurzony i tak wszystko oleje i bedzie sie wyzywał na pacjencie. Albo tez kobieta właśnie z tego powodu bała się obudzic lekarza choc powinna, bo ona miałaby problem.
tyle moich wypocin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...