Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hurra od 3 stycznia rozpoczynam turnus rehabilitacyjny na 3 tygodnie, czyli zus płaci mi przez nastęony miesiac 🙂 a akurat mi sie urlop skoczy 31 grudnia 🙂
a turnus dostałam po kontroli zusu na moj kregosłup.ale nie wiedzieli z kim zadzieraja. ja stara paralityczka z pękniętym dyskiem łatwo sie nie poddam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JZ - będzie dobrze - zobaczysz. w sumie to bardzo dobrze, ze babka "ma wątpliwości" i kieruje na kolejne badania żeby sie upewnić.
gdyby wszyscy lekarze byli tacy skrupulatni to pewnie 50% ludzi nie miałoby chorób, które wynikaja z zaniedbania i niedopatrzenia.
mi dziś udało sie w końcu dodzwonic do naszej przychodni zeby Aro umówić na ostatnie obowiązkowe szczepienie(potem zmieniam przychodnie bo tam mnie ch... strzela) a babka z łaski mi termin dała i mówi, ze przychodnia dzicie zdrowych to w ogóle jest teraz zamknieta bo jest strasznie dużo zachorowań i ze moze być tak, zę mi odwołają to szczepienie - kurwa!!!
jakoś musze to znieść do końca i potem przepisujemy sie do jakieś gdzieś tu w ząbkach bo u nas to zawsze wszystko jest ok, nawet morfo mi nie zlecają nawet nikt mnie nie zapytał czy miałam anemię w ciąży - a miałam duuużą. sama sie teraz upomnę.
co do kup Gutowych to tak czułam,ze to na te zęby - teraz już powinno być gęściej 🙂

co do fb to właśnie mnie on wk.. i do tej pory nie mam ochoty silić się na tamtą rzekomą "normalność".
ja czas dla was znajdę zawsze i gadki o kupkach mnie nie znudzą dopóki to będą kupki a nie kupska z wielkiego już dupska 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doczytalam 40 stron i kurcze co ja mialam napisać.

Ciesze sie ze Nadia zdrowiusienka 🙂
Dla Xawcia buzaiaki z okazji miesiecznicy.
A dla chorowitkow zdrowka zdrowka zdrowka.

My z katarem sie uporalismy ale sadze ze to od zebow, bo kupek tez mamy od kilku dni w nadmiarze wiec cos jest na rzeczy.

Dla Gu usciski i kciuki za kolejne badania, a wszystko bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiek super..ale gigant straszny 🙂

fatalnie się pcha wózek przez te śniegi..
zmachałam się strasznie, ale przynajmniej coś na obiad
jest 🤪

kupiłam kaszkę owsianą z glutenem, spróbuje dziś mu do mleka łyżeczkę
dosypać i zobaczę jaka będzie reakcja 🙂

Ania73, Ksawi też chyba będzie elektrykiem..już tylko kabelki
go interesują 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...