Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja tez sie zgapilam ☺️
ale jak zwykle na iryska mozna liczyc 😆
zgapione - nie zgapione - Babke kocham jak swoja 😁
w koncu Maz Morfi juz jak moj 😉
wiec wszystko zostanie w rodzinie 😉 😉 😉 😁 😁 😁 🤪

ojej kahna no to widze, ze zrobimy sobie wycieczke do Sopotu we 3
razem z klapi 😁
... a raczej w 6 ...
bo kul od nog nie da sie odczepic 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi z dogadaniem się nie będzie problemu, bo to chrzestny Anielki, a Piotrek znowu jest chrzestnym dla jego syna, a tak w ogóle to bracia, więc jest szansa, że nam się upiecze, ale wiesz o co chodzi? Głupio tak ☺️ ☺️ ☺️ Ja tak nie umiem, skoro się zepsuło, to trzeba oddać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moj mlody dzis z 2 godzinnej drzemki ktora jest od jakies paru tygodni zrobil sobie raptem chyba z pol godziny, dalam mu wiec butle wypil chyba z 70ml, ale spac nie chcial, wiec teraz zjedlismy obiadek, druga czesc dam mu pozniej ( bo nie oplaca mi sie wyrzucac, a do lodowki juz sie nie nadaje 😜)

nocka masakra- ryk i ryk i do cyca, a ze mnie sutki bola to ograniczam mu cycka, bo i musialam butle w nocy robic. Chyba sie dwojki szykuja tez, bo juz opuchniete dziasla sa i u gory i na dole
😮
a poza tym chyba dojrzalam do odstawienia mlodego od cycka, tylko ze nie mam wystarczajaco mleka sztucznego w domu, wiec pewnie i tak bedzie dzis cycek- no ale checi sa 🙂

mlody sie bawi na kocu, a ja lece sprawdzis jak mi miesko na gulasz juz zmieklo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja juz pochwalilam ostatnio moja mame, ze sie nie wtraca itp itd
a dzisiaj oczywiscie co ? wkurw !
mowie zeby nie dawala LOli mandarynki bo zjadla juz a nie chce zeby jadla wiecej ...
wracam do pokoju
a LOli oczywiscie co je ? mandarynke !
nosz kurcze !
ja juz tak na dluzsza mete nie moglabym chyba mieszkac z Rodzicami ...
nie wytrzymalabym z nimi
chociaz oni ze mna pewnie tez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to można juz mandarynki dawać???? moja gwiazda wstała po 2 godzinach i oczywiscie z płaczem... nie wiem co jej dzis jest ale ja mam focha na nia :P 🙂 siedzi i miałczy do zabawek... spadam bo mi tu chce laptopa poszarpać...

zakładka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mam taki dylemat moralny, nie mam sie kogo zapytac wiec tu zadam wam pytanie, niektore z was sa starsze bardziej doswiadczone, wiec znacie zycie bardziej ode mnie
mieszkamy teraz z tata, mamy 3 pokoje, duzy jest taty, maly jeden wolny, a drugi maly zajmujemy ja maz i mala, chcialam zrobic z tego drugiego pokoik dla malej, ale moj tata sie nie zgodzil bo stwierdzil ze gdzie beda spaly moje siostry jak przyjada(dodam ze moje siostry to jak przyjada uwazaja ze wszystko sie im nalezy i nie zwracaja na nasza 3 uwage, tata sie przejmuja w miare)
wiec postanowilismy z mezem ze sie wyprowadzamy, chcemy zyc sami, miec swoj kat swoje mieszkanie, ale teraz martwie sie o tate, czy on sobie bez nas poradzi i czy siostry nie beda mi wyrzygiwac ze go zostawilam...boje sie tego bardzo, jak mam to zrobic i co mam w ogole zrobic .... 😞 😞 😞 🥴
prosze o rade jak mozecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi - nie znam szczegółów i nie wiem czy jest jakiś szczególny powód dla którego powinnaś mieszkać z tatą, ale w sytuacji którą opisałaś myślę że powinniście znaleźć sobie jakieś mieszkanie dla siebie.
Zdecydowanie
A biznes planu nie posiadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi jak najbardziej. Jeżeli tylko chcecie to sie wyprowadzcie. Nie możesz czuć sie winna jak siostry są takie, ze nawet na twój ślub czasu nie miały. Nie ma to jak własny kąt. Też mi sie taki marzy. Ale narazie jest jak jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem dziewczyny ze mi tez sie cos od zycia nalezy, ale jakis mam ja w sobie poczucie winy zbudowane przez nie..., jak kiedys mowilam ze chcemy sie wyprowadzic to one sie wielce dziwily ze przeciez jak jest mieszkanie to gdzie chcemy sie wyprowadzic,
ale ja tez chce zasmakowac zycia na swoim a nie z tata nawet zadnejprywatnosci nie ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi spróbować nie zaszkodzi. Tato twój napewno nie będzie miał ci za złe. A twoje siostry powinny sie wstydzić. Kontraktu nie podpisywałaś na mieszkanie z tatą. One również moga się tatą zaopiekować. Są jego córkami tak samo jak i ty.
Rozumiem co to brak prywatności. Nawet w gaciach sobie połazic nie mozna ani do końca swobodnie czuć.
Nie ma to jak własne miszkanko. Nawet ciasne.
trzymam kciuki oby wam się udało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...