Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Klapi, Ksawi wymusza żeby go na rączki
brać i się z nim bawić 24h/dobę

teraz na szczęście zasnął
ale zauważyłam, że tylko ze mną
chce się bawić, już babcia jest bee,
prababcia bee i tata też bee
ma być mama i koniec
umordował mnie strasznie pod wieczór

ja też jestem zdania, że najlepiej w ciasnym, ale własnym
🙂
biznesplanu nigdy nie robiłam więc nie doradzę
🙂
a rodzić komuś, nie wyobrażam sobie,
bo jak tu się nie zżyć z bobkiem w brzuchu
a potem go oddać 😮 🤢

idę zapalić..więc głupia ja 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no gwiazda wykapanaposzła lulu ale bez kaszki po kąpanku, nic może później na śpiocha się wciśnie. 🙂 s jak wasze pociechy zasypiaja,kaszka przed czy po kąpaniu???
jeszcze 2 dni temu pieknie jadła kaszke po kapieli i szła lulu sama, a teraz odwrotnie- jeść nie chce, i jeszcze luląć na raczkach trzeba, wasze brzdące też tak mają takie zmiany????

emi...popieram zdanie Klapi...

ja bym nie urodziła komuś dzidzia...nawet sie nad tym nigdy nie zastanawiałam i raczej nie bede , bo to bez sensu... no nerke dla ratowania Olki to bym bez wahania dała sobie wyciąć ale to już inna bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajna praca Data: 28.12.2010
ID: 399102

jestes dziewczyna szukasz pracy tu zarobisz 50zl dziennie wystarczy ze popatrzysz kolo 30 min dziennie jak przystojny chlopak sie nim ....nie krempuj sie napisz mail [email protected] mozliwosc przez skeyp lub st szczecinski i okolice noze byc kilka dziewczyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iggi spi, oby nocka byla lepsza od poprzedniej, bo meza nie mam i nie mam kogo kopniakiem zbudzic, zeby go uspil 😉

nie kapalam dzis Igora, bo zimno mamy w pokoju, a grzejniczek maly sie zepsul pora kupic nowy. Umylam mu tylko twarz, raczki i dupke i szybko ubralam 🙂
ide popatrzec na allegro za tymi grzejniczkami, chyba ze wy jakies polecacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas kaszka jest przed, pozniej kapanko a potem butla lub ew cyc 😜a i tak spania nie ma longiem nawet 5h raz od wielkiego dzwonu jest 3h, ale to sie zmieni, od 17 stycznia otwieram bitwe "butla i spanie bez cyca", O!

a ja rodzic tez moge, ale moge se tak mowic, bo tak jak klapi rodzilam 3h i po bolu bylo, pewnie jakbym rodzila 12h i dluzej to juz bym nie chciala slyszec o porodzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka, doczytywałam was w pracy ale niestety tam odpisać nie mogę 😞

a więc na Chorwację jedziemy do Primosten-już tam kiedys bylismy 🙂, to koło Trogiru więc może byłaś tam, a Majonez zrobiona jest na Hvarze, no albo na rajdzie, niestety nie dało się dokładnej daty ustalić z racji porąbanej owulacji i sexowania się jak króliki 🙂 no ale i w te wakacje liczymy na niskie lotyy bocianów 🙂

emi, myslę że chęc usamodzielnienia się powinna nyc dla Was najwazniejsza mam nadzieje że i tata i siostry to zrozumieją, trzeba być szczerym i patrzeć na swoje potrzeby i przede wszystkim nie obwiniac się

Maja wcina butle w łóżeczku po kapieli, od dłuższego czasu, Majka kapie się w wannie, potem ubiranko, do łóżeczka butla na leżaco i jak kończy się butla to Majka na boczek i spi, albo jeszcze tuli się do podusi, ale juz jej z łózka nie wyjmuję, gasze światło i wychodzę, puszczamy jej bajki na płytach albo jakies pioseneczki.
Moja siostra którą ostatnio poprosiłam żeby uspiła Majkę bo my wychodzimy na kolację, a ona jest mama dwójki dzieci jak usłyszała że ma tak ją uspić, to się zaśmiała i powiedziała czy to możliwe, a potem w zeszyciku, bo taki prowadzi niania Mai i wtedy wiem co robiły cały dzień napisała, mleko wypite i w dodatku zasnęła w jakiś nieludzi sposób 🙂 nikt nie cche mi wierzyć 🙂 dopiero jak ludzie przychodzą i widzą że Majka tak szybko zasypia łapią dolną szczęke i dociagają do górnej

a propos rodzenia innym dzieci, ja bym nie mogła, ten brzuch kochałam od samego poczatku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale zastanawiamy sie z Brzydkim czy nie wiziąc jakiegos dziecka na swieta przyszłe. Tylko musimy sie dwoedzieć czy to napewno fajnie robi dzieciakom. Bo Hania ma wszystko wiec moze dostac polowe tego co w tym roku a jakies inne dziecko sie ucieszy i moze przez 3 dni w roku bedzie szczęśliwe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi z tego co wiem, to chyba nie da sie wziąć dziecka tylko na święta, bo ostatnio było gadane w ddtvn, że trzeba się wykazać wcześniej i od czasu do czasu własnie malucha zabierać a święta beda dla niego kolejnym etapem

oglądamy film, ale moze bedę zaglądac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas najpierw kaszka, potem kąpiel a na koniec cyc i odlot przy nim

Kapi - nie znam sie na temacie, ale tak sobie myślę, żwe potem to dzieco mogłoby bardzo tęsknić i takie tam
ale z drugiej strony sa takie akcje więc chyba nie jest to takie głupie i przynosi jednak tym dzieciom korzyści, nie tylko materialne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi
http://pytamy.pl/question/zaprosic-dziecko-z-domu-dziecka-na-wi-ta/1
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,3810651.html
to sie nie nazywa rodzina zastepcza tylko zaprzyjazniona.


Jak zostać rodziną zaprzyjaźnioną? Chętni powinni najpierw zgłosić się do domu dziecka, który po rozmowie skieruje rodzinę do ośrodka adopcyjnego.

– Ale procedura nie jest skomplikowana – uspokaja Ewa Gutowska z domu dziecka przy ul. Podmokłej. Pracownik ośrodka adopcyjnego robi wywiad w miejscu zamieszkania osób chętnych na rodzinę zaprzyjaźnioną, często jest także rozmowa z psychologiem, pedagogiem.

– Zdarza się, że po takim przygotowaniu kandydaci sami rezygnują. Ale to lepiej, niż gdyby zrobili to po jednej czy dwóch wizytach u malucha – mówi dyr. Wysocka.

Pracownicy domów dziecka przyznają, że chętnych do zostania rodziną zaprzyjaźnioną jest wielu.

– U mnie na 26 dzieci jest osiem takich rodzin. Ale pytań o możliwość pomocy dziecku było więcej – mówi Gutowska.

Pracownicy placówek opiekuńczych przypominają, że przyjaźń z obcym dzieckiem nie może być chwilowa. Trzeba zabierać je na weekendy, do kina, czasami pomagać odrabiać lekcje czy wziąć na zakupy.

– Nawet można co jakiś czas przyjść i porozmawiać albo nawet zadzwonić. Ważne, by dziecko czuło, że się nim interesujemy, że jego problemy są dla nas ważne

http://www.fundacja.przyjaciolka.pl/chce-pomoc/osoba-prywatna/rodzina-zaprzyjazniona/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...