Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry
Mis się naprawia z nocnym spaniem ale za to wdzien cyrki odprawia.
Ja go kłade ten udaje że śpi a za chwile stoi w łózeczku i się chichra 😮
A co wy za film oglądacie? A ja ciągle myślałam że ten z Natalie Portman - a tu piszecie że horror? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam
dziekujemy za zyczonka powrotu do zdrowia jak zawsze kwiteniowe kciukaski zdzialaly cuda 🤪
adasko jeszcze nie w pelni zdrowy ale juz wraca do zycia szybko zareagowalam z lekarstwami i chyba sie uda wyjsc na prosta jupi!!
w nocy mial 37,3 nasmarowalam masciami nafaszerowalam lekami i mlody pospal do 3/30 🤢 usnal dopiero o 5 i pospal 30 minut od tej pory jestesmy na nogach 🤢 ale nawet z kondycja nie jest zle ani moja ani syna 😜
dzis slonko za oknem i -1 stopien ale siedzimy w domu niech mlody sie ustabilizuje nie bede szalec z wietrzeniem, ale mam wrazenie ze to na zeby bo nie chce mi jesc od nocy zjadl tylko 2 herbatniki no i troche denerwuje mnie poranny kaszelek ale damy rade 🙂
ja prawko zdalam za 2 razem za pierwszym uwalilam na placu na rekawie nie zatrzymalam sie przed linia tylko na lini koles wyskoczyl z linijka dupek 🤪 ale potem poszlo juz gladko ale stres jest zawsze 🤢 Ilonka dasz rade.
zzzzzzzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,

Ząbek wylazł i nocki wróciły do normy czyli przesypiamy całe.
Co najważniejsze zdrowiejemy, kaszelek znika charczenia w klatcce brak i katarku tez juz nie ma 🤪
Za to mnie cos bierze, katar mam okropny ale faszeruje sie lekami zeby sie diabelstwo bardziej nie rozsialo.

A u nas deszcz pada i na chodnikach slisko jak diabli.
Marze o lecie.

Co do horrorow to ja taki niby chojrak 🙂
Oglądać chce ale pózniej wtulam sie w meza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry noc tragedia...
moje dziecko obudzilo sie o 2:10 i zasnela o 6 nad ranem 😞 😞, placz krzyk lezenie spokojne potem znowu placz poprostu masakra, beton jestem jak ta lala
agata ja wczoraj wlaczylam black swana ale po 5 minutach wylaczylamn bo mnie znudzil, u mnie musi sie cos od poczatk dziac i na czym sie skonczylo ? ze poraz 35 obejrzalam step up3 🤪 😁 😁 😁 😁
spadam sie uczyc wiec zakladka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiak dzieki,oby jak nie to zaraz lece do dentysty...brrrr 🥴

co do piepszykow i roznych takich to moja ma na jednym poldupku piepszyka 😉 kolo oczka ma naczyniaka i na pleckach ma plaskie znamie to wszystko pewnie po tym moim mezu bo on jest na plecach popiepszony 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dotis ketonal powinien dac rade

emi a to ja myslalam, ze Ty mi zakonczenie opowiesz 😁

LOlus ma naczyniaka plaskiego na twarzy od urodzenia ( juz pisalam o tym )
to sie fachowo nazywa "plamy lososiowe" lub "uszczypniecie bociana - dotyk aniola" 🙂
ale juz jej zanika i coraz slabiej widac - podobno ma zniknac calkowicie
ja tam go na codzien w ogole nie widze 🙂

pieprzykow i innych rzeczy u nas brak

lece na miasto
narazka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak wogole to obserwowalam moja mala i ona chyba bedzie leworeczna 🙂 zauwazylam ze wszystko robi lewa raczka...niewiem czy juz mozna o tym mowic no ale np wyciaga klocki,wklada,pije z butelki,pokazuje wlasnie lewa raczka 🙂 zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pare miesiecy temu FIlip tez wszystko robil lewa raczka.
Jak zaczynał pełzać to nie umiał wogole prawej raczki przekladac do przodu.
Tez myslalam ze moze to oznaka ze bedzie leworeczny, ale wszystko sie wyrownalo prawa raczka zaczela pracowac i chyba bedzie ta wiodaca.

Jednego lewuska mam juz w domu 😜
Mąż jest leworeczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotis oby się udało cos poradzić
Sławek miał tak ostatnio i dentystka nic nie umiała poradzic bo podobno wszystko ok 🤢
Misiek montuje drugą kupę.
Dalej nieubrana łaże. Jakaś depresyjna ostatnio jestem. Zamknęłabym sie gdzies i nigdzie nie wychodziła 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpółczuje bólu zęba 🤢 😘
a ja już z depresyji wychodze 🙂 może dlatego że okres się skończył i zaczęły się figle w łożu małżeńskim 😜
emi super noc u nas podobnie 3/30 - 5 pauza spania i do teraz adas jeszcze nie spał ani nie jadł wypił pare łyków wody 🤢 nie wiem który lek go tak pobudza bobym sobie zaserwowała 😁
a ja bylam w niedziele na podrózach Guliwera calkiem calkiem ale szalu nie ma 😉
co do pieprzykow pisałam juz kiedys jaki mam na czubku nosa po lewej stronie styl enrike babajaga zwal jak zwal ja juz sie przyzwyczailam ale w mlodosci kompleksy mialam 🤢 no i mam sporo pieprzykow na ciele maz tez a adas poki co "czysty" ale ma taka delikatna dziurke na nosie oby nie byl to poczatek znamiona takie jak moje 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka z pieprzykiem czy bez Ty i tak laska jestes !

wrocilam ...
wsiadlam do zlego tramwaju ( bo zamyslilam sie ch wie nad czym ) i musialam sie przesiadac 🤢
no, ale dotarlam ...

LOla tez jakos leworeczna mi sie wydaje
ale pewnie to wszystko sie jeszcze pozmienia
a jak nie - to trudno

w ogole wkur jestem !
bo Konrad zabral Lolusia i tele nie odbiera
a ja oczywiscie jak na "Pania Rezyser" przystalo
juz sobie film krece co sie moglo stac
szalu zaraz dostane !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...