Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry
my dopiero o 9 wstalysmy ale co sie dziwic jak kolejna noc nic a nic nie przespana zaraz skocze do sklepu po redbulla bo nie wytrzymam a kawy nie pije, oczy mi leca jak nie wiem
nie wiem dlaczego mi tak ostatnio kiepsko spi
moja mala je tylko w krzeselku, jezeli sie wygina juz to przestaje ja karmic widocznie nie jest glodna skoro nie chce jesc
dalej walczymy z katarem juz nie wiem co poradzic
dotis tule
wczoraj maz wrocil od dentystki uskrzydlony i al mi buzi i podziekowal ze taka super dentystke znalazlam ze pierwszy raz taka super mila i delikatna babeczke spotkal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za Lenka nie latam z jedzeniem bo dawno jej już nie karmie zawsze jadała z nami lub ze mną przy stole ale teraz tak analizuje i już wiem skąd się to bierze że Ona nie chce jeść ładnie...dokarmianie Lenki pomiędzy posiłkami. zawsze ktoś jej coś daje a Ona je co trzy godziny i nie zdąży zgłodnieć. Od dziś koniec ja tu rządzę 😉

Dotis tule...ja tez miałam do wyboru rwanie lub leczenie wole leczenie bo rwania to się boję ☺️ ☺️ ☺️

Co do dentystów to ja mam bardzo kochaną Panią dentystkę delikatna i pogada i sama się przyznała że tez nie lubi chodzić do dentysty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek miał martwicę miazgi i to dopiero był ból nawet ketonal nie pomagał i inni silniejszy lek zwijał się z bólu na podłodze 😞 😞 biedny mój Mąż...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hajjjjjjjj 😘
Mati rewelacja sesja no przepeikan panieneczka 😘
Dotis trzymaj sie 😘
nie pamietam kiedy bylam u dentysty ja jedynie chodze na usuniecie kamienia a tak pozatym zeby mam wporzo choc rosna mi 4 ósemki i czasami jak sie uaktywnia to boli do potegi musze zrobic z tym porzadek bo zaczyna mi sie krzywic dolna rama 🤢
Ilonka fajnie ze Amii cokolwiek napisala oby u niej i u malej bylo wszytsko okej jak u nas 🙂
nasza nocka juz normalna czyli jedna pobodka na mleko i kilkadziesiat na smoka 🙂
Adas juz zdrow troche jeszcze kicha i pokasluje ale zrobimy sobie ze 2 dni kwarantanny i ruszamy na powietrze w koncu zapowiadaja wiosne nawet 10 na plusie 🤪 tyle ze zarazy sie obudza zapewne 🤢
co do jedzenia obiad tak sie sklada ze jemy razem z adasiem zawsze w kuchni przy stole w zasadzie adasia krzeselko stoi juz tam na "stale" jak zaczyna sie wiercic to znak dla mnie ze juz nie chce jesc wiec nie zmuszam i wysiada dziecko na parter do bawienia sie w pokoju.
nie wyobrazam sobie latania za dzieckiem z jedzeniem oj nie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi pytalas o ten katar jak sie go pozbyc u nas zawsze sie sprawdza: woda morska frida nasivin majeranek pod nos oraz pulmex baby na noc smaruje stopy piersi plecki i zgiecia w kolankach i lokciach ewentualnie spróbuj krople zyrtec zapodac tylko to na recepte u nas zawsze to przepisuja przy przeziebieniach zapobiegaja niby jakby to mialo miec podloze alergiczne
ja przestalam to stosowac bo Adas mail rozregulowane spanie bardzo go ten lek pobudzal wiec zmniejszylam dawke a potem odstawilam i jest okej poki co kataru brak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to my po drzemie

o kurcze doti
wspolczuje tego zeba 🥴
ja nigdy nie mialam rwanego
w ogole mam tylko z 4 plomby
najczesciej co u mnie sie zdarzalo z dentystycznych problemow to zapalenie dziasel
tak czy inaczej - domyslam sie, ze wyrwanie musi byc hardcore ...

na katar ( chociaz u nas byl tylko raz wiec mam male doswiadczenie w leczeniu )
sol morska, nasivin soft, krople cebion i czesto frida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no my katar mielismy raz ale codziennie młodemu wyciagam takie "skarby" z nosa ze szok sama takich wielkich suchych bab nie mam, nie wiem skad to sie bierze w domu czysto ale chyba zbyt sucho 🤢
aha i dziwne pozycje spania ostatnio przyjmuje Adasko w dzien spi tylko na boku a w nocy na czworaka i bron Panie Boze zeby w nocy nakryc go kocem albo koldra 🤢 tyle ze jak sie budzi to ma zimne raczki mimo ze zakladam mu 2 warstwy do spania 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słyszałam że bieganie za dzieckiem z jedzeniem
jest najczęściej wynikiem tego, że je za dużo pomiędzy posiłkami
i po prostu nie jest głodne
(a rodzic usilnie twierdzi że jest głodne bo nie zjadło obiadu i musi za wszelką cenę zjeść;
a nie bierze pod uwagę że owoce, ciasteczka i inne "drobne" przekąski dla maluszka nie są takie drobne)
Najprostsza droga do wychowania sobie niejadka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta napisał(a):
a nam lekarka mowila, ze fridy nalezy uzywac bardzo czesto
zeby Dziecku katar nie zalegal i nie splywal
katar to siedlisko bakterii wiec podobno trzeba jak najczesciej sie go pozbywac


też tak uważam
i ciągniemy ile się da 😜
Gustaw jak się domyślacie jest z tego powodu bardzo nieszczęśliwy
ale wolę to niż zaatakowane oskrzela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Doczytałam Was troszkę.
Spamy piękne 🙂
Super, że u Ami ok.
Ja niestety mam zęby w opłakanym stanie, zawsze miałam słabe, ale dbałam- niestety spora w tym wina pani dentystki- chodziłam prywatnie i tak mi zjebała, że szok. Poszłam na kase i tam do wymiany wszystko co ona łatała, nawet na swieżo. Do tego ma mega długie pkręcone korzenie, więc przy zapaleniu i ubytkachw korzeniu musze mieć mikroskopowo leczone, a to kilka setek jak nic 😞 Teraz zeby mi lecą, bo najnormalniej w świecie nie stać mnie na leczenie- na kasę kanały też drogie. Jednego zęba już nie mam, teraz drugi czeka na dłutowanie, do tego mam korone od podstawówki (tak od podstawówki, przez kochana panią stomatolog 😞). Strasznie słabe szkilow podobno mam, nawet ścieram sobie szczoteczką do zębów- jedyna dobra rzecz z tymi moimi zębami jest taka, że przez te korzenie raczej paradontoza mi nie grozi i kamień mnie jakoś omija szerokim łukiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja matka jestem - Misiek juz ma od paru dni przebitą prawą dolną dwójke a ja dopiero dzisiaj zauważyłam ☺️
Jedliśmy chleb z dżemem i cały pokój był usyfiony okruchami. Moje spodnie zmieniły kolor bo się Miś postanowił w nie wytrzec po jedzeniu. troche ogarnęłam i mozna brudzić dalej.

Zaraz wrzuce wam spamik bo Misia dawno nie było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nam tez lekarka mowila ze jak najczesciej odciagac zeby smarki nie splywaly do gardzielka i dalej osadzaly sie na drogach oddechowych.
I tez ostatnio mowila ze nasivin mozna max 7 dni stosowac po pozniej naczynia krwionosne sie tak przyzwyczajaj do preparatu ze po odstawieniu moga byc wlasnie problemy.

Nigdy nie stosowalismy nasivinu dluzej wiec nie wiedzialam nawet o tym.

U nas katar na szczescie pokonany ale juz sama nie wiem czy to bylo od przeziebienia czy od zebow 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...