Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej
zrypana jestem jak zawsze 😞

u emilki pieprzyk na wargach sromowych 😁
matylda to przecudne dziecko 🙂

Moja emila świetnie tancuje,tylko usłyszy jakąkolwiek meodie a juz jak jest jakaś jej znana to z nogi na noge przytupuje,nagram w weekend ją to wam pokaże,do tego ręke do góry podnosi i baluje 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weszłam na kwietnióweczki 2011 a tam "Właśnie znalazłam genialną złota myśl: Pijane dziewczyny łatwiej doprowadzić do orgazmu, niż do domu. " 🤪 🤪 😁 😁 😁 zabiły mnie dziewczyny 🙂

ps. w święta pisałam z Amii. Macie pozdrowienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
ja tylko na chwile
Igor ma od wczoraj gorączke, dzis rano 38.1 po poludniu w ciagu 20 min wzrost z 37.4 do 38.9 przed spaniem 39.1, dalam paracetamol w czopku i czekam.
lewa dwojka dolna lada moment sie przebije, ale żeby taka wysoka temp. od dwojki?

moze trzydniowka?
innych objawow brak poza mega marudzeniem i niechecia do jedzenia 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Amii pisałyśmy sobie zyczenia napisała że wsio ok u nich nic więcej nie pisała bo jak wiecie tajemnicza z niej kobietka 😉 a ja nie narzucałam się z pytaniami 😉

ANIE73 widze czesto dostepną na FB

u nas nocka armagedon 😞 ale ja już jestem przyzwyczajona że w nocy mam pobudki bo nawet jak Lenka śpi to ja się budzę o 12 i o 3 i zaglądam do niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
nie poszłam dzisiaj do pracy, to sobie z wami pobędę 😆

U nas noc taka sobie, nie całkiem zła ale też nie najlepsza 😉
pobudka już o 5:30 😞
ale za to udało mi się skłonić Gu do drzemki o 7:30 (godzinnej)
więc troszkę dospałam 🙂

Irysek - kciuki za szybki spadek gorączki

Teraz młody już po kaszce bryka na puzzlach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja do 6 mieisąca ciągle karmiłam mlekiem i nie wiem co to jest tłuste czy rzadkie mleko fakt faktem Lenka często cyca miała w buzi ale to był też jej przytulaczek uspokajaczek 😉 Lenka ani mi nie chorowała i nic innego się nie działo z nią. Każdy mówi co innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Mis mnie wykończy tym swoim wstawaniem w łóżeczku. Choćby nie wiem jak śiący był to i tak musi wstać 🤢

Ilonka Miś to szału dostaje jak ma dłużej niż 5 minut posiedzieć w jednym miejscu. Przy jedzeniu jest armagedon - wierzga nogami, ciągle łapki mu chodzą, łyżeczkę mi wytrąca, kładzie się się, siada. Normalnie jakąś jogę wyprawia a mi nerwy siadają bo jedzenie zimne ja umordowana, mis brudny, jedzenie wala sie wszedzie 😠

Szkoda że Ami sie do nas nie odezwała. No cóż trudno 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia to ja pierwsza do Amii wysłałam zyczenia 😉

U mnie jest tak że Lenka sama je ale nie chce już siedzieć w krzesłku więc jej kłade na talerzyku przy stoliku naszym i Ona podchodzi bierze coś włapke i je ale wędruje mi po pokoju. Karmi kotka w zabawce telewizor a ja chodzę i wycieram u mnie na kolanach przy stole też nie chce już jeść. Mam nadzieje że to minie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my jeszcze bez drzemy
Dziecko przez chwile bylo zmeczone
ale juz jej minelo i bawi sie dalej 😁

LOlitta tez szaleje przy karmieniu, ciezko jej usiedziec, mam wrazenie, ze jej nudno
ale nie pozwalam jej chodzic po domu z jedzeniem
bo przyzwyczai sie do takiego jedzenia i nie bedzie chciala jesc inaczej
a niedlugo przeciez nasze Dzieci zaczna chodzic !
nie chce pozniej za nia biegac
w tej kwestii jestem radykalna i chce zeby sie nauczyla, ze je sie w krzeselku albo przy stole
moja kumpelka do dzisiaj na kolanach za Dzieckiem smiga ( a jej Mala ma juz 3 lata! )
koszmar

dobrze, ze u Amii ok
a skoro nie chce do nas zagladac
no coz - kazdy ma prawo do wlasnych decyzji
chociaz szkoda - bo ciekawa jestem jak jej Malutka juz urosla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co ciekawego w tvn?
u nas tele wyłączone jak Gu śmiga w pokoju

Gu jada w krzesełku do karmienia
trochę sam, trochę karmiony
różnie to bywa, często jednak ładnie siedzi tylko macha rękami i wytrąca łyżeczkę
ale jak tylko jedzenie się skończy albo on juz się naje to nie ma mowy żeby posiedzieć w krzesełku dłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My tez jadamy w krzesełku i tak jak u was młody wywija łapkami we wszystkie strony i jedzenie laduje nie tylko w buzi 🙂

Co do chodzenia za dzieckiem i karmienia go mam podobne zdanie jak Agatta dziecko musi wiedziec ze jest to czas na posilek.
Siostra za swoim najmlodszym biegala z jedzeniem i do dzisiaj Kacper nie umie spokojnie wysiedziec przy jedzeniu co mnie doprowadza pasji ( a ma 6 lat).

Zdjęcia dzieciaczkó rewelacyjne.
A nasze małe kobitki to nie jedno serducho złamią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...