Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kurcze ale ja głupia...Lenka zjadła ładnie swój obiadek w krzesełku 🤪 i mojego troche u mnie na kolanach 🤪 a wiecie co było też przyczyną jej niejedzenia...wypijała mi ogromne ilości wody czasem nawet 250 na dzień 🤢 teraz jej ograniczyłam i rewelka 🙂

Hejo Julcia 🙂

Asienka masz świetne kafelki w kuchni 🙂

Spamy super 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morphi widzę że dalej karmisz 🙂 a co dajesz na kolacje Anielce?? kiedy dajesz cyca?? ja mam cągle smutek że Lenke odstawiłam i wiem że ona by jeszczze chciała ale to chyba jest tylko odruch jak jest zmeczona i chce spac przy cycu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja cyca nie wliczam w posiłek, on już jest teraz jako nocny uspokajacz i usypiacz 🙂 Do popicia go nawet nie daję, tylko wodę 🙂
Kolacja u mnie zawsze standard kaszka 🙂
Ja też już bym chciała odstawić, Aniela nie ma jakiegoś parcia na cyca, umie zasypiać sama w łóżeczku, tylko ja nie wiem po jakiego grzyba ten bufet wywalam- jakoś mi to w krew weszło 😁
Jutro pierwszy raz wychodzę sama i to z kolegą hihi- na kulki idziemy, wypiję małe piwo i zapalę papierosa 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JoZo no to mamy podobne plany ( jesli chodzi o Roczek ) 🙂

Dziewczyny mam pytanie ...
jakis czas temu LOli przestala jesc mleko ( pamietacie ? )
wiec zapytalam lekarza o witamine d
lekarz stwierdzil, ze jak nie je mleka to ma dostawac
( bo przy mleku podobno nie trzeba podawac )
ale juz od kilku tygodni LOli znowu je mleko
i nie wiem teraz czy podawac czy nie ??? 🤔
w ciagu dnia LOla zjada 330 ml mleka czyli troche mniej niz powinna
no, ale zjada !
podobno nadmiar witaminy d moze bardziej szkodzic niz jej brak
nie chce Dziecka faszerowac witamina d skoro zaczela znowu jesc to mleko
nie wiem co mam robic ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to mamy weekend, mlody rano 39 maz podal ibufen i bylo spoko loko, dziecko usmiechniete, do teraz znow ma 38.3 dostal znow ibufen i poszedl spac, moze pojechac z nim do lekarza jak sie obudzi?
bo jak to nie 3dniowka to bedzie jazda 🤢 a z drugiej strony targac dziecko do lekarza ech kuzwa nie wiem 🥴

laski ktorych dzieciaki przeszly 3dniowke czy podawalyscie czesto cos na goraczke, bo w sumie Igor ma wysoka goraczke o 1.5 dnia i dostal juz 6 dawke leku przeciwgoraczkowego, nie za duzo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłyśmy z rossmanna i cukierni i grzebalni.

Irysku
- nie meliśmy 3 dniówki nie pomogę

Bogusia ale ty masz chlopa na szkwał

Asieńka- ty też masz mężczyznę pięknego i widzę że już w butkach 🙂

Jozo, Agata- urodziny muszą być 🙂

Julka witaj córo marnotrawne opowiadaj ze szczegółami.

Ilonko piękny owocowy song

Wszystkim gratulujemy zębów.
Nam wyzllo 6 i narazie cisza.

Chorubskom mowimy wypierdziocha.

Hanka wtrązala 3 pulpeta 🙂 kupilam jej wieksze lyzki bo tymi mayli to gardzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Igor dostaje albo syrop albo czopek w nocy no nic bede klasc zimna pieluche na czolo i nozki w nocy moze pomoze 🤨

co do nasivin- jak Iggi mial ten dluuuuuuuugi katar tez podawalam nasivin ale przestalam po chyba 5 dniach bo tak chyba na ulotce pisze, zeby nie uzaleznic go, bo pozniej jest odwrotny skutek.

matko jeszcze 2 miesiace i juz roczek bedzie 🤪 ale to zlecialo (notabene jak moja waga, ech 😜 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kłapi - Ha jak pomoc domowa 😘 a Adasko śmiga w oryginalnych skórzanych mieciusienkich timberlandach 😎 sa tak miekkie jak te skarpety ze skórzanym podbiciem ale te buciki sa wiazane i Adas chociaz ich nie zdejmuje bo w tej chwili jest na etapie zdejmownaia skarpet spodni i rajstop do połowy 🤢 jak juz zacznie sam konkretnie chodzic wtedy kupimy mu odpowiednie obuwie sztywniejsze w kostkach 🙂
urodzimny hm chyba w terminie i tylko babcie dziadki prababcie i chrzestni bez zaanego szalu 😜
zzzzzzzz

Ilonka dziekuje - płytki nascienne tak naprawde sa z kolekcji lazienkowej 😜 ale maja motyw ktory wykorzystalismy nad kuchnia i ktory nam przypadl do gustu wiec nie patrzylismy na to hehe a podlogowe to juz uniwersalne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irysek - Gu przy trzydniówce dostawał 3-4 razy na dobę przeciwgorączkowe (czopek z paracetamolem na zmianę z syropem z nurofenem)
Nie miał innych objawów i nie byliśmy u lekarza, bo po 3 dobach wyszła wysypka

A odnośnie wit D, to lekarka ostatnio kazała nam dawać, zwłaszcza że zima jest
i nie mieszała w to kwestii mleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie doczytam. sorki. pogoda pod psem.
widziałam tylko o roczku coś...my pewnie sami w domu, bo daleko do wszystkich...i z jednej strony myślę, że to dobrze nawet...ja dzikus jestem raczej, więc nie lubię tłumów 🙃

my dalej cycamy dość często, bo jeść owszem, lubimy, ale w małych ilościach niestety... i bardzo lubimy cycka 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...