Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ilonab napisał(a):
eeee.... no tak o ty piszecie że ja też chcę 😉 a tym bardziej że terz będę miała dwa BAŁAGANKI a raczej BAŁAGANICE 🙂 wieć MEI TEI się przyda 😉 jak będziemy szły do parku

Ilona - w pierwszej chwili sprawdziłam czy nie masz nowego suwaczka 😎
dla mnie ten post na bank mówił że jesteś w ciąży 🤪
Dopiero po chwili przypomniałam sobie że będziesz się opiekować małolatą 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry
u mnie w domu zapachniał świętami mięska na czosnkowane czekają na upieczenie mniam
jaja malujemy dzisiaj wieczorem i mam nadzieję że Arunia tez będzie zadowolony
dzisiaj rano wstał to miał całe oczka zaropiałe że nie mógł otworzyć martwię się żeby mi się skarbeczek nie rozchorował Wera dzielnie pomaga w sprzątaniu natomiast Patrycja to jakaś masakra focha ma jak nie wiem od 2 dni się do mnie nie odzywa bo powiedziałam jej że nie pojedzie na 2 dniowa wycieczkę do Wisły za 250 zł dla mnie to za drogo tym bardziej że 24 czerwca jedzie na 3 tygodnie nad morze w cenie 1600nie wiem może jestem złą matka że jej nie puszczam ale dla mnie to za drogo wiadomo że trzeba jej jeszcze coś kupić dać w rączkę
chciałabym żeby mi przeszedł ten dół a tu jest coraz gorzej
łoj łoj ale się rozpisałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

my ciągle w biegu..chrzciny w niedzielę
i obiad na 30 0sób 🙂
dziś kierownik dał mi wolne, ale i tak
mnóstwo spraw do załatwiania 😞

walczę z małym, żeby zasnął, bo wstał przed 6 i już ledwo
przytomny jest 🤢

myślę o was ciepło 😘

jakbyśmy się nie spisały:
ZDROWYCH, POGODNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT ŻYCZYMY
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
jeśli ktoś zdecyduje sie na mei taia i chce go kupic przez babalutka to zapraszam. Dla Lasek z odbiorem własnym jest po 80 dla reszty musze doliczyc przesyłkę ale pewnie nie przekroczy to kosztu Pentelkowego ( w sumie 95 zł).

Zielony ładny ztonowany, braz supr jest taki mocny a czerwnien inensywna. powiem szczerze zę wszystkie mi sie podobają.

Jozo a niechciałbyś kieszonki na pleckach tak myslalam czy by nie npisac do pentelki o naszycie. Taka na butelke z piciem czy na komórkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas nie ma szcseponek i ha jest dopiero na maj. ale w maju mam sie zpisac na liste czekujących 😞

byalm w wierzejkach jakies dziki tłumy ale ze mialalm hanie w Mei tai;u to mnie przepuscili 🙂

Jozo, u nas tez ha gryzie ten pasek ale jakos mniej bo chyba wyzej siedzi nie zaslana jej tak twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies wariactwo z tymi szczepionkami. U mnie ide z marszu bez rejestracji. Teraz bedzie odra świnka i różyczka a po miesiącu zrobie mu ospe bo lekarka mówiła że lepiej na raz obu nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry

U nas niezbyt świątecznie
jedziemy do moich dziadków, więc mało przygotowań w domu
ale jak tylko mąż wróci z pracy i zabierze szkodnika do piaskownicy zabieram się za pieczenie mazurków (ciasto od wczoraj już się chłodzi w lodówce) i babki - więc będzie jednak troszkę pachniało świętami 🙂

Klapi - nie wiem czy taka kieszonka, a raczej jej zawartość na pleckach (dziecka, tak zrozumiałam) nie będzie młodzieży uwierać
Pogadamy wieczorem, wpadnE na pewno do Babalutka 😜

Kurcze, balkon na oścież otwarty, można sobie spacerować w tą i z powrotem
Z sentymentem wspominam jak rok temu (no, może rok i miesiąc czy dwa) śmigałam pół dnia z Guciem w chuście po domu, wychodząc co i raz na balkon 🙂
A teraz jak młody nie śpi muszę normalnie balkon zamykać, bo natychmiast sam jest na zewnątrz, a tam ptasie kupy i skrzynka ze słoikami. Trzeba się wziąć za przystosowanie balkonu do dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...