Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry co to jest klapi mai tai bo jak wpisuje w google to mi drink wyskakuje a mysle ze nie chodzi o to tylko cos od pentelki ☺️
ja tez sie staram byc raz mniej jak wiecej ale zawsze
mieszkanie przyjelismy
powiem tak szalu nie ma zwlaszcza kuchni i lazienki to jednym slowem klitki, ale jakbysmy nie przyjeli to by nas wyrzucili z listy oczekujacych 🤢
remont przeprowadza firma zamowiona przez WAM ktora robi wszystko najnizszym kosztem wiec szalu nie ma sie co spodziewac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

moje Dziecko chyba nareszcie zrozumialo, ze Rodzice lubia sobie pospac
bo ostatnio spi do 9 🤪 szok 🤪

emi jak to sie mowi ...
ciasne, ale wlasne
a dodatki i jakies drobne wykonczenia to sama sobie najlepiej zrobisz
po swojemu
takze bedzie git 🙂
odnosnie chust: http://allegro.pl/pentelka-nosidelko-mei-tai-granat-rewelacja-i1569328456.html

klapi chuste oczywiscie tez chce
tylko jeszcze oblukam kolory
i dam znac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi nie martw się mieszkaniem...u nas remont też narazie tak aby mieszkać chociaż i to bradzo dużo zrobiliśmy bo ludzie od których je kupiliśmy tak zasyfili wszytsko aż się dziwię że tyle tam mieszkali bez żadnego odświeżania 😮 w łazience tapetę odrywaliśmy z 25 letnim kurzem 🤢 tapeta położona na gołe ściany bez gładzi....wole tego nie wspominać

Bogusia pisałaś coś o dorobku...a nie chciałabyś się zaopiekować jakimś szkrabem jeszcze??
Do mnie od 4 maja będzie Nadinka ( Lenki siostrzyczka z sali poporodowej) przyjeżdżać bo mają kłopoty z żłobkiem prowadzi je nieodpowiedzialna osoba i zaproponowałam im swoją pomoc.Ja będę z Lenką i będą pieniążki dodatkowe i korzyści dla każdego 🙂

W niedziele mamy impreze urodzinową a ja ledwo żyje przy tym remoncie ale jakoś damy radę tym bardziej że potem Jacek ma 11 dni wolnego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam

Niestety, coraz więcej z nas wraca do pracy
a nie zawsze w pracy jest możliwość posiedzenia na necie
więc siłą rzeczy... 😞
Ale i tak fajnie że chociaż te kilka stron dziennie skrobiemy
zawsze to jakiś kontakt z innymi
co mają tak samo jak my 😉

Gu dzisiaj już bez gorączki
więc uderzymy na spacery 🙂
Teraz młody śpi, więc mam chwilkę - sadzę zioła na parapet 😎

Trzymam kciuki za fajne (tanie, szybkie i porażająco efektywne i oczywiście efektowne) remonty Ilonki i Emi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeżleli chcecie cos z babalutka to wiekszosc rzeczy mamy ze strony www.barline.eu jesli cos wam sie spodoba a my to bedziemy mialy to chetnie wyslemy,
a jak nie mamy to co jakis czas robimy z tamtad zamowienie to mona sie podłaczyc.

zapytania na maila ślijcie zeby nie zasmiecac forum 🙂

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny polecam LIPOBAZE do smarowania buźki...póki nie ma takiego słońca to nią smaruję Lenkę chyba że idziemy na dwór i będziemy bardzo długo to smaruje kreme z filtrem jak jest słoneczko.Ale t LIPOBAZA jest świetna bo ładnie nawilża a Lenka po zimie miała takie szorstkie policzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...