Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
2 dni przed wyjazdem spalismy w drugim pokoju, Igor spal w naszej sypialni i co sie okazalo? Igor nie potrzebuje rodzicow w nocy, budzi sie dopiero ok 6 wypija mleko i spi juz z nami, oczywiscie cos tam zakweczy w nocy,ale zasypia po sekundzie, wczoraj powtorzylismy eksperyment i znow sie udal, wiec chyba juz tak zostanie 🙂

mozliwe zeby szly u Igora 3ki, bo ma krwiaka w tym miejscu, a on jeszcze 4ek nie ma?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lola buziaki i całe szczęście że nic się nie stało teraz przed nami najgorszy okres wspinaczek guzów dużych i małych
mój terrorysta zaczął szczypać jak mu się nie da co chce jestem cała w siniakach co najmniej jakbym od chłopa łomot dostawała staramy się mu tłumaczyć ale do niego nie dociera
a dzisiaj pobił rekord spania spał do 10 popołudniu zasnął o 14 i spał do 17 więc ciekawe o której padnie wieczorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Igor spal od 10.30 do 12.00 oczywiscie jak mnie nie bylo 😜 a pozniej juz nie spal, padl rowno o 20.00, mam nadzieje ze pospi przynajmniej do 7.00! plisssssss

mąż wlasnie wyciera podloge mopem, wczesniej odkurzal, powyrzucal zbedne rzeczy, ktore juz dawno powinien zrobic, oczywiscie po moim wkuuuuuuuuuuuurzeniu sie na niego ze tego przed moim przyjazdem nie zrobil, ech
ale wazne ze robi (bo wie ze źle zrobil niesprzatajac 😜 ) lub czegos ode mnie oczekuje 😁 (bo pewnie by tego nie zrobil, jakby nie chcial czegos wzamian, tzw. transakcja wiązana 😜 😁

no i czekamy na pizze, mąż zamowil po moim zagadnieciu zebym pizze zjadla 🙂

pytanko jakie foteliki sam. polecacie- bo ja mam coneco zenith, ale cholernie ciezko sie go montuje, i doszlam do wniosku ze zdawal egzamin w poprzednim aucie, a teraz chyba inaczej wyprofilowana jest kanapa i fotelik czesto gesto mi lata (a dalismy na srodek, zeby 2 osoby mialy lepsza jazde z tyłu, jak teraz jechalismy w piątkę autem.)
czekam na relacje, plissssssss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my jezdzimy w maxi cosi tobi
ma fajne zapiecie
gdy w pasach pokaze sie zielony punkt
znaczy sie, ze Dziecko jest zapiete idealnie
wczesniej zawsze mialam z tym problemy
czy dobrze LOlke zacisnelam czy nie
a teraz zielone znaczy sie jedziemy 🙂

LOla padla o 21
troche maruda i grzebalstwo w buziaku
pewnie zeby
ale kto to w sumie wie ...

zrobilam warzywka ( papryka, cukinia, pomidor ) na maselku, z czosnkiem ...
i umarlam z rozkoszy kulinarnych 🙂

ach ! dziekuje Babeczki !
LOlka wycmokana od gory do dolu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam fasola na 100% hehe, bhcg dobre, progesteron dobry, stanełam na głowie i zdobyłam wyniki pzred 19.00 telefon do pani Ilonki i wiadomo że to wczesna ciąża i wyniki są super, teraz muszę się jeszcze raz kłuć w piątek i 1.08 idę na wizytę o 19.15 przypominają się stare czasy 🙂

a co do fotelków mamy tobi, tylko agata czy wam tak leciutko chodzi dociąganie tego pasa, bo my tak ciągnęliśmy za sznurek że az nam się wyrwało prawie to między nogami, teraz jak jest większa to jakby to lepiej pracowało i ucałuj Lolę w warunię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o fajne to z tym zapięciem 🙂

my wzieliśy Romera a nie Tobiego ze wzgledu na wage. mamy 2 auta i przenosimy fotelik.

Co moge powiedziec o romerze?
pasy sciaga sie 1 ręką
tak samo funkcja sleepu
przewiewny materiał,łatwo sie zdejmuje
obicie nie brudzi sie tak bardzo na dodatek jest ripowany
łatwo sie montuje
jestesmu z niego zadowoleni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia no to na poczatek Graty Wielkie Fasolowe ! 😆 😆 😆
duzo zdrowka dla Ciebie i Maluszka ! 🙂

a jesli chodzi o fotelik ...
to pasy dociagam 1 reka
ale jak tak jakos z boku, na lenia pociagne
to ten pasek ( co sie ciagnie ) potrafi sie zawinac
nie jest to duzy problem - wlasciwie zaden
ale potrafi wkurwic jak sie spiesze 🙂
tak czy inaczej dla bezpieczenstwem Dziecka nie ma to znaczenia
wiec zawiniety pasek - olewam

info prosto z Ikeii ( przede wszystkim dla Ciotki JoZo )
sa nowe namioty
jeden taki jakby zamek
za 50 PLN
ale duzy i dla nas odpada
drugi taki kwadrat z dziurami za 25 PLN
wlasciwie nie do konca jest to namiot
to cos w tym stylu:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/811/fottkaa66.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/2540/fottkaa66.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

my go kupujemy
bo dosc maly, intymny, fajny no i tani
LOlka juz w Ikeii nie chciala z niego wyjsc
wiec przeszedl wszystkie wymagane testy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia gratuluje fasoli, wiec teraz zycze przede wszystkim tego, zeby byl zdrowy i rosl rosl rosl!!! i tobie tez tego zycze!

dzieki dziewczyny za opinie, musze tylko oblukac sklep gdzie moglabym je przymierzyc do auta w okolicy mej.

dobranocka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia gratulacje cFasolki
ja wpadłam w dola giganta wpadła do mnie dzisiaj policja przeszukała mieszkanie i mam się nastawić że tak będzie często z powodu
http://www.slaska.policja.gov.pl/poszukiwani/osoby-p-oszukiwanie/art2029,.html
nosz kurwa go mać przez byle chuja będę miała szopki (panie admin bardzo przepraszam ale musiałam to z siebie wyrzucić )
szukam mieszkania domu lub nawet komórki byle się z stąd wynieść
czy ja komuś zrobiłam krzywdę że z każdej strony mnie trzeba dobić ja chcę tylko spokojnie żyć
CIEKAWE JAK Basik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia normalnie ktoś puszkę pandory otworzył 😠 niech się już zamknie ona i nie otwiera nigdy więcej!

na fotelikach się nie znam. my mamy taki, żeby Pyza mogła jeszcze trochę tyłem jeździć a potem będzie można go i przodem zamontować. no i generalnie jest to jedyny pasujący do naszego auta - sportowego ☺️ bo mamy bardzo krótkie pasy. ot. napisałam.

Sztunia super rewelacja 😁

jak coś zapomniałam to przepraszam.

spokojnej nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
co do fotelików to my mamy ten http://allegro.pl/young-expert-recaro-w-0zl-sklep-ibdi-lodz-i1710800296.html też jest przodujący na listach wypadkowych. Jestem z niego mega zadowolona i nie mam żadnych zastrzeżeń montaż i inne super sprawy super no i bardzo chroni miednicę dziecka bo jest dobrze zabudowany.

SZTUNIA OGROMNE GRATULACJE 🙂 NASTĘPNY DRUCIANY LUDZIK ROŚNIE 😉 ZDRÓWKA DLA WAS

Monia współczuję 😞

Dzięki za wiadomości na fb i nk 😉 jak będę u Nas nad jeziorkiem to dzwonię do Kahny 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

o matko Monia no wspolczuje bardzo ...

czy Wasze Dzieciaki tez tak sie zmieniaja ?
LOlka do tej pory grzeczna, kochana
a teraz zaczyna swoj temperament pokazywac
foszki, grymasy, male histerie, ze czegos nie wolno
( mam wrazenie, ze juz jak slyszy "nie wolno" to od razu sie wkurza ) 🙂
juz kilka razy mnie uzarla ze zlosci ( z radosci co prawda tez jej sie zdarzylo ) 🙂
i jak jest zla to caly czas: "nie, nie, nie"
maly dran jeden, ech 🙂

a tak w ogole to wlasnie powoli wstajemy ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mój potworek mały jeszcze śpi 🤪 koszą trawę jej pod oknem a Ona nic 🙂 z tylko z boku na bok się przewraca 🙂

Agatta, Lenka też ma swoje fochy i nas gryzie i wie że źle robi bo odrazu całuje w to miejsce co ugryzła 🤔 a jak jej coś mówię że nie wolno że źle robi to natychmiast usta w podkówkę a mi serce mięknie jak tak robi i śmiać się chce. No i jak tu nie kochać tych małych wymuszaczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki,

Sztunia cudne wiadomośći 😆
Życzę tobie i fasolce dużo zdrówka 🙂

Oj jak mi się marzy rodzeństwo dla Filipa.
Ale jeszcze poczekamy i starania odkladamy na nastepny rok.

Monia kochana trzymaj się cieplutko.
Czy w tym kraju nie mozna się uwolnić od przeszłośći?

Irysku u nas też była taka sytuacja ze jak tylko wynieslismy sie z pokoju Filipa to mlody przesypia spokojnie cale noce.
Po prostu mu przeszkadzaliśmy 🙂

A od dwoch dni Filip mowi ryz.
Codziennie mnie zaskakuje swoimi postepami .

No ale jak kazde dziecko ma swoje fochy ostatnio wszystkim rzuca, gryzc nie gryzie za to od czasu do czasu szczypie.

Kolezanka mi opowiadala ze jej corcia 3 dni mlodsza od Filipa potrafi rzucic sie na ziemie i uderzac nogami o podloge 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieci maja prawo wyrazac emocje w dowolny sposob
wiec szczypanie, bicie, gryzienie czy rzucanie sie na ziemie jest jak najbardziej normalne
Maluchy nie potrafia inaczej okazywac zlosci wiec robia co potrafia zeby zwrocic na siebie uwage
moja LOlka nie szczypie, nie bije i nie rzuca sie na ziemie
ale nie zdziwie sie jak za jakis czas zacznie to robic
pewnie jeszcze po prostu na to nie wpadla 🙂
trzeba tlumaczyc, tlumaczyc i jeszcze raz tlumaczyc
i tak do usranej smierci 🙂

lece na spotkanie
i nie chce mi sie jak cholera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
pochwalilam sie ze mlody przesypia nocki, a tu dupa od 2 spal z nami, bo mial mega histerie zębową jak sądzę, widzę ze wyrzynają mu sie trójki dolne 😮 ale za to spalismy do 8mej 😁

pogoda sie psuje, jestem sama z Igorem w domu i nie mam pomyslu, gdzie by pojsc, pojechac zeby sie nie nudzic 😜
dzwonilam do siostry, ale ona na miasto jedzie i zanim sie zdecyduje do mnie przyjechac to mnie cos trafi 😜

a moje dziecko chce rękę a to oznacza ze chce gdzie pojsc 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenka wstała o 10 🤪 🤪 My też odkąd mamy swoje mieszkanko a Lenka swój pokoik o niebo lepiej śpi 🙂 chociaż zdarzy sie że w nocy przyczłapie do nas i wchodzi na łóżko 🙂 ile razy się budzę a Ona kolo nas śpi 🙂

Nauczyłam Lenke liczyć 🙂 mówi raz dwa trzyyy!!!! i się śmieje 🙂 mała cwaniara 🙂 a jak mówię Dziewczynki śniadanko będzie to pędzą do krzesełek i czekają kiedy im podam jedzonko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...