Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kahna wiadomości pogodowe z pewnej ręki to przez w poniedziałek i wtorek deszczx a potem macie słonecznie 😉 Ty w niedziele wyjeżdzasz z domku a ja jadę jutro do moich krasnalów i wracam w niedziele wieczorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
a Iggi od soboty lata czesto gesto w majtkach, czasami zrobi siku do majtek, czasami na nocnik, czasami na trawke cisnienia nie mam, ale oswajam go z nocnikiem, wiec teraz juz robi siku z rana i przed kapiela wieczorem 🙂 musze tylko mezula wytresowac, zeby go sadzal na nocnik, bo mąż uznal ze to za wczesnie, a za rok to bedzie sadzal? pewnie tez nie, wiec jak ma sie dzieciak nauczyc? 😜

upalow ciag dalszy ....

Emilka gratki kolczykow a dla duzej Emilki kopniak w .... na szczescie, ja w sobote bede miec juz rok od obrony 🙂

zakladka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

U nas cała noc burzowa, trzaskało niemilosiernie a my sami w domu 😮
Ale mlody spal jak zabity, jak polozylismy go spac o 21 to dzisiaj budzilam go o 8.20 🙂
Czyli efekty dzwiekowe sluzyly dobremu spaniu.

Spamy superowe 🙂

Dobrze ze weekend sie zbliza i oby byla pogoda bo planow cala masa na jego zagospodarowanie.
Basen, rowerki, dzialeczka 🙂

Oj ja tez wspolczuje rodzinok z dziecmi nad morzem.
Mamy cala mase telefonow od ludzi ktorzy sa wlasnie nad morze i mowia ze wracaja do domu i mamy im szukac jakis ofert wczasow za granica.

No niestety kaprysne ostatno u nas te lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski

iLONA BYŁO TRZEBA BABKIE POWIEDZIEC ZEBY SAMA SWOJE GÓWNO WĄCHALA!!!!!!
sory za capsa....
masakrycznie chora kobieta!!
U nas od tygodnia kupa na nocnik z sikaniem gorzej ale Emka już nie boi sie nocnika i coraz cetniej z niego korzysta 🙂

My jedziemy w niedziele na 4 dni tylko nad morze bo przemek nie ma wiecej wolnego,byle nie lało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam z Nadią ze spaceru...stoi starszy mężczyna i mówi do mnie TO SUCZKA?? ja odpowiadam proszę?? on jeszcze raz TO SUCZKA?? ja mówię nie dziewczynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świnka w wykonaniu Lenki 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/20110711121305.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8132/20110711121305.jpg[/IMG][/URL]



[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/37/dsc8354.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/674/dsc8354.jpg[/IMG][/URL]

zawsze nam ciężko złapać jej minkę i zdjęcia są do niczego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

losie jak ja Kocham tego mojego szkodniczka...już tak dlugo bez niej jestem i jest mi mega smutno gdy wchodzę do niej do pokoiku i nie słyszę jej gadania i wymuszania 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapi jak TY masz fajnie...my ostatnio dostaliśmy dla Lenki ubranka albo lepiej pisać kamizelkę i krótkie spodenki od teścia i spineczki...spodenki i kamizelka katastrofa a do tego w rozmiarze 18-24 czyli letnie ubranka na zimę 🤢 😮 no brak słów ale fajnie że wogóle coś wysyła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja własnie prasuje i też robię dobrze swoim stopom 🙂 nakremowałam zawinęłam w woreczek i włożyłam ciepłe skarpety nich dojdą do siebie bo wczasach na mega wsi 🙂 a potem też idę do znajomej kosmetyczki na depilację woskiem i zrobieni brwii 🙂 do mojej prywatnej kosmetyczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój dzisiejszydzień:

pojechałąm do sądu złożyć dokument o dochodach na sprawę o podwyższenie alimentów , w biurze podawczym zostawiłam na chwilę tel. i mi o zajebali - padło na dziewczynę która była za mną a przed chłopaczkiem ( taki mega ken okazało się że Adrian) ja wkurwiona babki poruszone że ktoś śmiał w pełnym monitoringu 😮
Normalnie bym olała temat ale trzeba być arcy mega debilem żeby walnąć tel. w pełnym monitoringu i do tego złożyć jakiś wniosek - gdzie są dane personalne.
Ken zaoferował pomoc a ja na tym wkurwie mówie ( lało ja z cebra dla lepszej scenerii ) dobra twoim autem poszukamy tych lasek i się wjebałąm kolesiowi do auta mało tego nadzwaniałam z jego tele że nie bedzie ze mną kontaktu 😮
Dupa w szafie laski się nie odnalazły - może dobrze bo znając mnie to bym poszła na maxa z łąpami i cham wulgarny by ze mnie wyszedł.
Pojechałąm na psiarnie protokól etc.tylko dlatego że mieli wszystko jak na tacy wiec złodzieja w tej sytuacji namierzyć pestka - oby się przyznał hehe ja do plusa zablokować kartę duplikat numeru 70 zł - strata czasu nerwów i tyle.
A tu nagle dzwoni brat z jeleniej góry a ja nad morzem że dzwonił starszy pan i że tłumaczy że ma mój tel. warty 1500 zł i że w ogóle i szczegole to znaleźne etc.J apierdole - okazało się że to starszy pan z kolejki a nie młodzi ludzie - jebnął tel. w sadzie i się ogarnął -pewnie ktoś podpowiedział.jestem umowiona na jutro na odbiór i znaleźne - nosz cwela zaj...e. Jakby znalazł na chodniuku - bierz tel człowieku dam ci papiery jest twój abo znaleźne i bym sie kajałą a tak dupek pierdol..ł go oficjalnie nie oddał urzednikom ani ochronie i szuka łosia - nota bene pan myśliwy w chrakterystycznym mundurku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!FUCK!!!!!!!!!!!!!!!!! 😮
Dzień w piz..u czasowo a jutro powtórka z rozrywki bo muszę dymać do Koszalina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...