Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej,

Zapieprz w pracy wiec dopiero teraz zagladam.

Upojnych nocy ciag dalszy.
Maz mnie zaskakuje 🙂

Piachu w gaciach brak po zabawach w piaskowniicy.
Za to Filip przynosi polowe piaskownicy ze soba do domu 🙂

Dzisiaj u mojej mamy wymieniaja linie energetyczna i przed blokiem stoi dzwig.
Oczywiscie ku uciesze małego łobuziaka i co pytamy mu sie co to jest a FIlip: dzik 😁

Nadia plażowiczka jak się patrzy.
My na weekend planujemy basenik od rana i pozniej działeczka.
A co tam kompletny relaksik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

Iskierka no i okazuje sie, ze najwyrazniej tylko my w specyficzny sposob korzystamy z piaskownicy 😉

Xav w pelnej okazalosci -
no i od razu ( mimo liscia ) wszystkie mlode laski brzuszkowe posikane 🙂

emi kciuki !!!

padam po pracy ...
ale mam juz towar u siebie !
i zajebiscie modne spodnie
bedzie hicior jak nic 🙂

a tak w ogole to LOlka dzisiaj na glodniaka leci
nie zapowiada to nic dobrego
no, ale zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
byłam u taty bo musiałam do porządku swoje autko doprowadzić. Przegląd zrobiony, pompa kuiona, jeszcze tylko musze dziure zalepić co mi nią woda wleciała i pompa spaliła i git. Kupa hajsu jak zwykle poszło a konca miesiąca nie widać.

Gratulujemy Emilce kolczyków mała Lolitka zniej jest teraz.

Agata pokaz foty spodni ja biore w ciemno.

Kahna - xeawey jest boskli ale ty wiesz ze ja go kocham za jego uśmiech a listek super.

Po piaskownicy melduje iz tez mam piasek w gaciach, uszach i na głowie.Hania przynosi ok 1 kg 🙂


aha Ha dziaj po raz pierwszy zobaczytła krowe. jak to u nie bywa ofcourse wpadła w zachwyt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA cudaczna 🙂 a ciasteczkowy potwór to mnie powalił 🙂

AGATTA i KLAPI super macie czapki 🙂 pewnie nikt Wam juz nie truje że bez chodzicie w taki upal 😉

Agatta jakie spodnie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo 🙂

MONIA ja pamiętam swoje pakowanie jak wracałam z zielonej szkoły 🙂 wszystkie ubrania były zwinięte w rulonik 😉 Mama jak to widziała to dostawała apopleksji 😉

Wczoraj spotkałam pewną opiekunkę która opiekuje się 19 miesięcznym chłopcem i wiecie co Ona do mnie mówi?? że chłopiec nie chce robic siku na nocnik ani kupy bo jak był chory rodzice go nie sadzali na nocnik i Ona żeby go teraz oduczyć siusiania w pieluchę daje mu ją do wąchania jak w nią narobi 😮 🤢 Masakra jakaś...powiedziałam jej że chociaż ja jestem młodsza i może nie wychowałam tylu dzieci co Ona ale dla mnie taki sposób to tylko straszenie a nie nauka i że tak to się szczeniaki kiedyś uczyło czystości a nie dzieci.Babka zdębiała że się tak odezwałam. aaaa....i jeszcze jak do mnie mówi że przeszły tydzień była z nią babcia i nie mogła go tak uczyć ale teraz jest sama i sobie z nim poćwiczy, dobrze że nie powiedziała i sobie go wytresuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oooo masakra wachać pieluchę ciekawe co to biedne dziecko myśli a potem biorą się jakieś anomalia w zachowaniah typu wąchanie innym tyłka a jak dorośnie- strach się bać 😉
Nadia nie lubi nocnika - o ! a jak lata z gołym tyłkiem to sika jak piur gdzie popadnie - widzę że nie kontroluje jeszcze leje bezwiednie więc nie mam szans póki co a już bym chciała żeby ta mała dupina bez pancerza była.Nie mam w ogóle pomysłu na nauczenie jej korzystania z nocnika - napiszcie jak macie jakiś sprawdzony chętnie zgapię może małą załąpie.
Kolczyki - oo mam ogromną ochotę ale boję sie bo Nadia kręci ucho jak pije a pije prawie non stop no to może być nie za halo.
Spamy -szaleństwo 😁
Nad morzem lipa!!!!!!!!!!!współczujue tym biednym rodzicom z dziećmi !!!!!!!i sobie przy okazji 😜 A miało być takie plażowanie i namioty są i tunele i baseny i koła i rękawki i piłki.........i dupa w szafie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie przez ta dupiasta pogode
nie wiem czy nad morze pojedziemy ...
jak mam siedziec w deszczu w domu in Sopot
to juz wole zostac in Wawa
i przynajmniej swoich interesow/biznesow na miejscu pilnowac
eee zobaczy sie jeszcze ...

my tez nocnika jeszcze nie mamy
i lejemy gdzie popadnie 🙂
mam zero cisnienia na nocnikowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...