Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ooo... to będziesz miała kogo bawić 🙂 u mnie w rodzinie też jest wiele małych dzieci ale moje będzie najmłodsze jak na razie 🙂 No chyba że mój brat coś zmajstruje Niech lepiej młody uważa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie była taka cisza że poszłam sobie na kolacyjkę 🙂

Ja te linki dostałam od koleżanki i tak jak skopiowałam z gg to wkleiłam od razu tu.Sama jeszcze nie doszłam tylko w dwóch pierwszych się zarejestrowałam i mają niby próbki wysłać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierko nic się nie bój 🙂 będzie dobrze! ręka się zrośnie i jeszcze mamusia będzie dzidziusia nosiła 🙂 trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze 🙂 a my dzisiaj znowu do lasu 😁 jupi! uwielbiam las. szkoda tylko, że bobas nie daje mi długo pochodzić, bo od tego tlenu to mi się tak chce spać i jeść, że już po godzince wracam do autka i przysypiam tam czekając na resztę "wyprawy" 😉 a dzisiaj obudziły mnie mdłości, ale już po śniadanku i jest nieco lepiej. miłego dnia dziewuszki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emii mi na zaparcia pomaga rano szklanka wody z cytryną i pije zielona herbatę i jest ok...

Amii po prostu musisz założyć sobie u nich konto i wtedy oni wysyłają Ci na maila adres do potwierdzenia apotem czekasz już na prezenty 🙂


Nie spałam od 5 rano...z nudów weszłam na forum a tu takie pustki były...i jak w końcu o 9 sobie przysnęłam to jakaś życzliwa osoba zaczęła dobijać się do drzwi,ale ja nie otwieram jak mam niezapowiedziane wizyty bo już raz przez pomyłkę naszła mnie policja,przestraszyłam się że może coś mojemu mężowi się stało bo był akurat w delegacji a oni mnie pytają o jakiegoś kolesia który kiedyś tu mieszkał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wczoraj wieczorem strasznie kuło w lewym jajniku...nie wiem może to przyczyna badań :/ więc wzięłam pierwszą nospe od początku ciąży.

A z toaletą to w dzień tak nie odczuwam ale za to w nocy ganiam siusiu,chociaż czasem potrafię się powstrzymać i idę tylko raz rano przez co potem nie mogę już usnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, przyjechał dopiero o 12 w nocy i wtedy się już z nim pobawiłam 🙂 A teraz jest u mnie i będzie aż do ślubu. Jeśli mam synka w brzuszku to miała bym dużo ciuszków na chłopczyka właśnie po nim. Siostra kupiła przyjaciółce - która urodziła parę dni temu takie słodziaszne ciuszki na dziewczynkę, że prawie się z wrażenia rozkleiłam 🙂 Prze śliczne, sukieneczki różowe itp 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewcyny!
Ja zamiast coraz lepiej to coraz gorzej. Wczoraj cały dzień bolała mnie głowa, dzisiaj chyba też sie na to zapowiada. Wieczorem mdłości i wymioty.Dam radę.

Macie tak czasami że jak kichniecie to macie taki ból przeszywający w macicy? Czasami prawy jajnik mnie też przy tm boli.

Ciągnie mnie też wieczorem macica i więzadła i chodzę zgięta w pół. No i dodatkowo bół krzyża.

Narzekanie mi się trochę włąćzyło.

Ale się ciesze.Kurcze jak się cieszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...