Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ilonab napisał:
Dziewczyny a pytałyście się lekarza o współżycie?? ☺️ Bo ja mojego Pana gonie strasznie bo boje się żeby jakiejś krzywdy dziecku nie zrobił.

Jak byłam w 6 tygodniu u lekarza to miałm krwawienie - kazał mi się wstrzymać ale wczoraj powiedział, że z dzisiuiem jest wszystko ok i można pofiglować:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na
iskierka - synuś jest śliczny 🙂 Urwisek?
a z nim to różnie,zależy jaki ma humor,tocałkiem jak jego mama 😁 😁 😁
Ale jak narazie wszelkie bunty mamy za sobą i co najważniejsze nauczyłam go iść na kompromis,dajemy rade 🙂jest kochany.
śliczny?dziekuje jest piekny,jak każde dziecko dla swojej mamy 🙂


emi
- na bank wcześniej skusisz się na jakieś "małe" zakupy 🙂


dokładnie 😁
pozatym do wszystkiego trzeba podchodzic ze zdrowym rozsądkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kirrke napisał:
ilonab napisał:
Dziewczyny a pytałyście się lekarza o współżycie?? ☺️ Bo ja mojego Pana gonie strasznie bo boje się żeby jakiejś krzywdy dziecku nie zrobił.

Jak byłam w 6 tygodniu u lekarza to miałm krwawienie - kazał mi się wstrzymać ale wczoraj powiedział, że z dzisiuiem jest wszystko ok i można pofiglować:P



dlamnie sexs mógłby nie istniec ale szkoda mi męża 😁 😁ktory i tak jest bardzo wyrozumiały heheheh
Lekarz mi mówił,że narazie nie ma przeciwskazań do współżycia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab napisał:
hejo

Dziś ten welki dzień o 14 45 mam USG.

Trzymajcie kciuki dziewczynki


trzymam z całej siły i daj znać, jak było a najlepiej to od razu wklej fotkę 🙂

a co do seksu, to na początku średnio miałam ochotę, bo się źle czułam ale teraz z dnia na dzień moje libido rośnie pod niebiosa 😉 ale czekam cierpliwie do drugiego trymestru, tak na wszelki wypadek. tym bardziej, że mam małą nadżerkę 😞 w sobotę jeszcze dopytam lekarza. sama się nie spodziewałam takiej zmiany w podejściu do "tej" kwestii...myślałam, że taka niechęć, jak z początku to mi zostanie do końca, a tu niespodzianka 🙂 czasem to o niczym innym nie mogę myśleć i mąż mi w oczach przystojnieje 😉 hahaha ciekawe, czy dużo ciężarówek tak ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka25 napisał:
kirrke napisał:
ilonab napisał:
Dziewczyny a pytałyście się lekarza o współżycie?? ☺️ Bo ja mojego Pana gonie strasznie bo boje się żeby jakiejś krzywdy dziecku nie zrobił.

Jak byłam w 6 tygodniu u lekarza to miałm krwawienie - kazał mi się wstrzymać ale wczoraj powiedział, że z dzisiuiem jest wszystko ok i można pofiglować:P



dlamnie sexs mógłby nie istniec ale szkoda mi męża 😁 😁ktory i tak jest bardzo wyrozumiały heheheh
Lekarz mi mówił,że narazie nie ma przeciwskazań do współżycia.


A ja nie jestem w stanie bez niego żyć ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja właśnie popijam 🙂


czekając aż się zagotuje mleko patrzyłam w dal przez okno i zobaczyłam dziewczyne w widocznej ciąży niewiem ktory miesiąc ale brzuszek już spory,stała obok naszego warzywniaka z kimś i rozmawiała ,popalając namietnie papierosa...wiem nie powinno mnie to obchodzić,każdy robi jak uważa,ale sama jestem palaczką,w 1 ciaży przestałam w 7tygodniu a w tej odrazu jak test zrobiłam,nie wyobrażam sobie truć mojego dziecka...siebie jeszcze ale to maleństwo??
Wkurza mnie gadanie,że jak ktoś pali to lepiej niche pali,bo rzucenie nagłe to szok dla płodu???yyyy jasne!!
Okropnie to wygląda,chociażby się schowała gdzies z tym petem,jak to wygląda???masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przez mdłości (coraz rzadsze na szczęście) i coraz częstszą zgagę 🤢 nie czuję w żołądku nic innego.
Czytałam ostatnio o bólu porodowym. Kiedyś przerażała mnie myśl o porodzie, a teraz, mimo, że wiem, że to nieuniknione, jakoś jestem spokojna- przecież i tak tego nie unikniemy 😉 Ale tam było napisane, że kobiety określają ten ból najczęściej jako 100-krotny ból miesiączkowy 😮 Cóż, ja przy każdej miesiączce umierałam z bólu 🤢 Ale w sumie każda z nas jest inna 🙂
kirrke zgagę miewasz?? Jeśli tak, to ja sobie z nią radzisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kirrke - mnie wczoraj tak strasznie bolał żołądek... aż się zastanawiałam skąd.

Basik - ja cierpiałam na takie bóle miesiączkowe, że w pierwszy dzień leżałam na podłodze płacząc i zażywając nospę za nospą. Nie wyobrażam sobie, że poród byłby 100-razy większym bólem...

Widzę, że coraz więcej mamuś dodaje zdjęcia 🙂 tak trzymać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam 🙂

Wszystko jest w porządku 🙂 ale nie miałam USG bo mój lekarz jest przeciwny temu by robić co 3 tygodnie,bo tak chodzę do niego bo mam zwolnienie lekarskie i będę miała dopiero w 12 tyg. czyli 15.10 a tak się cieszyłam że zobaczę Fasolkę.No nic poczekam jeszcze ważne że wszystko ok i "macica" rośnie.Pytałam o współżycie i powiedział że nie widzi przeciwwskazań ale mamy nie szaleń jak króliczki podczas godów 🙂


Amii jak tam sukienka??Masz jej zdjęcia??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab - ja następne badanie będę mieć około 18 tc ciąży dopiero, bo chodzę co 3 tyg na wizytę, a w 12 już miałam... Nie wiem jak ja wytrzymam do 18 😞

Co do sukienki to dopiero mi Pani przypinała szpileczki co gdzie zwęzić, co skrócić itp. I jednak będę mieć lekkie koło 🙂 Jakoś lepiej się wtedy wygląda. Ostatnią przymiarkę mam tydzień przed ślubem. Teraz muszę poszukać jakiejś fryzurki, a nic w necie takiego nie mogę znaleźć...

Byłam w empiku i w katalogu fryzur ( który miał kilka stron! i kosztował 15 zł) nic nie znalazłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii z tymi fryzurami jest ciężko...idź lepiej do zaprzyjaźnionej fryzjerki lub fryzjera i niech ona pomoże Ci coś dobrać w zależności czy będziesz miała welon,żywy kwiat lub stroik.Nie polecam tylko jednego by welon był upinany na dole głowy bo wtedy twarz robi się smutna a i welon wychodzi nie wiadomo skąd.

Czyli jeszcze z fachu nie wyszłam i miałam racje z kołem 😉 chyba otworze własny salon sukien ślubnych bo bardzo lubiłam tą pracę,sprawiała mi przyjemność chociaż niektóre Panie były wyjątkowo marudne ale jakoś się przeżyło 🙂

No to będziemy razem tak długo czekać...ja też chce już 15.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab - świetna praca, mieć salon 🙂 Niesamowite uczucie przymierzać suknię ślubną 🙂 Czujesz się wtedy wyjątkowo 😁

Też myślę, że lepiej welon jak coś to u góry,bo z dołu to pewnie strasznie ciągnie...

Patrzyłam u fryzjerki w katalogach, ale mają jakieś przestarzałe i w dodatku prawie same koki, a ja nie chcę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...