Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tak mi przykro Joll- to takie niesprawiedliwe!!! jest tyle kobiet które nie chca miec dziec a rodza jedno po drugim, bez zadnych komplikacji!!!
Trzymaj się!!!

Klapoucha- bardzo fajnie, ze wszystko jest w porzadku z Twoja dzidzią 🙂

Ja tydzien temu równiez mialam USG , dzidzia jest zdrowa i zadnych wad 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczyny wszystko w normie, oprocz przyziernosci karkowej mierzonej standardowo, ty w Anglii robia jeszcze test krwii na sydrom Downa, wiec sprawdzaja wyniku testu plus wyniki pomiarow z USG i na tej podtawie oceniaja ryzyko wystapienia wad, starsznie sie stresowalam tymi testami, ale wszystko wyszlo jak najlepiej 🙂 dzidzia zdrowa i bardzo ruchliwa, zalaczylam wam zdjecie z mojego USG 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurczę dziewczyny, wy macie terminy wizyt itd. a mi położna powiedziała, że bez pośpiechu mam zrobić wyniki i przyjść za jakiś miesiąc, a lekarz to już wogóle (wszystkie moje koleżanki prowadził dobrze, a przyjaciółce powiedział, że " co ona może wiedzieć o ciąży?" 🤔 ), ale taki jakiś zakręcony mi się wydaje 😉
Ja miałam 1-sze USG w 7 tyg., bo gin kazał mi je zrobić, żeby potwierdzić moje przypuszczenia o ciąży i wynik testu i liczę na to, że wyśle mnie w końcu na kolejne 😉 a jak nie to sama pójdę, nie będę się go prosić :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moja dzidzia młodsza o 3 tyg 🙂 teraz już o 2 tyg, więc według OM powinnam by w 15 ty ! ,ale to przez moje mega nieregularne cykle i problemy z miesiączkowaniem - zresztą leczyłam się na to. -no i przez to moja owulacja aż o tyle się cofnęła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oczywiście że to się może różnić dniami. Każdy jest inny. Jedna z nas ma 150 cm druga 170 i wyszstko jest w normie.

Basik a ty jesteś w UK bo tam to mają jakoś inaczej.

Wyproś skierowanie na USG z przeziernością fałdu karkowego bo on jest tylko do 14 tygodnia.


Iwonka a gdzie są zdjęcia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz, ja od 13 roku życia miałam jaja z miesiączkami,np.co trzy miesiące, raz nie miałam pół roku, potem co 45 dni, co 55 itp... Okazało się, że mam zespół policystycznych jajników. Zaczęłam się leczyć, zażywałam leki, mówili mi że mogę być bezpłodna. I jak zaczęłam je zażywać cystki się zmniejszały, okres się regulował no i dlatego właśnie wcześniej moja owulacja wypadała jak sobie chciała - STĄD cofnięcie aż o 3 tyg. Od obrazu z USG dzidziuś rośnie dokładnie tak jak wiek ciąży z USG, wszystko jest prawidłowo. Pani ginekolog miała już wiele takich przypadków 🙂 Dzidziuś i tak już nadrobił teraz z tydzień, ale rośnie według USG - które jest dla mnie kluczem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...