Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Amii ale teraz to każda z nas ma taką nerwice...ja jak się wściekam to czasem boje się że nie opanuje mojej agresji wobec Męża bo to na nim się zawsze wyżywam a on mi wtedy mówi że i tak mnie Kocha i jeszcze bardziej denerwuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirrke podam Ci link gdzie możesz sama sobie zinterpretować wyniki

http://www.ciaza.ebrzuszek.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=567&Itemid=95

http://www.ciaza.ebrzuszek.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=566&Itemid=95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myślę, że lekarza mam dobrego. Pomógł mi z prolaktyną i teraz też jest ok - Markiewicz; mąż nakłania mnie do zmiany na Studzińskiego ale się zastanawiam.
Laboratorium jest ok ale ja większość wynikow robię na kasę a jak coś jest nie tak to wtedy dopiero idę zrobić je prywatnie w innym laboratorium - tak jest taniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
...zostałam mamą Aniołka

nic z tego nie rozumiem NIC
ale od początku...
obudziły mnie w nocy potworne bóle, krwawienie się nasiliło
po szóstej zabrała mnie karetka, 6.40 byliśmy na msc-u

w (pruszkowskim)szpitalu czekałam do siódmej, aż łaskawie ktoś się zjawi
pani doktor (w wieku porozrodczym) wyraziła głębokie oburzenie, że karetka przyjechała na sygnale (asystentka zza Buga,wschodniobrzmiącą polszczyzną wycedziła:- "ładna dziewczyna, to na sygnale"
następnie, jeszcze zanim jej zgryźliwość inkwizycja mnie zbadała oznajmiła, iż mnie nie przyjmnie, a jej zalecenia będą dokładnie takie same, jak poprzednio, czyli duphaston i leżenie, następnie niezręcznie obydwie pogmerały własnoręcznie, tam, gdzie należało i, zaprosiły na badanie usg

podczas badania rozmawiały wyłącznie między sobą, wymieniając uwagi na temat mojego wnętrza, zarodek został oceniony na siódmy tydzień, wymiar wyczytałam z karty -9mm
usłyszałam, że nie widzi aktywności serduszka
zduszonym przez ból jękiem oznajmiłam, iż w poniedziałek podczas badania doktor xxx wyraźnie widział tętniące serduszko, a nawet powiedział, że maluszek się rusza
frau hardtherzt twardo powtórzyła :-"ja nic nie widzę" i zaprosiła do wyjścia i formalności
ponownie oznajmiła, że mnie nie przyjmie, gdyż nie widzi podstaw, zaleciła przyjąć 4 tabl.duphastonu jednorazowo i zastrzyk no-spa
aha, nie pytając o zatrudnienie, rzuciła bym wzięła parę dni wolnego!!!...by móc wypoczywać

posiedziałam dłuższą chwilę w oczekiwaniu na lubego i razem udaliśmy się do ordynatora

ten przeprowadził kolejny wgląd i zauważył, że macica szykuje się do wydalenia martwego płodu?/zarodka, który ocenił na 6tyg i 6dni

stwierdził także, iż to wady samego zarodka spowodowały jego obumarcie

następnie przygotowano mnie do zabiegu, przed którym czekała mnie kolejna ocena, kolejny wgląd, kolejna diagnoza

tym razem powodem miało być plamienie, które odcięło źródło pożywienia zarodkowi, mniej więcej dwa tyg temu

nie widziałam bicia serduszka w poniedziałek, słyszałam, że doktor je widzi, mój luby już niczego nie pamięta, w każdym razie bijącego serducha

więc nie wiem nic, za 3 tyg dostanę wyniki histpat

...nie mam już siły opisywać, co działo się dalej

tymczasem muszę wszystko poukładać tak, by mniej bolało

AHA! NAPISAŁAM TO WSZYSTKO, DLA WAS, BĄDŹCIE UWAŻNE, WSZYSTKO SPRAWDZAJCIE, UFAJCIE TYLKO SOBIE, PILNUJCIE WSZYSTKICH OPISÓW!!!

POWODZENIA!!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie będzie 🙂
Fasola 63 mm.
Fałd Karkowy 1,3 mm
Macica przodozgięta - dobrze
Serduszko 140 uderzeń na minutę- dobrze
Trofoblast (chyba łożysko) na ścianie tylniej- dobrze.
2 rączki
2 nóżki

a teraz wrażenia...
wooooooooooooooooooooow
Machało do nas nogą!
Chłop wyszedł ze łzami w oczach!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...