Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Oooo to będziesz miała zajęcie...Fajnie że dostaniesz ubranka od siostry.Ja raczej nie chce dostać ubranek od dziewczyn z mojej rodziny które mają dzieci bo raczej o te ciuszki nie dbały.Nawet gdy ja kupowałam jakieś ubranko to potem serce mi się krajało jak widziałam jego stan a dziecko przecież jest maleńkie i nigdzie nie chodzi to raczej nie miało jak je zniszczyć 😠 Od tamtej pory wolę kupić zabawkę albo zabrać gdzieś w jakieś fajne miejsce bo to bardziej zostanie w pamięci niż jakieś przeciętne prezenty. Kiedyś usłyszałam najpiękniejsze słowa od Dawidka gdy wiozłam go na rowerze i jechaliśmy na plac zabaw; "Ilonka ja to Ciebie Kocham bo Ty mnie wszędzie zabierasz i się ze mną bawisz a mama i Asia nie" Łzy mi wtedy pociekły i zatkało mnie,słowa nie mogłam z siebie wypowiedzieć.







Mam ochotę na jakąś komedię...Coś polecacie ciekawego??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ilonab - moja siostra to pedantka 🙂 Ma bardzo zadbane ciuszki, ale tylko na chłopaczka, więc zobaczymy 🙂

kirrke
- No i kolejna mama z bólem krzyża

Dziewczyny szybko wam leci czas czy raczej się dłuży? Bo mi to chyba jak narazie to się dłuży... Może przez to że czekam z utęsknieniem na brzuszek i kopniaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczyny 🙂
jestem nowa na tym forum, ja mam termin na 27.04.2010.
Jeśli chodzi o dolegliwości to rano mam nudności i cały dzień mogłabym spać. Od kilku tygodni męczy mnie też jakiś katar ale to chyba bardziej jakaś alergia niż przeziębienie, no i przy kichaniu czasem czuje takie silne ukucie w macicy, ale ginekolożka powiedziała żeby się tym nie martwić.

Pozdrawiam i dużych, ślicznych i zdrowych brzuszków życzę 🙂







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak miałam na początku ciąży skurcze to brałam no-spe.
Teraz to jest własnie tylko przy kichnięciu, taki przeszywający ból.
Lekarz mi powiedział żeby nie brać notorycznie no-spy (np. codziennie po 3 tabletek bez powodu), gdyż jak będzie się coś złego działo to ból nas zaalarmuję i będziemy wiedziały że coś się dzieję.A tak nic nie poczujemy.

Ja biorę lekarstwa jak ból już jest nie do znieśienia np. apap przy bólach głowy. Używam też wszystkich kosmetyków których używałam dotychczas i jem wszystko oprócz surowego mięsa gdyż nie przechodziłam toksoplazmozy. Staram się nie popadać w jakąś straszną paranoję.

Wczoraj byłam u neurologa i ból krzyża jest normalny, gdyż mięsnie brzucha własnie od niego odchodzą.W związku z moimi problemami kręgosłupowymi idę do rehabilitanta niedługo żeby mi pokazał jakie ćiwczenia mam robić przygotowujące do porodu i które poźniej łatwiej pozwalają wrócić do formy.

?Ale się rozpisałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahna witamy,mam ten sam termin co Ty 🙂 Ale fajnie 🙂


Ja rzadko kicham więc nie wiem czy mam takie klucie.
Właśnie przeczytałam że kłucie jajnika jest spowodowane tym iż to z niego wyszło jajeczko i dlatego daje o sobie znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pokazuje dobrze 🙂 A na innych forach że mam już 10.

Klapoucha na tą krew z nosa to polecam na noc włączać nawilżacz a jak nie masz to nalej sobie gorącą wodę do kubka i postaw na szafeczce koło łóżka, możesz dać też kilka kropel olejku miętowego np.krople żołądkowe to Ci ładnie nawilży śluzówkę w nosie i nie będziesz krwawić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii nie zdradzam no coś Ty jak bym tak mogła,ale jak wchodzę na inne strony to z ciekawości obliczam tam który mam teraz tydzień bo chciałabym już tak z 28 i łudzę się że któryś kalkulator tak pokaże :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapoucha - dobrze Ci pokazuje, bo masz teraz 12tc i pięć dni tak? czyli końcówka 13tc 🙂 🙂 Już za 3 dni zaczyna ci się 14 tc! 🙂 Według większości informacji z książek i gazet II trymestr zaczyna się od 13 tc, więc mnie zaczął się dziś, a Tobie 4 dni temu szczęściaro 🙂

ilonab
- tak trzymać ! Ja to bym chciała być choć w 20 i znać pleć i czuć dzidzię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonab ty nie dasz rady???

Ja się jakoś nie boję! Mój sposób nie czytam i nie słucham strasznych opowieści. Moja mama mnie i brata urodziła bez problemu i wierze w to że to jest dziedziczne 🙂


Dla większośc z nas to 1 dzicko, chciałbyście mieć wiecej?
Ja już wiem że- tak!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się strasznie boję nacięcia krocza i chyba zdecyduję się na cesarkę chociaż wiem że to jest operacja ale tyle słyszałam że przez nacięte krocze zmienia się wygląd Pisi a nie które Kobiety bardzo cierpią a ja należę do tych kobiet i nie chcę by się coś zmieniło w moich narządach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że może boleć po cesarce ale nie przełamie się do tego by mnie nacięli a na bank tak będzie bo nawet lekarz przy badaniu ma problemy by dostać się do mnie i bez bólu się nie obchodzi.
Pytam się mojego Męża czy chce byc przy porodzie ale on nie chce 😞 jest mi trochę smutno wczoraj mu powiedziałam że w takim razie biorę moją koleżnake a on na to żeby lepiej jego mamę.Myślałam że go czepne!!! Wie dobrze że nie przepadam za teściową a on jeszcze mi ja do porodu poleca...Chciałam normalnie zabić.Myśli że jak jest pielęgniarką to umie wszystko...ostatnimi osobami przy porodzie to by była ona i moja Mama bo ta z koleji za dużo plotek słucha i głupich książek czyta i daje mi rady z czasów prehistorycznych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab - mój na szczęście się zgodził i mam nadzieję, że nie stchórzy 😉 A co do teściowej to Cię rozumiem, ja też mam swoje zdanie na temat mojej przyszłej, nawet potrafimy się kłócić. To przykre, bo nigdy nie myślałam, że tak będę mieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii ja mam takiego pecha ze mój Mąż jest jedynakiem a jego tato wyjechał do stanów i Emila została tu sama i teraz boi się że jej Jacka zabiorę...Ona po naszym ślubie potrafiła powiedzieć że gdyby Jacek wyszedł za ich sąsiadkę to by miał ładniejszą i mądrzejszą żonę i to powiedziała przy mnie. Wtrąca się do wszystkiego nawet do tego że pozwalam Jackowi raz na Ruski rok wyjść na piwo z kolegami.Gdy oglądałam film SPOSÓB NA TEŚCIOWĄ to był typowo o niej.Nawet na nasze wesele kupiła sobie suknie z trenem podobną do mojej tylko niebieską to kazałam jej oddać a ona się obraziła.Gdy zwróciliśmy jej uwagę żeby dała na luz i nie wtrącała się do nas to ona popadła w histerię że już nikomu nie jest potrzebna i lepiej jakby umarła...MASAKRA!!!!

Sorki że tak się rozpisałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...