Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mieszkałam w Goosnargh, jakieś 60km od Manchesteru, a do Londynu miałam jechać po powrocie z Polski, ale wyszło tak, że zakochałam się w ojcu mojego maleństwa i zostałam 🙂
ilonab masz rację, będę musiała ładnie wyszczerzyć kiełki do Iwonki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już wróciłam. napisałyście 8 stron! szok 🙂 ale teraz nie mam zbyt wiele czasu na czytanie, bo się zbieramy na działkę 🙂 grilla będziemy robić 😁 mięskooo mniam...
u gina cudnie i wspaniale. astronauta początkowo odwrócił się pupą na boczku i ani myślał dokazywać ani się odwracać 🙂 skrobałam do niego i mówiłam halo, ale mnie olał. dopiero jak pan doktor nacisnął na brzuszek mocniej to się odwrócił i zaczął kopać i bić rączkami ze złości 😁 mały nerwusek hihihii mąż nakręcił filmik i mogłabym cały dzień go oglądać! to najwspanialsza rzecz pod słońcem! jestem taka szczęśliwa, że mi nawet nudności już nie przeszkadzają, tym bardziej, że doktor mówi, że jest bardzo z tej ciąży zadowolony, że bobik urósł dużo i zdrowo, serduszko bije prawidłowo, wyniki mamy super i ogólnie jest świetnie. więc nie dostanę tabletek na podtrzymanie, bo już nie ma takiej potrzeby 🙂 ech, wróciłabym natychmiast z powrotem na to USG i podpięła się na 9 miesięcy 🙂 ależ mam dobry humor 😁 wysyłam Wam pozytywne fluidy i życzę miłego dnia. ja pojawię się dopiero późnym wieczorem, więc z góry proszę o wybaczenie, jak nie zdążę nadrobić wszystkich zaległości w czytaniu 🙂

buziaczki laseczki i dziękuję za kciuki! przydały się jak nigdy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basik napisał:
Zastanawiam się, czy w czasie tej ciąży nie wyłysieję 😉 Włosy wypadają mi jak szalone, za to paznokcie rosną strasznie szybko. Wy też tak macie?? A słyszałam, że po porodzie to już wogóle garściami włosy wyłażą 🤨


mi właśnie też włosy wypadają 😞 ale cóż, liczę na to, że w drugim trymestrze jednak odrosną 😉

a teraz już naprawdę lecę 😉 buziakuję wszystkie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab - dzięki 🙂 🙂 🙂 To jak coś odszukasz smacznego to napisz 🙂

Ania - gratulujemy 🙂 Też z chęcią leżałybyśmy patrząc na ten ekranik cały dzień 🙂

Basik - mnie jeszcze nie wylatują, ale siostra wczoraj mi mówiła, że po porodzie to faktycznie ponoć garściami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania super że wszystko ok 🙂

Mi włosy zawsze wypadały,ale łysa nie jestem 🙂 mam długie i zastanawiam się nad krótka fryzurką taką jak ma Paulina w brzyduli 🙂

Robiłam kiedyś maseczkę na włosy ale jestem trochę leniwa i juz nie robię a bardzo pomagała
żółtko,sok z cytryny,łyżeczka olejku rycynowego i nafty kosmetycznej mieszałam to nakładałam na włosy i okręcałam głowę reklamówką a potem ręcznikiem i tak godzinkę po domu chodziłam,włosy po niej są świetne fajnie się układają i przestają wypadać.Ale trzeba ja robić chociaż dwa razy na tydzień.
Mi paznokcie nie rosną ale włosy szybciej.Kiedyś po depilacji miałam na 4 tygodnie spokój a teraz 2 tygodnie a ze mnie dzik 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Pani miła cesarkę jest na o tym w wp. Dziwnie mieć od razu takie duże dziecko, ja bym nie wiedziała jak się z nim obchodzić bo w głowie cały czas miałabym myśl że przecież jest duże i na bank nie takie kruche jak inne maleństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie chce któraś z Was kotka?? Moja Kicia niedługo się okoci, właśnie rozpycha się za moimi plecami 🙂 Od kiedy jest w ciąży ciągle siedzi u mnie- chyba poczuła więź z drugą ciężarną :P Lubię trzymać rękę na jej brzuszku, maluchy fajnie sie tam wiercą 🙂 Tak z nią siaduję, trzymam za brzuch i nie mogę się doczeać, kiedy mój dzidziuś będzie mnie boksował tam w środku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj...jak ja Kocham Kotki a nigdy nie mogłam ich mieć bo mam na nie uczulenie i robi mi się wtedy taka galaretka w oczach i strasznie mnie pieką...zawsze chciałam mieć persa.Może dlatego mam takie psiaki co trochę kotki przypominają 🙂

http://wp.tv/i,Indonezyjski-noworodek-wazacy-87-kg,mid,419076,klip.html?_ticrsn=3&ticaid=68d0c
To jest filmik na temat tej dzidzi i tam mówią że to może przez to jest taka duża bo jego mama miała cukrzyce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...