Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie biustonosze to masakra. Szkoda gadać. Teraz mam tylko jeden co mniej więcej pasuje. Nawet nie wiem jaka to miseczka. Wcześniej nosiłam 70 E lub 75 D. I trudno było mi coś znaleźć a teraz to aż strach pomyśleć. Te "rosnące" biustonosze są szczerze mówiąc dla mnie mało ciekawe. Muszę się wykosztować na jakieś dwa większe o ile znajdę. Z moich starych to mi piersi wyłażą i robi mi się ten podwójny biust. Obwód jak narazie stoi w miejscu (na szczęście).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ilonab- też testowałam ten wózek. Powiem Ci tak nie ma szams wniesc go z dzieckiem na żadne piętro (11kg wózek+ 4 kg dziecko wersji light+ 3 kg babetle). Dlatego wybiore nie kieujac się kryteruim ciężkości,Ale wózek skętny i fajny 🙂
Ja bym chciała własnie jakiś czarny... 🙂

Agatta- dzięki

Cyckonosz kupiony w 5 tygodniu. Miękki, bez drutów, rozciągliwy.W moich starych się wylewa, hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Alez świat jest piekny
wczoraj byłam u gin i jest wszystko SUPER!!! morfologia ksiażkowo, a dzidzi serduszko bije 150 na min. nawet na KTG słyszałam jak się rusza i znowu łezki poleciały 🙂
Za ok. mniesiąc mam iść na badania prenatalne i wtedy będę miała 4D więc może się ujawni czy to Maja czy to Szymek 🙂

Słoneczko świeci, wyspana jestem jeszcze jakieś auto przydałoby się sprzedać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi ja też na początku patrzyłam na wózki na allegro bo właśnie ten wybór...a teraz udało mi się na niektóre trafić w sklepie i zrezygnowałam bo albo koła przednie robią co chcą i same skręcają albo jest jednak za ciężki mimo że wagi brałam raczej takie samo albo kosz na zakupy mały no ciągle coś znajdowałam bo raczej ja jestem taka że czepiam się szczegółów bo w końcu będziemy wydawać nie małe pieniądze na taki wózio który ma trochę posłużyć i przebyć trochę kilometrów 🙂 jak będziemy miały zamiar zrzucić wagę po porodzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podobnie jak emi mam upatrzony zielony kolor wózka. I nie ma jak to sprawdzenie ich na "żywo" na allegro wszystkie są ładne piękne a później okazuje się że a to kółka nie tak chodza a to kosz za mały albo dostęp do niego ograniczony itp. Także podejrzewam że to też będzie nie mała przeprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej Dziewczyny, Wy też tak macie czy tylko ja.
Strasznie się boję o ciąże. W sensie, ciągle sprawdzam czy nie krwawie, jak coś się dziwnego zaczyna dziać to odbieram to jako coś złego a nie dobrego itd.
Nie jestem jakaś przewrażliwiona, zachowuję się rozsądnie.
Ale odkąd miałam to palamienie w 5 tygodniu, i lekarz powiedział że nie wiadomo jak to będzie, jestem przerażona.Od tamtego czasu nic złego się nie dzieje, ale ja tak bardzo boję się.
Piszę Wam to bo, nikt inny chyba nie może mnie lepiej zroumieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapoucha ja właśnie nie wiem jak te bloki budowali że bez windy 😮 o zgrozo czy oni nie myśleli wtedy o nas??
Wózek będę częściami znosić najpierw stelaż a potem maluszka w gondoli...no jakoś trzeba będzie sobie poradzić w końcu jesteśmy kobietami i zawsze mamy dobre pomysły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia gratulacje 🙂

Klapoucha ja też tak mam,ciągle się martwię a papier toaletowy kazałam kupować biały bo kupowali jakiś kolorowy z czerwonymi kwiatuszkami i ciągle myślałam że to krew 😮 Oprócz tego zauważyłam że mam wszystkie wnętrzności przesunięte bardziej na lewą stronę i ciągle myślę że to jednak coś nie tak 😞 ale lekarz niczego nie zauważył niepokojącego przy badaniu. Po prostu jesteśmy przewrażliwione...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też mieszkam na 4 pietrze i jakos bede musiala sobie poradzic z wnoszeniem i znoszeniem wózka, tak jak napisala ilonab najpierw stelaz a potem reszta.... klapoucha bedzie dobrze zobaczysz. ja na szczescie jeszcze nie krwawiłam ale jak poczuje tylko cos wilgotnego w gaciach to od razu biegne do toalety, a to tylko upławy, na szczescie. bólu brzucha też sie zawsze boje ale mysle ze tak musi byc, ze te nasze szkraby rosna i potrzebóje miejsca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kłapoucha wiem u czym mówisz, ale to chyba normalne że martwimy się o ludzików w naszych brzuszkach. A jesli miałaś jeszcze to krwawienie to może to potęgować, ja też czasem biegne do kibelka sprawdzić czy coś nie "wycieka" bo miewam czasem takie wrażenie.
Najwazniejsze to mysleć pozytywnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...