Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
I zapomnialam dodac,ze czesto bywa tak,ze USG pozazuje dana plec,a dzidzius rodzi sie z przeciwna 😉 Wlasnie w lipcu moja kolezanka miala urodzic dziewczynke,nakupowala ciuszkow,praktycznie same sukieneczki, a urodzil sie chlopczyk 🙂 No chyba,ze planujecie USG 4D to przy nim pomylki sie niezdazaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I zapomnialam dodac,ze czesto bywa tak,ze USG pozazuje dana plec,a dzidzius rodzi sie z przeciwna 😉 Wlasnie w lipcu moja kolezanka miala urodzic dziewczynke,nakupowala ciuszkow,praktycznie same sukieneczki, a urodzil sie chlopczyk 🙂 No chyba,ze planujecie USG 4D to przy nim pomylki sie niezdazaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I zapomnialam dodac,ze czesto bywa tak,ze USG pozazuje dana plec,a dzidzius rodzi sie z przeciwna 😉 Wlasnie w lipcu moja kolezanka miala urodzic dziewczynke,nakupowala ciuszkow,praktycznie same sukieneczki, a urodzil sie chlopczyk 🙂 No chyba,ze planujecie USG 4D to przy nim pomylki sie niezdazaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka 🙂 po dłuższej przerwie. ale się popisałyście i kilka nowych brzuszków widzę 🙂u mnie już wszystkie brzuszki w rodzinie już są wiadome,jak na razie same chłopaki się urodzą,zostałam tylko ja niewiadoma...ale jeszcze trzeba trochę poczekać...jakiś miesiac:/a co najlepsze siostra cioteczna mojego męża-okazało się ze miała łożysko na bliźniaki ale tylko jeden się rozwinął,u mojej teściowej jak była w ciąży z mym mężem tez tak miała... ciekawa jestem czy u mnie tez tak będzie? i ile ich tam siedzi? 🙂 bo tylko raz miałam robione usg...ale były by jaja jakby się tam gdzieś jeszcze jeden schował 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam z rana , deszczowego rana jak u mnie 🤢
agatta odnosnie takich wstawek to nie jestem przekonana, osobiscie wole cos naciagnac na brzuszek (mam juz jedne spodnie po szwagierce) i naprawde sie sprawdzaja, jest wygodnie cieplutko i nic nie pije ale kazda z nas musi znalezc cos dla siebie,
odnosnie witaminek to wiem ze rutinoscorbin i witamine c mozna brac do bolu bo nic nie szkodzi a wrecz przeciwnie uodparnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim
Jak się dzisiaj czujecie. Ja niestety coraz gorzej. Myślałam że się wybronię przed chorobą a tu chyba nic z tego. najpierw gardło a teraz katar i fatalne samopoczucie. Macie jakieś domowe sposoby na przeziębienie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuski, co do kupowania ciuszków, to tez nie zamierzam szalec ze kupie pelno małych, w zadnym wypadku, wiem ze malenstwa szybko rosna a szkoda wydac kase zeby nawet troche nasze słoneczka nie pochodziły w tych ciuszkach. poczekam co mi lekarz teraz powie 2 listopada i zaczne pomalu i bez szału kupowac dla skarba, zeby sie rozłozylo na kilka miesiecy. Pogoda nie dopisuje ale trzeba sie trzymac jakos do kwietnia...potem juz tylko same słoneczne dni. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia mi pomoglo picie herbatki z malina i lipa, syrop z cebuli i czosnku i cukru no i lezalam 3 dni i sie wypocilam,
co do zakupow dzidziusiowych to my planujemy zakupy dopiero po nowym roku a takie konkretne typu lozeczko posciel wozek to na koniec lutego, teraz trzeba rozpieszczac mamusie na dzidziusia przyjdzie czas w marcu ;-)
z reszta kazdy mi powtarza ze to jeszcze za wczesnie srednio w to wierze tym bardziej ze kazdy walczy ze soba bo jak widzi takie malenkie rzeczy to sie rozkleja. tak jak moj maz w sobote juz chcial kupic adidaski:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka.
Na przeziębienie z naturalnych sposobów mleko, miód i czosnek. Nie wierz opinia że czosnek szkodzi. W normlnych ilościach nie szkodzi! (Ja wyczytałam jakąś bzdurę że to naturalny antbiotyk- a antybiotyków nie wolno, phi).

Ej czemu ja nie mam opcji z tymi ciuszkami?
Mam wybrane łóżeczko, łóżeczko turystyczne, prawie wóżek.
Ciuszki zostawiam dla babć, dziadków, wujków i ciotek.

Ha, a ja mam dobry humor. Bzykanko wczoraj było pierwszy raz od....eee nie pamiętam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asieńka też się zastanwiałam że zakupy przed porodem.Ale koleżanki ciążowe podpowiedziały mi że 8 i 9 miesiąć to już jest ciężko chodzić po sklepach, bo brzuchol duży.
Więć ja chyba poszaleje w styczniu, luty-szkoła rodzenia, a w marcu do góry brzucholem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,

Dzisiaj wyjątkowo samopoczucie znakomite chociaż pogoda to u nas nie dopisuje.
Co do zakupów to uzgodniliśmy z mężem że stopniowo będziemy kupować to co potrzebne żeby w jednym miesiącu nie mięć ogromnego wydatku.
Wózek już wiemy jaki chcemy, łóżeczko już mamy i całą masę ciuszków od siostry i znajomej. A teraz jak większość szukam czegoś dla siebie a nie jest to niestety takie łatwe jak mi się wydawało :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj byłam w nowo otwartej hurtowni z artykułami dla dzieci i upatrzyłam łóżeczko i komudke, prześliczne.Tylko że jak na hurtownie to ceny wcale nie są hurtowe 🤨
I wózek też wiem już jaki chce bo miałam okazje pojeździć nimi po sklepie i jeden wpadł mi do gustu bo łatwo się prowadzi i jest w miarę lekki w porównaniu do innych.

Niby na allegro piszą że ważą jedynie 11kg albo mniej ale podnieść to wcale nie jest taki lekki a z czwartego piętra trzeba jakoś znieść.

http://www.allegro.pl/item772258374_wozek_abc_rodeo_2009_mega_promocja_4_gratisy.html wózio

http://www.allegro.pl/item770919346_zestaw_mebli_hippo_lozeczko_komoda_i_szafa.html

takie łóżeczko i komudka ale zamiast hipopotamia będzie lew i kolor olcha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

klapoucha ta wstawka kosztuje 84 PLN + przesylka.
Ja tez najchetniej bym to przetestowala bo tak w ciemno to ciezko kupowac ...

Jesli chodzi o choroby to moj mezczyzna niedawno przechodzil grype - od razu "wyprowadzilam go" z naszej sypialni 🙂 ( bo podobno lepiej wowczas spac osobno ) i od razu ( oczywiscie w stresie ) dzwonilam do mojego gina. Uspokoil mnie, ze jesli nawet zachoruje to podobno lekarze obecnie przepisuja jakies delikatne antybiotyki, ktore nie szkodza Malenstwu a szybko stawiaja na nogi. To pocieszajaca wiadomosc. A tak to standardowo witamina C, Rutinoscorbin, herbata z sokiem z malin czy z cytryny, gorace kapiele i lozko ( niestety syrop z czosnku i cebuli jest dla mnie koszmarem ) 🤢 ... ale jak mus to mus 🙂

bogusia23 - zycze zdrowka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a jak tam stoicie z tematem biustonoszów?? Też was tak uwierają?? Jak nie druty gniotą to piersi wychodzą 🤨
Myślicie by kupić ten biustonosz co rośnie razem z piersiami podczas ciąży?? Ja na nie patrzyłam ale są takie mało urocze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ale też nie zawsze nasze maleństwa beda chciały pokazac co tam maja miedzy nozkami...ja stawiam narazie na neutralne kolory, nie chodzi mi o zakup ciuszków ale posciel do łozeczka, do wózka, łozeczko, przewijak,kocyki nie bedzie mnie stac zeby kupic wszystko w dwa miesiace...a poza tym jest ciezko smigac po sklepach z brzuchem. u nas w gryficach te sklepy sa tak male ze nie ma jak sie po nich poruszac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...