Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wlasnie wrocilam od doktora, morfologia sie poprawila, w stosunku do ostatnich badan choc byla i tak dobra, dzidzius ok, serduszko bije w rytmie czacza :P usg nie bylo bo nie ma takiej potrzeby za to bedzie 16 listopada i wtedy juz na 100% w obecnosci tatusia bo dzis znow sie wymigal 🤢
ale jestem glodna!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki. Witam Amii-żonę swojego męża 🙂
Jak już rozmawiamy o jedzonku to ja poroszę dużą porcję frytek i pomidorową z makaronem 🙂
Ilonab ja zgubiłam wczoraj klucze od mieszkania mojego męża:/ dzisiaj je znalazłam ale powiedział, że już nigdy mi nie da niczego co mogę zgubić...ach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AMI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA 😁

pojutrze będę już miała czas, żeby nadrobić zaległości 🙂 a jest tego prawie 40 stron 😲

asienka, czytam, że u Ciebie usg ok 🙂 u mnie właśnie też 😁 dopiero co wróciliśmy. było wspaniale znowu zobaczyć kruszynkę (już nie taka malutką 😉 prawie 84mm hihihi) cała, zdrowa i rośnie...bardzo się ucieszyliśmy. zaraz zeskanuję fotki i wrzucę 🙂

serdecznie wszystkie pozdrawiam i do poczytania wkrótce!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania, Asieńka bardzo się cieszę że z waszymi Maluszkami wszystko, ok i rosna ja na drożdzach!

Irysek - ja od pozątku na zwonieniu, ale ja sie nie lubię ze swoim pracodwca. Generalnie "Jak mogłam im to zrobić".


Dziewczyny znowu cały dzień twardnieje mi brzuch.Nie boli ale się robi twardy.Czemu tak się dzieje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widziałam 2 jajka,penisa
normalnie fiutek jak malowany
z dzidzia wszytsko ok,fikała,skakała,nawet ciąża jest prawie 2 tyg
starsza

jestem szcześliwa,że wszystko ok
na usg byłam z remikiem,lekarz wziął go na kolanka,wszystko
pokazał,kazał mu przyciskać klawisze,robić zdjęcia,drukować
remiczek zadowolony)wyszedł i mówi "widzisz mama już umiem zrobić
usg"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierka gratulacje synka a raczej synków ja dzisiaj idę do gina ale zobaczyć czy torbiel rośnie czy nie mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.
Z chęcią poszłabym na l-4 ale obiecałam że postaram się dotrwać do stycznia no chyba że gin stwierdzi inaczej.
Miłego dzionka dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam z rana
iskierka gratuluje!! wow to juz tak wczesnie lekarz rozpoznal plec, super, ja wczoraj bylam u lekarza ale usg nie bylo, i powiem szczerze ze taka wizyta bez podgladu dzidziusia to taka dziwna jest 😞 jesli chodzi o zwolnienie lekarz byl zdziwiony ze nie chce, ale skoro nie ma zadnych przeciwskazan to zamierzam pracowac do conajmniej konca roku potem sie zoabzczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...