Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jesli chodzi o toalete to u mnie jest bomba nie mam z tym zadnego problemu, jesli chodzi o badania to ja niestety wszystkie prywatnie robie ale jak pojdzioesz do lekarza piewrszego kontaktu to moze Ci wypisze. mi brakuje sil na takie latanie nie znosze przychodni lekarzy i calej tej sluzby zdrowia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bogusia-nie wiem bo mam prywatnaą opiekę medyczna.Ale wiem że skierowania od prywatnego lekarza muszą honorować w NFZ-cie.Nie daj sobie wmówić inaczej.

Asienka może to od tych gum jakaś reakcja alergiczna.Co ci strzeliło do głowy z tymi gumami 🙂 🙂 🙂

Ilonab - ty grubasie nasz naczelny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny jako żona 🙂

hehe

W Kościele był niezły stres i pare małych wpadek haha ale było śmieszne przynajmniej i rewelacyjny ksiądz taki jajcarz, szeptem do nas żartował aż się śmiać zaczęłam.

Pogoda jaka była to była, ale i tak było fajnie

Goście siedzieli do 6 ! Wytańczyłam się 🙂 Wszyscy zachwyceni salą i zadowoleni 🙂

Tak się cieszę, że to już za mną !

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii oj jeszcze będziesz chciała to powtórzyć 🙂
Świetnie że wszystko dobrze poszło 🙂 Teraz czekamy na zdjęcia 🙂

Klapoucha ja też walczę na kibelku ale odkąd pije activie i jem jabłka ze skórka to jakoś lepiej jest bo herbata zielona przestała na mnie działać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
- wysyłam do was 🙂 Sporo jeszcze tego pozostawało, jestem zawalona ciastem 🙂 :P

W roli żony? heh na razie śmiesznie :P Do tej pory nie mogę w to uwierzyć.

Nagle wszyscy znajomi co się zapierali rękami i nogami, że po co im ślub i dziecko = narazie wolność, zmienili zdanie o 180 stopni będą się zaręczać, odkładają na wesele i marzą o dzidziusiu :P Prze jaja po prostu, to jest zaraźliwe 🙂


A tak zmieniając temat, to co do kibelka to wolę wam nie mówić. Potrafię ostatnio siedzieć pół godziny i się męczyć masakra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuski ja to dzisiaj dobry humorek mam, pogoda ładna to juz byłam na spacerku, wróciłam posprzatałam mieszanko, pranie sie pierze. Amii zazdroszcze ci ze masz to juz za soba..., a co do kibelka to tragedia, mi nic nie pomaga, mecze sie tak co 2-3 dni a brzuch tylko bardzo boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapoucha ja jestem taka dzisiaj energetyczna bo strasznie zła.musze zle emocje spalic. moj przyszły maz powiedzial ze teraz 2 listopada idzie ze mna na usg zobaczyc nareszczie swoje dziecko, niech sie wali i pali ale go nic nie powstrzyma by tam nie pojsc i co? 2 jedzie do grudziadza...płakac sie chce normalnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha dziewczynki

witam Żonę i pozdrawiam Męża 🙂

witam nową Mamusię

oj ja mam dziś humorek wyspałam się do 9.00, zjadłam jajeczko na miekko, kawkę wypiłam bo główka mnie trochę pobolewała, a teraz trudna rozmowa z klientem.
A motylki wczoraj czułam prawie cały dzień, jutro do lekarza, więc może kruszynke zobaczę, ach życie jest piekne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...