Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja o zmianie czasu dowiedziałam się z forum 🙂 od ilonki 😁 Zakręcona jestem czasem jak baranie rogi 😉
Dzięki za linka ilonko, ja już zamówiłam proszek (chociaż jeden dostałam w zestawie od położnej) no i ta czapeczka i rękawiczki, takie kochane malusieńkie 🙂
moniadad jesteś świetnie zorganizowana 🙂 tylko pozazdrościć, bo ja o sobie tego na razie nie mogę powiedzieć ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie nie było, bo niestety wczoraj zmarła moja babcia. Tydzień po weselu ! Cieszę się, że przetrzymała do mojego wesela. Miała już duuużo lat, aż 93 więc mam nadzieję, że jest już w niebie. Nie wiem jak ja wytrzymam na pogrzebie w tygodniu. Moja kochana babcia. Przepraszam, ale nie miałam gdzie się wygadać. Ale cieszę się, że już się nie męczy i jest z mężem w niebie 🙂

Nawet nie wiem kto wygrał walkę.

Wie ktoś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basik nie jestem dobrze zorganizowana mając już dwie pociechy po prostu trzeba jakoś sobie dawać radę. A co do obiadu to często wstaję rano żeby ugotować coś bo Weronika nie może jeść nic z dnia poprzedniego wiec siła wyższa. Zobaczysz z czasem i Ty nauczysz się żyć w rytmie dnia dzieci a nie swoim:laugh:
Na stronie iwostin jak wejdziecie w hasło stała klientka 😆 też przesyłają próbki a mają też kosmetyki dla maluszków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Część mamuśki w niedzielny poranek. Ja już też ze 2 godzinki nie śpię ale muszę uszanować sen mojego Bartka i siedze sobie po cichutku.
Wciągnęłam już kawał kiełbachy na ciepło bo obawiałam się burczenie w moim brzuchu go obudzi 😉
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego dzionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,

Nam też dało się we znaki przestawienie czasu i od 6 już na nogach.
Mężuś poszedł kończyć nasze mieszkanko a ja siedzę z mamusią.
Dzisiaj jakoś dziwnie się czuję i bardzo szybko się męczę. Ale pogoda u nas rewelacyjna więc dzisiaj obowiązkowo na spacerek 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elkka to witaj w klubie- ja wczoraj też pisałam, że właśnie poczułam pierwsze kopniaczki 🙂 U mnie to był taki jakby bąbel, który pchał się od środka, i tak 2 razy. A pod ręką czułam jak się rusza, aż się popłakałam ze szczęścia !!! 😁
Amii współczuję, wiem co to znaczy, ja straciłam ukochaną babcię w lutym br.
moniadad masz doświadczenie i wiesz co mówisz, więc teraz tylko czekam na maluszka, który pomoże mi się zorganizować 😁 I już zaglądam na strinkę, którą podałaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ami współczuję 😞

Ania jak zwykle je kiełbache 🙂

Ja tez dzisiaj mykam na spacerek 🙂 już nie mogę się doczekać 🙂 tak cieplutko.

Śniło mi się dzisiaj że byłam u jakiegoś głupiego lekarza na USG i moja dzidzia wyglądała jak małapka i był chłopcem 😮 aż cała spocona się obudziłam

Od kilku dni też czuję jakieś ruchy jakby coś się przekręcało jak piłeczka 🙂 czasem są takie mocne i wyraźne 🙂 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/marmoset.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania u mnie też było OK wszytsko z wypełnieniem...może serwer mają zapchany 🙂

Moniadad poszukaj w internecie z tym pampersem bo ja nie pamiętam jak to było ale paczka do mnie przysła z dwoma małymi pampersikami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...