Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja rowniez nie mam konta na nk mialam jakis czas ale zlikwidowalam, co do spania nie mam problemow oczywiscie spie na brzuchu albo na prawym boku, sprawia mi przyjemnosc zarzucania nogi na meza wtedy twory mi sie przestrzen na brzuszek, poki co nie przywiazuje uwagi do pozycji spania. wstaje jedynie na spiocha siusiu wracam i dalej leniuchuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie mowilam do kolezanki z biura ze moglabym juz czuc konkretne kopniaki dzidziusia bo nawet nie czuje ze w tej ciazy jestem 🤨
powiem Wam ze powinnysmy sie cieszyc bo z tego co piszemy wychodzi na to zadnych szczegolnych komplikacji ciazowych nie mamy a ja zawsze chora wracam od lekarza jak sie napatzre na dziewczyny ktore niekiedy zaplakane wychodza z plikiem recept zwolnien. oby tak dalej z nami bylo jak jest teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jakie macie plany na Wszystkoch Świętych?
my zracji,że mamy wszytskich najbliższych daleko,ponad 100km nigdy
nie jeżdzimy 1 i 2 listopada,jeżdzimy tak 7-10 listopad,wtedy na
drogach już spokojniej,myslę,że odwiedzę Przemka najbliższych no i
takich znajomych co mam tu bliskich na cmentarzu.
Lubie to świeto wiecie,zawsze wieczorem wybieramy się z Przemkiem i
Remikiem na cmentarz tak pięknie palą się znicze,lubie to świeto
jeszcze dlatego,że już po nim szybko czas leci i zaraz Boże
Narodzenie



a i odrazu za pamieci polecam książkę

http://merlin.pl/Nie-przydeptuj-malych-skrzydel_Katarzyna-Wnek-Joniec/browse/product/1,577396.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka czuję się dobrze, pobolewa mnie brzuch u dołu, ale tak, jak zawsze, czyli przez to rozciąganie więzadeł 🙂 Im częściej mnie boli tym częściej zauważam, jak już urósł 🙂
A Wam jak rosną brzuszki? Bo mój bardziej od dołu, najwięcej wystaje od pępka w dół, lekarz mówił, że tak mam dzidziusia ułożonego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi okropnie chce się mleka 🙂 Ja nigdy wcześniej nie pijałam mleka, potrafiłam się obyć bez niego rok, a nawet więcej, od czasu do czasu miałam tylko takie napady, jak potrzebowałam widocznie wapnia, że potrafiłam obudzić się w środku nocy i wypić na raz 2 kartony mleka, a potem znowu nic. A teraz ciągle robię sobie jakieś zupki mlczne, kakao itp. Dzidziuś będzie mieć przynajmniej mocne kości 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesli chodzi o 1 listopada to w sobote jade w okolice Radomia, a w niedziele pozostajemy na miejscu. srednio mile swieto jak ktos ma swieza mogile, ale ja osobiscie lubie jak jest ladna pogoda obskoczyc z rana wszystkie groby pozapalac swieczuszki pomodlic sie,postac sobie podumac spotkac rodzine a wieczorkiem jeszcze raz tak sobie przejsc kiedy jest taki specyficzny klimat. no i zawsze popoludniu tradycja u babci pierwsze pierogi wlasnej roboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja uwielbiam 1 listopada...ale niestety już od 3 lat nie byłam na to święto w Polsce 😞 może jeszcze kiedyś się uda pochodzić wieczorem po cmentarzu, powspominać rodzinę i pomyśleć w ciszy...

dziewczyny, oszalałam na punkcie kaszanki! masakra jakaś...znowu mąż biedny w kuchni i smaży z cebulką...też tak macie, że się uczepicie jakiejś potrawy i jecie ją kilka dni pod rząd?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki.
Ja miałam tak niedawno,ze przez 4 dni musiałm chodzić do sklepu i kupować po 4 białe kiełbasy,mktóre wcinałam z wody z ćwikłą. Czwaego dnia stwierdziłam, że kupię więcej bo nie chce mi się tak codziennie i od następnego dnia apetyt minął :P
Też ze trzy dni z rzędu wcinałam leniwe z masłem i to jedyne co słodkiego zjadłam do tej pory. Też już przeszło.
Mam pytanie, cz może zauważyłyście, że nasiliły się wam bóle jelit odkąd zaszłyście w ciążę?
Ja wczoraj nagle dostałam takiego srętu jelit, że chciałam do szpitala z tym jechać. trzymało mnie chyba ze 4 godziny, nospa forte, masaż brzucha i nic. Myślałam, ze zejdę.
I nagle przeszło, ale dziś boli mnie w środku i już sama nie wiem co. Pozostało takie dziwne uczucie, jakby mięśnie bolały. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ja mam ciągle skręty jelit 😞 ale nic nie biorę na nie tylko wskakuje do letniej wody i leże w wannie aż mi przejdzie bo woda działa rozkurczająco...najbardziej to się boje gdy mnie boli tak jak na okres 😞 zaraz idę do kibelka i sprawdzam czy nie ma krwi bo tak mnie zaczynało boleć przy poronieniu 😞 tylko że do tego miałam jeszcze drgawki wtedy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi musisz sie wypindrzyc jak klapoucha no to gratulacje zdolniacho ;-)
ja na szczescie skretu nie mam ale wieczorem juz czuje zmeczenie jak np duzo sie nachodze albo nasprzatam, w ogole jak sie narobie to plecki i brzuch pobolewaja ale to takie typowe zmeczeniowe jest, wtedy najlepsza kapiel w wannie jest takie domowe spa hahahah blogosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...