Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam jak widzę dzisiaj powróciła NK dołączam swój profil http://nasza-klasa.pl/profile/21534153 🙂
dzisiaj jestem bardzo zmęczona i nie mam siły a jutro trzeba wstać i iść do pracy na szczęście jutro piątek i będzie można odpocząć:laugh: a dzisiaj już zmykam do łóżeczka życzę wszystkim spokojnej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeny nie nadąrzam czytać.
Housa oglądałam.
Iskierka, jeszcze raz link, bo jak kilkam w ten to mi sie moj profil otwiera.

Co do przygód-to Kłapouchy już tak maja.
Jak mi któraś powie że na zwolnieniu można się nudzić to zapraszma do mnie.

Jutro idę sie z szefem kłócić o kasę.Bo mi wisi już sporo.
Wish me luck.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strasznie dużo do nadrobienia dziewczyny tyle sie tu dzieje. Ja dziś odebrałam wyniki i odwiedziłam gin.Mila niespodzienka - USG z nagraniem na płytkę.Waga bezlitośnie rośnie w góre:P
Jutro nadrobie zaleglości na forum, póki co zapraszam też do mnie
http://nasza-klasa.pl/profile/249406
Miłej nocki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, poczytalam zalegle stronki i widze ze duzo z nas ma problemy z facetami tzn odczuciami na temat facet ciaza. tak jak ania okreslila ja rowniez czuje sie w tej ciazy samotna do kwadratu, moj maz co prawda codziennie sie wita z brzuszkiem i mowi dzien dobry dzidziusiu ale dobranoc juz nie zyczy, zamiast za brzuszek woli trzymac mnie za cyca a mnie jakas odraza lapie, malo ostatnio rozmawiamy mam nadzieje ze wszystko sie zmieni jak pojdziemy razem na usg do lekarza bo jak tak dalej bedzie to ja w depresje popadne. ciagle tylko sprzatc prac prasowac a w zamian nawet mnie nie przytuli tak sam od siebie, ale czuje ze to moja wina faceta chyba trzeba pokierowac jak ma sie zachowywac i poinformowac go o swoich odczuciach bo sam to sie nie domysli, ale mi sie zebralo... to przez ta glupia pogode. poprostu brakuje mi romantyzmu i rozpieszczania!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo!!!

Klapoucha a ja to zawsze jak oglądałam Kłapoucha to płakałam bo mi było go szkoda bo nie miał domku i wszyscy do tej pory mi to wspominają 🙂

A pamiętacie Kobietki film " 😜rzyjaciel wesołego diabła??" Ja kudłaty durnowaty reperuje stare graty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hellow.
Co do facetów.
To chyba u mnie normalnie.Brzydki co prawda nie rozpływa się jakoś nademną.Ale kwiatki kupił wczoraj, brzuszek pogłaszcze, główke pogłaszcze.Nie mam co narzekać.

Ilonab nie oamiętam tej bajki 😞

Newyork, a jak to sie robi żeby mieć płytkę z USG, to urządzenia ma możliwośc nagrywania?

Za półgodziny jade spotkać się z szefem kłócić się o moje pieniądze.Żenada.

Wypindrzyłam się- dobrze???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...