Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ilonab, to tylko dziś tak sobie pofolgowałam ☺️
za to nie jem słodkiego w ogóle. odrzuca mnie na samą myśl. nigdy nie przepadałam za słodyczami i w sumie to mogłyby dla mnie nie isnieć za wyjątkiem cukru do herbaty, za to za mięsko i kiełbasę mogłabym dać się pokroić, jak moja suka Pipa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie to roznie bywa z tym jedzeniem, ale na samym poczatku ciazy to tylko slodkie zarlam, tabliczke czekolady przepijalam bobofrutem, pozeralam kilogramy pomaranczy teraz znow mam straszne ssanie na lays'y solone, na calego mc donalds'a, ale w dalszym ciagu unikam smazonych kotletow, przyjemnosc mi sprawia buleczka z poledwica, krokiety pierogi ALE JESTEM GLODNA!!!!!!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej panny brzuchatte

Basik- jak to przeczytałam to jestem w szoku, co za PSYCHOL, mam nadzieje, że nie zrobisz błędu i przypadkiem nie puścisz tego w niepamięć. Takim popierdolcom trzeba pokazac gdzie ich miejsce,a napewno nie odpuszczać. Dalej mam ciarki

Kłapoucha-mam poduchę dzisiaj rano odebrałam ja od rodziców i mam ja jeszcze zapakowaną w aucie, ale chyba pójdę spać dzisiaj o 20.00 🙂

Co do tycia, ja przytyłam już 6kg, ważę 60kg przy 166cm, dla mnie jest to masakra, ale w zyciu nie powiedziałabym że tyle waże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczynki,
ja dzisiaj w nastroju świetnym 😆
Właśnie wróciłam od gina, maluszek w świetnej formie, tak więc koniec leżenia w wyrku i mogę wrócić do pracy 😉
Wiem, że jeszcze zatęsknię za leniuchowaniem, ale na razie cieszę się, że mogę wyrwać się z domu.
Mamusia też w formie nie najgorszej - wyniki badań bardzo dobre.

No i wiadomość najbardziej oczekiwana - potwierdziło się że w brzuchu mieszka dziewczyna :laugh:
Z tymi dziewczynami to różnie bywa, czasami okazują się być chłopcami... Ale póki co jest zdecydowanie większa szansa na dziewuszkę 🤪 !!!

Anka - ja też nie wiem jak ustawić forum, żeby się nie cofać...
Zakrzyknę za Tobą: pomocy!

A i temat wagi, ja przytyłam 2 kilogramy. Patrząc na Wasze wyniki to taki standard.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój mężulek naprawdę się rozczulił na wiadomość o córci 🙃
Cieszę się że chodzi ze mną na badania, z wielkim przejęciem rozpoznaje obraz na monitorze i bardzo się cieszy zakrzykując np. oooo buzia, a tu rączka! :laugh:
Serdecznie polecam zabierać tatusiów na USG

Już niedługo wszystkie będziecie znały płeć swoich maluszków 😆
dotis - no to musicie raczej ustalić wspólny front w temacie poznania płci. Coś mi mówi że to Ty zmiękniesz... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny,jesli czujecie babelki w bruchu to najprawdopodobniej czkawka dzidziusia,a ruchy dziecka w pierwszej ciazy czuje sie najczesciej po 20 tygodniu 🙂,z drugim dzieckiem juz wczesniej. Choc kazdy jest inny,ja pierwsze ruchy w pierszej ciazy poczulam w 18 tyg.
I bylo to tak jak uderza sie palcami o blat stolu,tyle ze w srodku i bardzo delikatnie 🙂 ale kazdy ma inne okreslenia.A potem z kazdym dniem bylo coraz silniej,az kopniaki czasem byly bolesne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basik trzymaj sie, to straszne co cie spotkalo:/

Ja zrobilam sobie dzien leniuchowania i zadzwonilam do szefowej, ze robie sobie wolne. Dopiero wstalam z lozka, jakos nie mialam wczesniej sily. Siedze jeszcze w pizamkach. Dobrze ze mezus zrobil sniadanko to moglam sobie pozwolic na takie gnicie w lozku. Terez trzeba sie ubrac i isc na dwor z pieskiem i jakies zakupy zrobic bo nic na obiad nie mam:/

Taki "specjalny stanik" mam juz od 3 tygodni ale nie pokazalam sie w nim mezowi i poki co to bede sie starala tego unikac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do plci,to z jednej strony bardzo bym chciala wiedzieca z drugiej nie 🙂 W pierwszej ciazy,mala nie chciala sie ujawnic do konca 🙂 i powiem Wam ,ze w finalnym momencie wspaniale bylo uslyszec: macie dziewczynke! Ja jeszcze mam czas,bo nastepne Usg mam w grudniu.Ale moze znow dzidzius ukryje sie i bedzie tajemnica 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...