Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja również leczę upławy, antybiotykiem, maść dopochwowa i to już 5 tygodni, ale widzę, że już mi się zmniejszyły. Tak samo wyszło mi zapalenie na cytologii. To bardzo częsta przypadłość u kobiet w ciąży. Lekkie upławy są ponoć normalne, ale ja miałam dosyć intensywne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kwaitki

Basik - jak trzeba to moj facet pojedzie i go spierze!!!
A tak serio jak potrzebujesz jakieś pomocy (nie wiem pogadać czy coś)- to dawaj znac na forum czy na privie.
Dla mnie facet który bije kobiete to jest chuj do potęgi. A Facet który bije kobiete w ciąży nie znam kreśleń, albo mnie wyrzucą z tego forum.

Co do upławów to podobno kobiet w ciązy rzeczywiście maja zwiększone.Ja zmieniam wkładki co 2 godziny.Ale jak by coś sie zmieniło to trzeba do gina.

Pytałyście o Weronike.No to ma tak ze 4 (skala 1-10).Nijak ma się do ksiażki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja w ciagu ostatniego miesiaca wg karty ciazy przytylam 10 deko :P z reszta juz nie chodzi mi o ta wage bo tak wiem ze leciutko 10 kg to mi wskoczy ale nie mam koncepcji na jedzonko poszukuje smakow ale sama nie wiem czego chce a dzidzius sie niecierpliwi i wola o jedzonko 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ale ja w tej chwili juz waze 63 kg a tylek i uda to mam takie ciezkie glownie od siedzacej pracy i ciaglego podjadania za 2 miesiace bedzie napewno wesolo nie mowiac juz o marcu/kwietniu no ale miejmy nadzieje ze nasze dzidziusie wszystko wyciagna z mleczkiem i za rok zapiszemy sie na forum kwietniowe mameczki laseczki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry - zdecydowanie wiekszy tu ruch rano 🙂

... ja narazie przytylam 2 kg wiec obecnie waze 52 kg 🙂
Caly pierwszy trymestr mialam nudnosci wiec balam sie, ze predzej schudne niz utyje. Przed ciaza UWIELBIALAM slodycze ( w kazdej postaci ) jedzone na tony - obecnie slodycze moglyby w ogole dla mnie nie istniec. Dopiero ostatnio odzyskuje apatyt, ale i tak nie moge jeszcze jesc wszystkiego. Za to wczoraj zjadlam 8 ogorkow kiszonych - takie smaczki mnie nachodza i oczywiscie mialam zgage 🤢
No, ale coz - teraz Dzidzius rzadzi moim apetytem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mój dzidziuś ostatnio też chyba coraz więcej potrzebuje bo też jestem ciągle głodna i nie wystarczy mi już jedno śniadanko ale nawet 3 zjadam ja robie tak ze jem często ale staram sie nie duze porcje choć nie ukrywam ze nie zawsze jest to możliwe i często sie nie udaje. Ale widocznie malenstwo tyle potrzebuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie przegladam sobie posciel dziecieca na allegro malutka slodziutka mniam, wyobrazacie sobie czasem wejscie do domu ze szpitala z bobasem i co dalej hahaha pewnie bedzie czlwoiek chcial sie wymyc wypoczac a tu bobika bedzie trzeba ogarnac takiego malego bezbronnego pachnacego nowoscia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...