Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc mamusie,
do nadrobienia mam 18 stron!!!
klapoucha ja juz nie spie od 5 w pracy jestem juz od 7/30
z ta zmiana godziny to chociaz fajnie ze jak rano sie wstaje to jeszcze jest widno, generalnie po weekendzie jestem wypompowana maialm szkolke wiec lenistwa nie bylo tylko ciezkie myslenie,
odnosnie ulubionych kolezanek w pracy dzis na dzien dobry od "kulezanki" uslyszalam o jeju bardzo nieladnie wygladasz taka blada jestes zle sie czujesz??!! maialam powiedziec ze na jej widok tak reaguje ale czlowiek ma odrobine kultury w sobie.
dziewczyny ja nic w swoim brzuchu nie czuje 😞 zadnych bulgot zadnych kopniakow chce czuc ciaze 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ciezko jest ale co nas nie zabije to nas wzmocni, smialam sie do dzidziusia w sobote zeby przyswajal sobie wiedze bo w styczniu na egzaminach bedzie mi podpowiadac,
nalwos to normalne ze w czasie kiedy powinnas miec okres to miewasz bole w ciazy, niekazda z nas to odczuwa i nie przez cala ciaze ale tak sie dzieje nic sie nie martw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rozmawialam w sobote z kolezanka w szkole bo okazuje sie ze na moim osiedlu jest szkola rodzenia w kazdy czwartek od 17 do 19, bylam przeciwna ale moze zajrze tam od 17 jest godzinny wyklad a od 18 cwiczenia ale na te trzeba miec zaswiadczenie od lekarza ze nie ma przeciwskazan, kobitki dostaja wiele probek i co najwazniejsze kazda kobieta druga tam rozumie!! mysle ze od 20 tygodnia zaczne chodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
policzyłam i raczej w tych dniach nie powinnam miec okrsu i tez mi sie wydaje ze to raczej macica sie rozciaga albo zrosty po wyrostku...nie wiem, nie krawie ani nie zwijam sie z bolu wiec sie wstrzymam do piatku, kiedy mam wizyte...

asienka tez si zastanawiam nad szkola rodzenia ale jakos tak sie nie moge przekonac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to powiedzą moim zdaniem w szkole rodzenia.
Wydaje mi się dziewczyny że zaczynam czuć harce bobaska w brzuchu. Czasami to takie bąbelki a czasami jakby delikatne uderzanie stópki lub rączki. Mam nadzieje że to już to 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,

Weekend szybko minął i znowu dzisiaj do pracy. Jedyny plus dzisiaj wychodzimy wcześniej bo idzimey do gina. Nie mogę się już doczekać chociaż nie jestem do końca przekonana czy będę miała USG a bardzo chciałabym zobaczyc kruszynkę 🙂
No i dzisiaj wchodzimy w końcową fazę remontu czyli malowanie. Widać już światełko w tunelu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej lalki.
Ja słyszałam, że do szkoły rodzenia chodzi się tak od 24 tygodnia i jest to około 10 tygodni, tak zeby około 35 tyg. zakończyć nauki. Zapisać sie to pewnie trzeba wcześniej i można już zacząć się interesować.
Co do przekonania na temat szkół rodzenia, czy potrzebne cz nie to moi znajomi, którzy miesiąc temu zostali szczęśliwymi rodzicami, poszli z mieszanymi uczuciami, ale już po pierwszych zajęciach stwierdzili, że dawno tak świetnie się nie bawili. Podobno, jak ekipa fajna się trafi, to śmiechu jest co nie miara, np. Piotrek miał za zadanie przebrać lalkę, a dostał taką, która miała przykurczone rączki tak mocno, ze za cholerę nie dało się tego zrobić, no a resztę sobie wyobraźcie:wielki chłop, "uparta", sztywna, "głodna", płacząca i "posiusiana" lalka, która jest przeciwko "tatusiowi" i wszyscy patrzą i ryczą ze śmiechu. 😠
Nie żałowali, skorzystali i czegoś tam się nauczyli. Ogólnie byli bardzo zadowoleni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak cwiczenia z lala moga byc szczegolnie zabawne w wykonaniu facetow, u mnie to szkolke prowadzi jakie stowarzyszenie o charakterze katolickim ale niedawno przeczytalam w miasteczkowej gazecie ze jesden z fitnessklabow prowadzi zajecia gimnastyczne dla ciezarnych wiec troche nam rozrywek dostarczaja, zalogowalam sie na loveli i czekam na paczuszke szczegolnie tych rekawiczek :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...