Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny mi na kaszel pomógł Stodal a na gardło miałam też homeopatyczne do ssania a także z Hippa jest ziołowa herbatka na przeziębienie od 1 dnia życia i można ją pic w ciąży.
No chłop się ucieszył że nareszcie będzie w domu jeszcze jeden siurak bo tak to tylko on i pies a w domu 3 a 4 dochodząca( czyli moja mama.
Dziewczynki też się ucieszyły no i czekamy na Arusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja też nie wiem czy teraz mi zrobi USG bo miałam ostatnio ale chciałabym chociaż serduszko usłyszeć by być pewną że wszystko ok.Bo samo badanie co mi powie?? jak Bejbika nie widzę ani nie słyszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniadad, irysek gratuluję 🙂

Faktycznie faceci przeważają ! Jak narazie to chyba z 6/7 i 3 dziewczynki 🙂

Teraz dziewczynki muszą nadrobić :P

ilonab - tak się uśmiałam z tego Twojego męża w sklepie "pierdłaś?" - sikałam ze śmiechu, aż musiałam mamie opowiedzieć :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
słodkie psiaki macie laseczki
a Pipa to jak kangur wyszła na tej focie 😁 hahaha
Basik dobrze, że sa tacy ludzie, którzy kochają zwierzaki i chcą je przygarniać...

i jeszcze chciałam Wam napisać, że z tego co się orientuję to nie serce zwiększa objętość a krew 😉 tzn jest jej duuużo więcej, ale serducho zostaje takie samo raczej 😉


Ilona - Chinka w drodze 😁 zaraz będzie. i ona gryzie teściowe w łydki, bo wyżej nie sięga, ale dobre i to, nie?

Agatta już powinna być! ale tu poczta strajkuje...hmm, może kurierem poślę 😉

wpierniczam truskawki, to znak na jaką płeć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania Ty to masz poczucie humoru 🙂

Mój lekarz nie robi często USG,miałam w 12 tc więc teraz zrobi w 20 😞 no chyba że padnę na kolana i wycałuje te jego białe chodaczki 🙂 to zrobi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania rozmnażaj się jak króliczki w lesie 🙂 Zmieńmy Szkotlandie w Polskę 🙂

Ale zazdroszczę Ci tego że nie masz co wizytę zaglądane w szparkę bo mnie to irytuję aż nie chce się chodzić do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poczytałam na stronie rodzić po ludzku że w naszym szpitalu zmienili ordynatora i można rodzić w jakiej się chce pozycji ale wycofał znieczulenie zewnątrzoponowe.Tak myślę że chyba się skuszę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii, różnice miałam między poszczególnymi czesciami ciała, nie pamiętam dokładnie, ale np. główka była starsza od tułowia o 2 dni 😉
2 dni tylko różnicy miałam, wiecej nie, ale to chyba normalne mi się wydaje bo ogólnie opisał, że wszystko w porządku i wyglada na zdrowe bobo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
czytam i czytam i widze ze chlopaki gora :P gratuluje :*
a co do wizyty to ja mam juz w czwartek 😆 nie moge sie doczekac!jutro musze zaniesc siuski do analizy bo cos mialam ostatnio za duzo bakteri mam nadzieje ze teraz bedzie ok i wkoncu pojutrze zobacze ta moja kruszyne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...