Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiem boguś, że sie nie zawsze da uniezależnić do końca bo najgorsze co być może, musimy mieszkać dalej z rodzicami.
problem największy tkwi jednak w ludziach (rodzicach), ze nie moga sobie odpuścić nadgorliwej opieki, poprawiania, podpowiadania do urzygania 😉
niestety i to jest bardzo smutne, my dzieci nie możemy nic z tym zrobić.
jedyne na co mamy wpływ, to w przyszlości nie zafundowac naszym dzieciom takich rozterek i przeżyć, pracować nad sobą bo nieświadomie przenosi się takie "rodzinne schematy" na następne pokolenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już za 20 minut uciekam do domku. Nareszcie. Ale jestem głodna. Ciekawe co teściowa zrobiła na obiad. Pewnie znów będę nosem kręcić. Niestety tłuszcz to u niej norma bleeeeeeeeee!!!! Dobrze że osobno go szykuje. To może coś pprzełkne. A słodkie to by mogła na okrągło jeść. Ale jej tyłek obrabiam. Przynajmniej mi ulży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania 73 święta racja

Bogusia t tak jakbym widziała moją teściową i Męża.Ona jest zdania że kobieta powinna usługiwać Mężczyzną.Powiem wam tak moja teściowa ma jeszcze dwie siostry i żadnej z Mężczyznami się nie układało.I mówią że są za dobre....bzdura.Szkoda że nie widzą się z drugiej strony.Czasami mam ochotę im powiedzieć dlaczego Mężczyźni tak od nich uciekli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nie będę toksycznym rodzicem. Moja mama dawała mi wolną rękę. Czasami mi się wydaję że za bardzo. Ale na szczęście w pore się opanowałam choć wredna być niestety potrafię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
trzeba czasem sie i wygadać na forum.
ja taka mądra bo właśnie moja teściowa mi do glowy takie rzeczy wkłada.
babka jest z tych nawiedzonych 🙂 w pozytywnym tego slowa znaczeniu, często spotykamy sie i rozmawiamy na przeróżne tematy i na te dotyczace uwikłanych "układów" rodzinnych kladziemy szczególny nacisk 😉
Bartek wtedy wychodzi no bo co będzie tak sam siedział w kąciku :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziewczynki moniada dobrze poweidziała ze tesciowa to skarba a go nalezy gleboko zakopac, moja przyszła tesciowa uwazam ze nie jest zla, dzwoni pyta sie jak tam dzidzius, wczoraj kazała zadzwonic po wizycie i powiedziec co tam bedziemy miec, pytala sie mojego czy mamy juz wozek upatrzony i łozeczko, powiedzieli ze dolaza z tesciem, a co do gotowania to ona nie jest w tym mistrzem, ciasta to jej dobre wychodza ale jej rosół?, woda z kurczakiem, bez przypraw warzyw, nie wtraca sie jak ja gotuje u nich, mowi ze ja przynajmniej przyprawie i ona wszystko zje co jej ugotuje i zawsze mowi ze pysze, zjada wszystko a czasami nawet dokladke bierze, wiec mysle ze nie klamie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny takie trochę wstydliwe pytanie ☺️ też tak macie jak zjecie obiadek to zaraz musicie do kibelka?? ☺️

Jeśli chodzi o moich rodziców to trzymali mnie krótko bo twierdzili że dziewczyna przyniesie a chłopak zostawi co bardzo mnie bolało bo nie mieli do mnie zaufania 😞 Więc rok po ślubie im przyniosę za karę 😉 i cieszyć się będą jak głupi 🙂 a dziadzia nawet na spacery chce chodzić 🙂 oby wózka nie zniszczył jak pójdzie swoimi drogami do lasu 🙂
Na szczęście planuję kupić chustę do noszenia więc może nawet po górach śmigać jak będzie chciał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa...i mam jeszcze jedna wątpliwość 🙂
Jak rano się budzę i położę na plecach to zaraz tam gdzie dzidziuś jest wyrasta mi taka guleczka 😮 czy to może być dziecko?? wypina się do mnie??

Zapytam oczywiście lekarza ale może któraś z was też ma coś takiego.

Ale wam marudzę 🙃 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab, jeśli ta guleczka nad sama piczką to prawdopodobnie jest to dno macicy, która już podchodzić zaczyna do góry bo nie mieści sie już za pęcherzem.
Pownna byc ta guleczka nieco twardsza niż brzuszek dookoła.
Oczywiscie zapytaj lekarza ale myślę, że to to, zwłaszcza rano gdy ogónie brzuszek mniejszy po nocy, a macica z każdym dniem przecież coraz większa 😉
Co do zasiadania na tronie to ja bym tak chciała po każdym posiłku. Mnie za to, albo raczej bardziej Bartka mojego przesladują moje niekończące się łzawiące gazy 🙂
no ale, jak mówi przysłowie: po co trzymac bąka w dupie. niech polata po chałupie :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania to właśnie taka guleczka jak piszesz 🙂 twardsza niż brzuszek do okoła 🙂


Emila kara spotkała bo ja bigos przyprawiałam i jak byłam w łazience to ona też dodała przypraw i jest teraz za słony i musiała iśc do sklepu po kapustę kiszoną 🤪 :laugh: 😆 🤪 😁 😁
A ja jej na to gdzie kucharek 6 tam nie ma co jeść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o bąki to mój Mąż jak byliśmy w empiku zrobił mi niezła siarę 🙂

Idziemy między półkami i śmierdziało jakby szambem a Jacek na cały głos w moim kierunku "pierłaś!?"
Myślałam że pod Ziemię się zapadnę 🙂


A kiedyś jak mierzyłam buty w daichmanie i miałam stopy białe od kremu bo za bardzo nasmarowałam i się zrolował,pokazuję Jackowi a on na cały sklep "grzybicę masz!!!"
Burak na buzi odrazu 🙂

Chłopy to są chłopy nigdy nie wiadomo gdzie co wypalą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a a spagetti z mięskiem mielonym robię i nikt mi sie nie wtrąca 🙂, ale zaraz przyjdzie głodny wilk i po garach zacznie szukać, jak jeszcze nie gotowe i podjadać, a to tego, a to tego.
nawet to mnie wkurza, takie, jakby w życiu nic w gębie nie mialo i te 5 minut nie wytrzyma :laugh:
zawsze po spagetti mialam lekką zgagę i tylko po tym.
Jako, ze nie mam zgagi w ciąży, a pisalyście, że wtedy włoski rosną, specjalnie robię to spagetti w nadziei, że zgaga mnie dopadnie i nie urodze lysej pałki 😉 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam zgagi a to przez to że zawsze oblizywałam tłuczek i babcia mi mówiła że będę miała albo łysego męża albo łyse dziecko i chyba się sprawdzi 🙂
No chyba że te włoski później rosną jakoś tak od 17 tygodnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jestem raczej z owłosionej rodziny, ale patrząc na ojca i wujków Bartka no i jego zakola 🙂 🙂 , to sie nie zdziwie jak bobas będzie małym Kojakiem :laugh: :laugh:
Z tego co wiem to wloski dzidzi rosna akurat teraz (15-17 tydzień), teraz cała dzidzia obrasta w ten meszek, który chroni przed wodą płodową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kwietnioweczki 🙂

Ania78 no to ja bede cierpliwie czekac na te paczke 😉

Znowu mam zgage - tym razem po pyzach 🤢

Moj " 😜an" tez juz prawie lysy ( mam nadzieje, ze Dzidzius bujnosc wlosow odziedziczy po mojej rodzinie 🙂 )

Jakis wredy kaszel zaczal mnie meczyc, znacie jakies inne sposoby domowe niz syrop z cebuli i czosnku, sok malinowy i cytryna ? 🤢

... no i wszystkiego naj ... naj ... dzisiejszym solenizantkom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...