Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Kwiatki

Na początek wszystkiego najlepszego wszystkim solenizatkom z okazji imienin. Tradycyjnie już rśnijcie duże okrąglutkie 😉


Basik Trzymam kciukasy!

Ja mam wizytę dzisiaj o 13:30, ale bez usg pewnie dopiero dostanę skierowanie.

Idę się myć 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Mamusie
Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantek 🙂 Nareszcie dziewczynka u nas. Może się jutro dowiem co ja tam mam. Tatuśko przekonany że syn. A ja bym chciała spineczki kupować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trzeba było wkleić drugi 🙂 dopiero teraz zauważyłam, że jest URL 🙂 Wybrałam niebieski, nastawiona na chłopaka 🙂 Moja mama kupiła dzidziuśkowi 2 butelki, z niebieskimi rączkami i ozdobami i oznajmiła mi, że teraz to już wyboru nie mam- muszę urodzić chłopaka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusiu nie mogłabyś nam tego zrobić.

Paulinko- myślę że ok, dolegliwości omawiamy na bieżąco, wiec zapraszamy do częstrzych wizyt.

JoZo pamietam że pierwszy łobuziak dla Ciebie, a drugi grzeczniutki smieszek dla mnie 🙂

Moja noc dzisiaj koszmar.
Spimy w sypialni teściowej i tak mnie kegosłup zaczął boleć że przeiosłam się na dół do salonu.
Spałam dziaij 4 godziny.I oczywiście muszę wyjśc z domu zamiast drzemać 😞 Pozatym muszę jechać do roboty zawieść zwolnienie a tam się nie lubimy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oczywiście nie zrobie. Zobaczymy co powie ginek. Mnie ostatnio też bolał kręgosłup. Ale zawsze w nocy i nad ranem jak wstawałam. Później doszłam do wniosku, że to przez mój brzuszek - nagle szybko wyskoczył. Do tego wtedy też mnie brzuch pobolewał. Czyli pasożytek zaczyna szybki wzrost 🙂 Oby nie za szybki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ami jak się cieszę że tyjesz tak samo szybko jak ja 😉


Muszę się pochwalić dziś jakiego mam mądrego pieska...Mąż wychodząc z mieszkania zostawił otwarte drzwi a ja w kuchni jeszcze w gaciach zaczęłam robić bigos nagle Billy przychodzi i strasznie piszczy do mnie,więc mu tłumaczę że Jacek zaraz wróci a on w tą i z powrotem do mnie i do drzwi wychodzę na korytarz a drzwi otwarte i patrze że moje dwie Panny zwiały...szybko spodnie na moją okrąglutką wciągam i biegnę za nimi a one już na dworze.Gdyby nie Billy to wpadłyby pod auto.
Mój grzeczny chłopczyk 😎 a zawsze jego posądzałam o ucieczki bo bardzo lubił na spacerach uciekać a tu grzecznie siedział i alarmował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab więc Billemu należy się teraz nagroda 😁 Wygłaskaj i wymiziaj go tam ode mnie 🙂
Mnie cały kręgosłup jako tak nie boli, jedynie krzyże. I w tym samym czasie zazwyczaj pobolewa mnie brzuch, a na drugi dzień zauważam, że nie mieszczę się w kolejne porteczki i brzusio taki większy, okrąglejszy się zrobił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem tu od niedawna wiec jeszcze nie wiem co i jak. 🙂
Mam pytanie. Jak jest z waszym cisnieniem?
Moje jest ciagle batdzo niskie i na dodatek ciale serce bije mi bardzi mocno i szybko.. Moj lekarz jeszcze ani razu nie mierzył mi pulsu. Zaczynam sie martwic.

A jak jest u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...