Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale jestem sesliwa moja dzidziunia po 10 dniach od pierwszych kopnoakow dzis od prawie godziny ciagle kopie 🙂 🙂 🙂 ale teraz z prawej strony i po zebrami 🙂 super
w koncu jakies dzxiewczynki na kwiecien-gratuluje,ja moze dowiem sie 1 grudnia,jesli zrobia mi USG
pozdrwaiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny wróciłam

No to prawdopodobnie mam dziewczynkę 🙂 ta sama sytuacja jak u Emi 🙂 Pani powiedziała, że nie powie konkretnie jaka płeć, ale sprawdzała z dwie minuty i mówi, że między nóżkami jak narazie nic nie odstaje więc pewnie dziewczynka :p Potwierdzi się być może na kolejnej wizycie na połówkowym 🙂 No to widzę już jest co raz więcej dziewczynek 🙂 Nie podała mi długości dziecka, jedynie wagę i inne wymiary 🙂 Moje przeczucie się myliło, myślałam, że chłopiec i nawet śnił mi się chłopak kilka razy, wszystko wskazywało z przesądów na chłopca 🙂 I będzie prawdopodobnie księżniczka 🙂 Nie ma co się nastawiać na konkretną płeć !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm czemu? 😉
sama niewiem poprostu niechce.. chce uslyszec od pielegniarki"no prosze zdrowy silny syn" albo "ma pani sliczna coreczke" mam nadzieje ze jakos wytrzymam do konca :P
gorzej jest tylko z moim mezem:P bo on nie daje mi spokoju i chce wiedziec 🙃 jakos musimy sie dogadac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz czekam na jutrzejsza wizyte na szczescie moj lekarz od dwoch wizyt pokazywal mi dzidzie w 4D wiec pewnie tym razem tez bedzie wszystko widac 🙂

i sie okaze co tam dzidzia ma miedzy nogami, ale najwazniejsze zeby bylo zdrowe!
jutro tez odbieram wyniki badan, bo mi sie nie chcialo tego zrobic, a za jednym zamachem odbiore wyniki i pojde do lakarza 🙂 wiec o 14.15 trzymac kciuki! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi - jasne że tak 🙂


Mi wszyscy mówili, że będzie chłopak 🙂 heh jaja

Ale mi płeć była obojętna! Tyle, że niezłe zaskoczenie, bo jak Ci ktoś tak wmawia i w dodatku masz przeczucie na daną płeć, a tu na odwrót 😉 Lekki szok, ale jest pozytywnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...