Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej mametki.
Nadrobiłam zaległości w czytaniu 16 stron 😉
Moja dzidzia w 15 tyg. miała już 10 cm.
Co do tętna i płci, to chyba moje bobo zmienia płeć codziennie :laugh:
Za każdym razem, gdy mierzymy jest inaczej i to chyba zależy od tego czy dzidzia akurat jest aktywna czy uderza w drzemkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja przed ciążą ważyłam 50 kg, a dzisiaj ważyła mnie położna i ważę 52 kg. Zawsze miałam problemy z przytyciem i szczerze mówiąc teraz wogóle nie utyłam, a te 2 kg to chyba tylko dzidziuś, wody płodowe, powiększone piersi i tyłek, bo trochę mi urósł 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój smyk w 12 tc, miał 6 cm od główki do tyłka z nogami koło 8cmPrzed chwila umówiłam się na badania prenatalne, miałam dwie daty do wyboru, ozywiście wybrałam wczesniejszą 🙂, czyli 14.11. mam nadzieję że dowiem się co za ludzik tam siedzi i czy wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo Dziewuszki!!!

Zeszłam cały Lubin by znaleźć jakieś spodnie ciążowe i nic nie ma 😞 żadnego sklepu ciążowego 😞 tylko w h&m były jeansy ale nie wpadły mi do gustu...

Pocieszam się tym że niedługo jedziemy do Poznania 🙃 i tak się obkupię bo nie mogłam spodni moich ulubionych dzis ubrać...czyli 34,4 mówi za siebie 🙂 robię się bulinka Okrąglika 🙂

Teraz zabieram się za czytanie 20 stron które dzisiaj naskrobaliście bo ciekawość nie zżera jak tam po wizytach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
jak tam samopoczucie?bo u mnie na szczescie juz jest dobrze ale w sobote przezywalam katusze 😞 od rana wymioty,brak apetytu a jak szlam do lazienki to slabo mi sie robilo...dziwne troche bo od poczatku ciazy czulam sie dobrze wogole tak nie mialam...lekkie tylko zle samopoczucia dobrze ze to juz za mna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewuszki juz po wizycie.
wszystko wyglada dobrze i na zdrowe.
a co do plci to narazie panu doktorowi wyglada na dziewczynke, nic malenstwu miedzy nogami nie lata, widac tylko rozciecie, ale bedziemy sie upewniac na nastepnym usg. juz jestem troche spokojniejsza, widziałam przekroj całego serduszka, ktore ma 2 przedsionki i 2 komory, słuchalismy bicia z serduszka z tetnicy głownej, przewod moczowy tez dobrze, to znaczy ze nereczki pracuja, widziałam soczewki w oczkach, miejsce na nosek, brwi. teraz 30 listopada nastepna wizyta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...