Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć wam 🙂

Takie zabobony są okropne,straszą tylko przyszłe mamy.
U nas w Ipswich pogoda superowa,słonko świeci ahhh aż chce się życ.Dzisiaj ruszam roznieść katalogi po domach(Avon) bo poprzednia kampania kiepsko się sprzedała i musze więcej chodzić żeby coś zarobić.
Brzuszek rośnie,dzisiaj się ważyłam i kolejny kilogram od początku ciąży to już 2kg.Kondycja w normie tak więc wszystko pod kontrolą.Dzisiaj jeszcze ide się zapisać na wizyte do położnej,a póki co gotuje kapuśniak mniaaammmmm.

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tylko 2 kg? Ja się załamie. Ja mam już 5 kg na plusie. Dziecko chyba będzie olbrzymie albo robi mi się w brzuchu basem olimpijski. Bo z tego co widzę to tylko brzuch mi rośnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ostatnio miałam 1,5 kg na plusie (ale według wagi domowej to już mam 3 kg na plus), ale mnie akurat to się przydało, bo byłam chuda jak... mi niestety bardzo dużo poszło w talię, a brzuszek mam nadal stosunkowo mały. Ciekawe jakie wy macie brzuchy. Ale nareszcie od kilku dni zauważyłam, że rano już mój brzuch nie jest płaski, a zaokrąglony 🙂 Sama nie wiem dlaczego niektóre mają takie wielkie brzuchy w 15 tygodniu, a inne w 20 prawie nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeśli chodzi o spodnie ciążowe to polecam zajrzeć na allegro, ja zamówiłam tam spodnie za 60 zł i są świetne i jeans gatunkowo dobry. tez patrzyłam po sklepach w warszawie, ale ceny rzędu 160zł za sztruksy mnie przeraziły.
dodam jeszcze, że nie mam figury typowej dla młodych dziewczyn bo jestem raczej niska i okrągła i spodnie po mimo to pasują 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja od początku do przodu mam jakieś 3 kg i jak narazie widzę że poszło to w brzuch i piersi 🙂
Po takich rozmowach na forum można zaobserwować że co kobieta to inny przebieg ciąży. Począwszy od przybierania na wadze skonczywszy na tym kiedy czuje się swoje maleństwo. Niesamowite 🙂
Ja spodnie zakupiłam dwie pary i teraz możemy swobodnie śmigać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amii brzuszek róznie rośnie, na pocieszenie moja chrzestna jak poszła na sale na cesarkę i lekarz wszedł, to zapytał a pani na kogoś czeka, ona że na cesarkę, facet nie mógł uwierzyć że miała tak mały brzuch, a kuzynka moja normalnych rozmiarów była 🙂 bywa róznie, to chyba od naszej anatomi zalezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Podwójne 🙂

Agatta -ja w 16 łaskotki. A od 17 tc już kopniaki, codziennie, zwłaszcza wieczorem jak się położe. Widać przez brzuch 🙂

Chodzę na basen, chciałam wrócić na jogę ale wybrac się nie mogę.

Kirrke- ja wczoraj ryczłam na filmie bo noworode umarł.Masakra

Moje dziecko będzie łyse wg przesądów bo z Brzydkim wczoraj pełnie przez lunetę ogladali 🙂

Ale miałam sen. Byłam po porodzie. Miałam obrzydliwy brzych, pełen rozstępów i taki był galartowaty a połozna mnie przebierała w krótką jeansową spodniczke i top z dekoltem i odkrywający brzuch.

Blee.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...