Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Klapoucha właź do wanny ciepła kąpiel i relaks na wszystko dobrze robią

Irysek ja też brałam magnez bo łydki mnie bolały i spać nie mogłam ale lekko przedawkowałam i miałam rozwolnienie lekkie 😮 ale za to jaka wyciszona byłam 🙂


Aha Klapoucha doczytałam kto tu pił jak Dzieciaczka robił 🙂 ciekawe kim się teraz Tomek zainteresuje i do kogo ma bliżej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nadrabiam:

My naszego dzieciaczka zrobiliśmy po bożemu, we własnym łóżeczku ☺️ I na dodatek nie wiemy dokładnie kiedy bo planowaliśmy i akcja szeroko zakrojona była – cały tydzień przyjemności.
I to w dodatku dopiero w piątym miesiącu starań jak sobie trochę odpuściliśmy, bo zaplanowany był wyjazd rowerowy do Szwecji. Ale i tak 1. dnia planowanej miesiączki zrobiłam niecierpliwie test. No i pojechaliśmy, wiedząc już, że we trójkę. Rowery były, a jakże, ale już nie tak intensywnie jak planowaliśmy. 🙃

Ania78 – ja też nie mam widocznej kreski na brzuchu, a sutki wcale nie tak bardzo ściemniały.

Też jestem zdania, że za dużo tego różu dla dziewczynek i strasznie trudno znaleźć coś innego 😠

Kirke – śliczne cudeńka robisz!

Ja używam Perfecta Mama dwa razy dziennie i póki co – jest git! 😁

Labusia – witaj kwietnióweczko! Zdecydowanie nawilżacz powietrza i doraźnie sól morska w aerozolu do nosa

Szkoda, że nie oglądałam Drzyzgi 😞


A tak na marginesie: buuuuuu! nie zdałam dzisiaj egzaminu na prawo jazdy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie jest łatwo 😞
Byłam dzisiaj w mieście i musiałam wracać autobusem bo bolał mnie kręgosłup,myślałam że do domu nie dojdę. Na przystanku ludzi tysiąc 🤢 autobus dojechał a pierwsze osoby jakie wsiadły to były małolaty z gimnazjum nawet starszych osób nie przepuściły,więc poczekałam grzecznie i wsiadłam prawie ostatnia.Zaglądałam za pustym miejscem ale niestety nic koło mnie stała taka starsza Pani która ledwo poręczy się trzymała więc sobie myślę że poproszę ładnie te małolaty by puściły tą Panią bo jak poleci to zrobi krzywdę sobie i mi a one do mnie że po szkole są zmęczone.Jak się wkurzyłam i puściłam im wiązankę że ja tyle lat chodziłam 2km na autobus do szkoły dojeżdżałam godzinę wychodziłam z domu było ciemno,wracałam też było ciemno a one zmęczone.Ciekawe czym? Dodałam im by w takim razie buty zmieniły na niższe to im się nogi nie będą tak męczyć. Patrzyły jak słup soli bo język mi się ostro rozkręcił i wstały a ja z Panią starszą usiadłam rozpinając płaszcz i wywalając brzuch.

Zrobiłam się strasznie wredna w ciąży i wkurzają mnie osoby które nie mają kultury ani wrodzonej ani nabytej.

Ja zawsze ustępowałam miejsca i pomagałam więc teraz będę korzystała ze swoich praw.

Wykład z dnia dzisiejszego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dotis5 - ale nosisz wielkoludka! Na piątkę z plusem 😆
Kiedyś w końcu zdam... Mam nadzieję, że przed porodem!

Kirrke - zawsze lepiej sprawdzić czy wszystko ok, jak nie przestanie jedź na pogotowie. Ale może po prostu się przemęczyłaś i jak poleżysz to przejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kirrke ja jutro tez jade do mechanika ale powiedzial mi ze koszt wyniesie okolo 50 zl to jeszcze nie jest tak zle,ale i tak juz sporo wlozylam w te auto 😞 jak ktos kiedys powiedzial"auto to skarbonka bez dna"...
a jak cie tak brzuch boli ze nie umiesz wytrzymac to sie nie zastanawiaj tylko biegiem do lekarza niema co tego bagatelizowac!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonab - ja też się wyczuliłam na takie tematy i do tej pory grzecznie ustępowałam miejsca, a teraz jak tylko mogę to śmigam na wolne miejsce nie oglądając się. W końcu trzeba na te nasze brzuchy uważać, a nie zawsze podróż odbywa się bez gwałtownego hamowania 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozo na nastepnym egzaminie powiedz że jest was Dwoje 🙂 to zdasz na bank 🙂 a kąpiel bąbelkową cały czas biorę tylko że nie gorącą i jest ok 🙂 to prawie to samo co basen tylko ma pianę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab mnie zawsze drażnią łepki, które usadzą dupy na siedzeniach, a biedne babulinki albo ciężarówki obijają się o ściany autobusu. Szczerze się przyznam, ż echciałabym posłuchać, jak je opierniczasz 🙂 Ja mieszkam na wiosce i na szczęście nie mam problemu z miejscem siedzącym, jak jadę do miasta, ale nie powiem, jeśli będę mieć taka sytuację- będę walczyć jak lwica (a lew to mój znak zodiaku ) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak ja Wam tych wanien zazdroszczę. Wiem jakie to dobrodziejstwo zwłaszcza gdy ma się reumatyzm po 15 latach jazdy na łyżwach 😞
Niestety w moim malutkim mieszkanku - minimalizacja w każdym calu i brak miejsca na wannę.
Ale, jak juz kupimy to mieszkanie to będzie duuuża wanna z masażem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basik ja byłam sama w szoku że się tak rozkręciłam i wściekłam

Ania to do miski właź pupcią a nogi za burtę i będzie prawie jak wanna 😉

Pamiętacie może nazwę tej strony co oglądamy na niej brzydule?? Skasowałam historię głupia i ni mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania a ty umiesz na łyżwach super jeździć i piruety robić??

Jak Jacek zabrał mnie na lodowisko, ubrałam łyżwy,wyszłam cwana na lód i gleba na dzień dobry 🙂 tak się skończyła moja przygoda bo potem stałam i trzymałam się poręczy ochronnych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No trochę jeździłam ale to tak dawno było 🙂
Jeździłam figurowo w parach sportowych więc może jakiś piruecik i trójka z hołubcem by mi jeszcze wyszła 🙂

a co to "brzydulę" można z jakieś stronki ściągnąć i oglądnąć?
a następne odcinki czy tylko te co leciały?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...