Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no moje tez tak jakby od poczatku wdychalo jod bo bylo zrobione w aucie nad morzem, niedaleko mojej pracy 🙂, skonczyłam prace i kazalam mojemu przyjechac 35 km do mnie bo mi sie kochac chce, przyjechał ja z mojego pokoju wychodze z kocem a moje kolezanki gdzie ja ide o polnocy a ja ze ide sie pokochac i zaraz wracam 🙂, teraz mam skutki z braku zachamowania popendu seksualnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja chciałam ale nie teraz, troche za szybko sie udalo ale teraz juz sie bardzo ciesze z mojej corci, mysłalam ze po tym jak sie w marcu zareczylismy, to znajde sobie prace w zawodzie spokojnie zaczniemy dalej odkladac sobie na swoj slub ktory mial sie odbyc 13.08.2011, ale teraz troszke moj chial przyspieszyc slub wiec grudzien cywilny a koscielny nie wczesniej niz jak ja pojde do pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,

Nasze maleństwo też z wyjazdu. Letnia atmosfera się udzieliła i wróciliśmy z takiego weekendu już we trójkę zupełnie nieświadomi tego 🙂
A póżniej nasze maleństwo poleciało z nami jeszcze na wakacje bo trzeba było się wygrzać i ta zmiana klimatu bardzo dobrze maleństwu zrobiła bo urosło jak na drożdżach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie mam pojęcia kiedy to było. Wg daty porodu to przed ostatnim okresem zrobiliśmy w domu hehe. To już wiem czemu mnie tak na bzykanko brało w środku lipca. Już musiałam być zaciążona a jak sobie przypomne to imprezy się wtedy zdarzały. Będzie dziecko alkoholik 😉 Taka nieplanowana Kinder niespodzianka. Nigdy siebie jako matki nie wyobrażałam a tu bach dwie krechy na teściku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi ja też chciałam najpierw do pracy. O dziecku nie było w moim przypadku mowy bo szczerze móiąc to nie chciałam. Zawsze mówiłam że dzieci są fajne pod warunkiem że cudze 😉
Teraz tatuśko mi mówi że ona chciał tak za rok jakbym trochę popracowała bo on już gotowy od jakiegoś czasu był. Tylko czy ja bym wogóle wtedy się chciała zdecydować? Oto jest pytanie. Teraz już się nie dowiem. A może to i dobrze że los zdecydował tak. To na Drzyzgę nie zdąrzę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to jedynie miałam wyrzuty ze tak chlałam, 2 tygodnie wakacji- cały czas na rauszu, no bo to wakacje w końcu, potem jak wróciłam to chodziłam z tymi chorwackimi winkami od koleżanki do koleżanki i waliłam sake, no i te ciepłe weekendy grillowo taneczne-masakra 🙂 pijak bedzie jakich mało 🙂

My chcielismy bobasa ale tez bylismy na maxa zdziwieni ze to tak szybko się robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh ale temat znalazłyście 🙂 Ja wiem tylko tyle, że w lipcu i pewnie u domciu, ale ciężko powiedzieć kiedy, bo my to tak codziennie prawie wogóle z łóżka nie wychodziliśmy :evil: a wyjeżdżaliśmy dopiero w sierpniu, jak mały już mieszkał w moim brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem załamana. Nie mogę jeść pizzy. Wczoraj jadłam na kolacyjkę pizze a dziś miałam ekspres do kibelka. Już parę tygodni temu też tak miałam. Muszę spróbować znaleźć sobie zamiennik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...