Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
klapoucha hahahahahahaha Ty jajcaro widze ze masz apetyt na chlopaka tak jak ja, boje sie tylko co bedzie jak doktor powie ze psioche mala widzi, bo moj maz to na 200% przekonany ze zalal forme na adasia ja mam mieszane uczucie w tym zakresie.
dzis poraz pierwszy snil mi sie nasz dzidzius, byl w kolorowych spioszkach lezal na przewijaku a my z mezem dookola niego smeralam go po brzuszku a on sie do nas usmiechal, maz byl taki dumny z syna. 🤪
pampuchy to kluski parowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pokazywała mi jakie rzeczy bedzie zamawiac z allegro tzn lożeczko posciel i wozek, a potem mowi zebym ja jej swoje pokazałam, a ona do mnie, ze takie tanie ona same łozeczko ma za 400 zl a ja znalazlam cały komplet tzn łozeczko posciel materacyk za 425, potem pokazalam jej wozek a ona ze jej jest lepszy bo za 1345 zl a moj za 1000 zl, ja jej mowie ze sa takie same, niczym sie nie roznia, a ona ze nie ze jej jest inny i lepszy, nie znosze takich ludzi, ona nie pracuje jej facet robi palety ale zastaw sie a pokaz sie musi byc, a ja uwazam ze malemu dziecku nie robi znaczenia czy spi w łozeczko za 400 zl czy za 1000zl, a zreszta nie bede wszystkiego wydawac na sam poczatek a potem co? bede gwizdac i wiatru w polu szukac?, no wygadalam sie, moj facet jej nie lubi i powiedzial ze jak nastepnym razem przyjdzie do nas to ja ze schodów zepchnie albo do domu nie wpusci,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Zawiedziona wyszłam od lekarza. Tak się napaliłam na USG tak się denerwowałam że wczoraj aż 3 razy do kibelka biegałam jak nigdy. Nie zrobił mi USG 😞 Będzie za miesiąc 😠 Idę 2 grudnia. Ja osiwieje do tego czasu... Zrobił mi tylko cytologie i powiedział że muszę kupic sobie żelazo bo wyniki trochę poniżej normy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi nie ma co się przejmować takim gadaniem jedynie mozna jaja sobie z takich ludzi robić, ja mam to na co dzień z bratową, znaczy bardzo rzadko się widujemy, ale jak już to ona musi pokazac co ma dobrego, tylko że ona wydaje pieniadze na rzeczy które totalnie nie wygladają, a jak do nas przyjdzie to jej łeb lata w koło bo ze smakiem i ładnie mozna zrobic tanio, wystarczy miec pomysł.

jeszcze tekt jej jak składała mi zyczenia przed kosciołem:
- I żebyście się dorobili tak jak my. jebłam jej śmiechem prosto w twarz, nie wytrzymałam

Sikajmy na takich ciepłym moczem. Amen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój raport po wczorajszej wizycie
Dzidziuś rośnie jak na drożdżach, ma 78mm. W trakcie badania bawiło się rączką. Lekarz zrobił od razu te badania na przezierność karku i inne, wszystko pomierzył i powiedział, że dzidziuś jest póki co okazem zdrowia..oby tak do końca 🙂
Płci jeszcze nie było widać, więc czekam dalej.
Termin przesunął mi się na 01.05-02.05.2010.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi tacy ludzie to chyba chca pieniedzmi okazywac uczucia. A to jest żałośne.Wiem, że zrobiło ci się przykro. Ale gdybyś była dzieckiem wolałabyś mieć taką mame jak ty czy ona.Ja bym wolała taka ja TY! 🙂

Bogusia dasz rade?

Ilonka to ty po pijaku robiłaś dziecko??? Chyba musze zgłościć że u ciebie w domu to patologia jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emi drogie nie znaczy lepsze możesz jej to od nas powiedzieć 🙂

Bogusia szybko zleci.

Oglądacie tvn?? Było o badaniach prenatalnych i dzieciach z zespołem downa, ja odrazu mojemu Mężowi powiedziałam że nawet jak będzie chore to pokocham całym sercem bo moje.


Już wiem Klapoucha co robiłam 🙂 a dokładnie 3 sierpnia 🙂 w poniedziałek Mąż miał na 14 do pracy a ja byłam smutna i mnie pocieszał aż pocieszył do granic możliwości 🙂 i taka happy chodzę do teraz 🙂

Mykam się myjać i do sklepu pędzę a potem na spacer z psiakami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi - panienkę o której piszesz to jak Sztunia napisała: olać ciepłym moczem. 😉
Taka jej widocznie metoda na leczenie kompleksów.
Śmiać się z tego i olać! :laugh:

Bogusia - wiem, że Ci smutno bez tego USG, ale to tylko oznacza, że wszystko jest w porządku i nie ma potrzeby robić tego badania. Nie martw się. 🙂

Kahna - fajnie że z maluchem wszystko dobrze. Trochę się z Ciebie majóweczka zrobiła... Ale zostań z nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi zal mi takich ludzi, uwazaja ze jak drozsze to lepsze, ale przewaznie takim typom to wszystko bokiem wychodzi i wcale nie maja gustu, owszem sama lubie dobrej jakosci rzeczy i niekiedy sie przeplaca ale to nie znaczy ze trzeba sie z tym tak obnosic i jeszcze takie teksty walic, poprostu laska jest pusta i nietaktowna. kazdy kupuje to na co go stac, jestem po wielu rozmowach z mlodymi mamami i naprawde niewarto inwestowac w rzeczy ktore pozluza kilka tygodni czy miesiecy. sama patrze na oferty najtansze na allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Zlewać takich do kanalizacji.
Wczoraj znów mnie matka tatuśka zdenerwowała. Byłam lekko smutna że nie było USG wczoraj. Się pytała co ja taka smutna to mówię że USG nie było a liczyłam że może płeć poznam i dopiero za miesiąc mi zrobi a i tak nie będę mieć pewności że zobaczy lekarz płeć. A ona na to że jak to nie zobaczy czyli USG nie wiadomo czy zrobi. I jeszcze dodała że ona to by nie chciała wiedzieć i wolałaby niespodziankę. To ja jej mówię że takich niespodzianek to ja nie chce i wolę się przygotować. Wszystko jej jak krowie na rowie trzeba tłumaczyć. Normalnie mam wrażenie że to wtórny analfabetyzm. Wieś tańczy i śpiewa - oczywiście bez obrazy 😉 Ale ona ma tak zawężone pole widzenia że chyba oszaleje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moje zostało zrobione na żaglówkach. Po pijaku no i trochę zapliliśmy 🙂 Na dodatek inna łodka miałą problemy z zaparkowaniem do pomostu i nad naszą koją biegiali faceci. A że tam jest okienko, to była kupa śmiechu jak ten zakrótki śpiwór naciągaliśmy żeby nam tyki nie wystawały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to u Drzyzgi o rozstępach dzisiaj będzie? A o której? To może się załapie.
Taka już jestem wredna a ona taka miła i dobra kobieta - przecież nikogo nie denerwuje i zawsze wszystkim z drogi schodzi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...