Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też do słodkiego nie ciągnie,bardziej chipsy mi smakuja i to kepucowe 🙂 Kiełbacha też wchodzi w grę a najbardziej to golonka 🙂 Właśnie miałam drzemkę ale głód mnie obudził i zjadłam bułeczkę z pieczenią a teraz chipsy pałaszuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no placki brzmią nieźle 🙂
ale powiem Wam, ze ten kalafior dzisiaj zaprzątnął mi głowę.
właśnie Bart wrócił z zakupami i pokazuje mi co kupił, i to i tamto, a ja ze skwaszoną miną: a ja bym kalafiora zjadła ;(
no i Bartusiowi "miło" się zrobiło, że on mi suprajsa chciał zrobić, nakupił chipsów, grzanek, paluszków, ciasteczek, pomarańczek, a ja chcę jakiegoś kalafiora.
ale zaraz poproszę go o herbatkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane w domku od dziś siedzimy
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kolejne-przypadki-grypy-AH1N1-w-Polsce-wsrod-chorych-jest-kobieta-w-ciazy,wid,11658588,wiadomosc.html?ticaid=190ba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się na banany rzuciłam 🙂
Ostatnio zauważyłam że jem jak świnka 🙂

A wiecie o tym że banany zawierają naturalny ibuprofen i są polecane jako naturalny lek na bóle miesiączkowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
muszę się pochwalić!!! 🙂
właśnie przed chwilunią musiałam odstawić laptopa bo poczułam po 3-dniowej przerwie, jak fasolka fika i to jak mocno. 🙂
pierwszy raz poczułam ruchy pod ręką 🤪
mało tego, kazałam Bartkowi położyć rękę i on też poczuł 🤪
mówię Wam jaka radocha 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania jak świetnie! Gratulacje!

Ja też już chcę poczuć jak maleństwo daje czadu 🙂 Tak strasznie na to czekamy 🙂

A zapukaj do niego czy Ci odpowie?? Słyszałam że tak właśnie można bawić się z maluszkami w brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sprawdzałam już reakcję na dotyk i była. raz ale była. nie wiem czy następnym razem też mi odpowie.
wiem, że na pewno od dziś jest inaczej ułożony bo dziś słyszeliśmy serduszko dużo wyżej niż wcześniej (nad samą cipką) i w tym miejscu mniej więcej poczułam dziś te fikoły - tak 7 cm pod pępkiem.
ilonab, pewnie na dniach poczujesz. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzis poczulam po raz pierwszy takie wielki puk i to trzy razy ok.10tej jak lezalam jeszcze w lozku, byly dosc mocne, ze tak jak anka73 czulam przez dlon 😁 ojciec dziecka jeszcze spal, wiec nie poczul 🙂

co do becikowego to nas to dziewczyny nie dotyczy, bo zaswiadczenie potrzebne jest tylko tym kobietom, ktore 1 listopada byly w 10 tyg, ciazy lub mniej, a my jestesmy dawno po 10 tyg. wiec nas to nie dotyczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski, nie spałam nic zjadlam chipsy i wypiłam puszke 7up, moze pomoze na przeziebienie 🙂, moja polowka dzwoniła przed chwila pytala jak sie czuje jego księżniczka, mowie mu ze glowa mnie boli i jakos sie kiepsko czuje a on do mnie "nie pytałem sie o ciebie tylko o moja córeczke", 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no super uczucie, bo od dwoch tygodni czulam rozne ruchy od laskotania do przelewania itp. a tu takie kopniaki heheh
wiec pewnie juz tak zostanie 😁
a wczoraj lekarz przylozyl ta koncowke z usg do brzucha a Igor prosto w to urzadzenie puk, moze i delikatnie ale za to slychac bylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zazdroszczę Wam tych mocnych kopniaków. Ja od tygodnia czuję delikatne pukanie, ale nie jest to wyczuwalne pod ręką.
Do tego zmarzłam bardzo w poniedziałek na cmentarzu i od tego czasu pukania ustały 😞
Młoda się obraziła za te wymrażanie...

Emi - ach ci faceci... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi, w sumie to powinnaś się domagać na chama uwagi 😉
ja tak robię gdy tylko zauważę spadek zainteresowania moją osobą i ustawiam Bartka na kilka kolejnych dni :laugh: :laugh:

JoZo - kopniaki to to jeszcze nie są 🙂 - w moim przypadku, ale już coraz to mocniejsze muśnięcia - tak bym to nazwała, jakby ktoś palcem od środka brzucha tak przesuwał na około 2 cm 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam dziś u lekarza. Niepokoją mnie te bóle w środku.Dostałam znów Dophaston tak na wszelki wypadek 🥴 Jutro mam cięzki dzień w pracyb jak cholera ale jak maluch się zbuntuje to walne L4 🙂
Niestety nie doczekałam sie potwierdzenia - jeszcze nigdy nie zależało mi tak bardzo i nie czekałam z utęsknieniem zobaczenia męskich jajek 🤪
Robi sie u nas coraz gwarniej nan forum i codziennie musze nadrabiac wieczorem ok 30 str.
Niepodzianka to maluszek jest z lewej strony i to co czuję to rączki a nie nóżki. Byłam przekona że mały piłkarz sie stara i daje znać a tu bokser 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie to żadne pocieszenie ale ja też miewam nieraz większe bóle (niepokojące) i jakoś nic się nie dzieje.
moze to macica rośnie? co lekarz na te bóle?
widział na usg czy z kosmówką ok i dzidzią. gdyby się bardzo zaniepokoił to powinien położyć Cię do szpitala.
Dupastop 🙂 - to profilaktyka.
Jedyne co powinien był zrobić to dać Ci L4 i bez gadania powinnaś pobyczyć się w domu zwłaszcza, ze ciężki dzień przd Tobą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...