Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
To trochę nie w porządku wobec kobiet, które np. dowiedziały się, że są w ciąży w 4 mscu. Tak jak ostatnio byłam u fotografa i tam dziewczyna mi mówiła, że jej koleżanka nie iała okresu i ciągle robiła testy, a te wychodziły negatywne. Więc w końcu poszła do ginekologa i okazało się, że jest w 4 miesiącu ciąży, więc wg nowego prawa o becikowym może zapomnieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A podobno są babki (te otyłe bardzo) co się wogóle do samego porodu nie orientują. Bo przy dużej otyłości to hormony szaleją i może też miesiączka zniknąć. Chodzi mi tu głównie o USA i Anglie. Tam grubasków nie brakuje. Chociaż u nich to chyba tych becikowych zmagań nie ma.
U mojej cioci natomiast miesiączka występowała raz na dwa miesiące a była chuda jak patyk. Lekarz stwierdził ciąże a okazoło się że zaszła dopiero miesiąc później jak przestali z mężem uważać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepraszam, ze w gatkach, ale zrobiłam je jak się ubierałam 🙂 🙂 🙂 🙂

A tak BTW, wiem, co mi w brzuchu siedzi... [img size=374]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Fotka033.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dobre wiadomości napewno będą 🙂
kahna trzymamy kciuki z bobaskiem 😁 Wyprzedzisz mnie. Jak nie wytrzymam to wieczorkiem jeszcze do was zajrze jak sie bedzie czym pochwalić. Oby dzidzia się nie zasłoniła. Muszę z maleństwem chyba przeprowadzić rozmowe na ten temat przed wizytą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak sekretarka emilka prowadzi dane tabelaryczne o ciazy kwietniowej. juz wrociłam od dentysty nie bolalo jak wyrywala kawałek zabka ale teraz boli lekko, musze sie wam pochwalic ze dzisiaj przyznano mi stypendium naukowe w wysokosci 250 zl, takze na czesne bedzie i z renty jeszcze zostanie dla malenstwa troche.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...