Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
poprostu jak spotkam ktoras badz ktoregos to grzecznie sie odezwe czy mogliby ograniczyc palenie na klatce i uszanowac reszte lokatorow albo wietrzyc po sobie a dodatkowo na tablicy ogloszen wywiesze jakas czytelnie dobitna kartke i juz.
moi rodzice popalaja ale przewaznie tylko w sezonie letnim na podworku w domu nie, ja generalnie nie znosze dymu w nadmiarze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mam jeszcze rozróżnienie na dym z papierosów- jak moi rodzice palą normalne, kupione, to tylko mam katar i psikam, a jak u mojej sąsiadki poczuję dym (ona kupyje tytoń, tutki i sama robi fajeczki) to od razu kręc mi się w głowie i robi mi sie słabo, jakbym miała zaraz zemdleć... 🤢 Powiedziałam jej to i teraz jak do niej przychodzę, a ona chce zapalić, to pali do pieca 🙂
Ja zamierzam podjąć walkę z kibelkowymi palaczami. U nas toalety są na korytarzach, chyba, że ktoś zrobił sobie w domu, a to okazało się na razie możliwe tylko na drugim piętrze naszego bloku (ja mieszkam na 1), więc z kibelka korzystamy korytarzowego (na szczęście mamy swój 🙂 ) podobnie jak reszta sąsaidów z mojego piętra i parteru. A wśród tych sąsiadów 90% to palacze, którym chyba łatwiej załatwiać się, pociągając fajeczkę, a dym przelatuje z kibelka do kibelka (do brze chociaż, że każdy dba w swoim o czystość, hihi) i jak ja później do niego wejdę, to mało się nie zaduszę. A teraz niestety, jak dzidzia przyciśnie pęcherz to nie ma litości- trzeba pędzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak w ogóle to cześć laseczki 🙂

Basik kochana 🙂 wiem, że to dla ciebie okropnie trudne. niech idzie na terapię, ale nadal nie pozwoliłabym mu mieszkać ze mną i dzieckiem...nie wiem. zwyczajnie bym się bała. może też być tak, że jest niezłym manipulatorem....choć sam nawet o tym świadomie nie myśli 😞 bądź twarda, proszę. dla Dzidziulki. chroń ją przed tym, co sama przeszłaś...i wszystko to łatwo napisać i łatwo doradzać...ale jestem tu, jak będziesz chciała się wypłakać 🙂 trzymam kciuki za Ciebie i Maleństwo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam ze sklepu, oczywiscie lays'ow bekonowych nie bylo 😠wiec poratowalam sie papryka i cebulka 🙂 wlasnie pochlonelam kajzerke z zoltym serkiem
nie wiem jak Wy ale jak ja robie zakupy to mam wrazenie ze z tygodnia na tydzien wszystko drozeje. co to w tej chwili jest 50 zl.
dla dziewczyn ktore zainteresowane sa wozkiem xlander widzialam przed chwila na zywa to wersje 2009 dla chlopaka braz i turkus, super sprawa, ekstra sie prezentuje chyba klapoucha albo ania taki chcialy nie pamietam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadłam i nadrabiam a tu mowa o KFC, a ja dzisiaj przejeżdzałam obok Królestwa Fantastycznego Curczaka, ale się nie skusiłam, może że wtedy wcinałam bułę z serem na słodko.

Kłapoucha czyli najprawdopodobniej różowe, ważne że rośnie super.

A mnie pogieło jak zobaczyłam ozdoby choinkowe w sklepie, to nie mogłam się oprzeć i mamy już lampki i bombki (nietłukące)

Będę zaglądac ale póki co ruskie pierogi będę lepić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezeli mówimy o wózkach to u nas w Słupsku babka ma do sprzedania wózeczek za 150zł, uzywany przez dwa lata a nie widac śladu zniszczenia - nie jest to wózek o którym marzę ale zawsze to trochę kasy zostanie na inny cel... z drugiej strony wózek mają kupić moi rodzice, wiec moge wybrac taki jaki chce:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kirrke 150 zl daj spkoj rewelacja jak tylko zabany toz to darmoszka, no ponoc taki zwyczaj jest ze dziadki wozek kupuja:P ja stawiam na xlander albo bexa cos z tego rodzaju w kazdym badz razie. mieszkam w bloku bez windy wiec musze miec wozek typu gondola bo nie bede ciagle po chlopa dzwonic coby mi pomogl wtaszczyc nas na gore 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie wsuwam śledziki 🙂 A obok znowu leży czekolada i pewnie zaraz będę ją podgryzać 🙂 Znowu takie samo połączenie 🙂 No i Ci którzy wierzą w przesądy niech mi teraz powiedzą- będzie chłopak (śledzie) czy dziewuszka( czekolada) ? 😎

A dzidziuśkowi chyba sie podoba, bo aż zaczął kopać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też jestem zwoleniczka xlandera i chyba na nim pozostanie.
My zaoszczedzilismy na lozeczku i na ciuszkach bo wszystko mampo siostrze wiec wozek chcialabym miec nowy. Po za tym ma on nie tylko posluzyc temu malenstwu ale tez i kolejnemu 🙂 Moi rodzice tez zaoferowali sie z zakupem chociaz wiem ze wozek tego typu to spory wydatek wiec zawsze mozemy podzielic sie kosztami.
Moj tata, jak zbaczyl wozek, ze jest ok i moze nim jezdzic na spacery :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie przegladam na allegro wozeczki i wpadl mi w oko jeszcze wozek firmy polskiej treeco, bogate wyposazenie w cenie, ja odnosnie wyprawki dla dzidziusia to dla pierwszego chce miec wszystko nowiutkie, tak ustalilismy z mezem ze wozek lozeczko posciel i ubranka beda nowiuskie niesmigane, mam propozycje skorzystania z uzywanego przewijaka takiego nakladanego na lozeczko ktory ponoc sluzy tylko przez pierwsze 3 miesiace no i wanienki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tego lekarz mi nie powiedział, a ja nie miałam wtedy głowy do myślenia o czymkolwiek, chciałam tylko usłyszeć, że dziecku nic się nie stało. Ale jak mój gin oglądał wypis ze szpitala to powiedział, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, a ja nie pomyślałam, żeby zapytać go o to ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...