Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mi sie zawsze podobalo imie Marta, ale mam kumpele Marte i jak obserwowalam jej perypetie milosne uznalam, ze nie bede robic swemu dziecku krzywdy 😉
wiec dla dziewczynki jak kiedys bedzie bedzie Hania, choc podoba mi sie i Nadia i Iga, Antosia 😉

dla chlopca z gory bylo ustalone (od 12 lat) ze bedzie Igor, podoba mi sie jeszcze Filip- tak mial miec na imie moj chrzesniak, ale jak zdecydowali sie na Wojtka namowilam ich na Michala, i jest Michał 🙂

ide przegryzc cos slodkiego, bo sie Igor dopomina 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dotis ja tez uwielbiam i powiem tak z tego co wiem to salmonella ginie przy 70 stopniach Celcjusza, więc miekkiemu wydaje mni się że to wystarczy.
Ogólnie dla mnie jaja są na pierwszym miejscu wiem smażone, sadzone, twarde, miekkie byle jaja
Spadam do czarodzieja, zabieram mame i Michała, będzie ozdrowieni hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka, wróciłam ze spacerku. Było bombowo bo dołączył do nas kolega i wpadł na pomysł zeby skoczyć do knajpki.
Skosztowałam więc pieczonego ziemniaka z grilla, kamemberta z grilla, kapusty na ciepło, ogurasów kiszonych, surówy z selera, żurawiny i nawet latte wypiłam.
A byliśmy w fajnej knajpce na Polu Mokotowskim, gdzie można wejść z psem, jest kominek i ogólnie fajny nastrój.
Może uda mi się wkleić fotkę Pipki jesiennej:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki;-)
Co do imion chyba w tej tabelce moje imiona sie zmienią,moj chlopak nie zadowolony z tych imion i juz sama nie wiem jakie imie wybrac dla dziewczynki badz chlopczyka;/;/;/ja jem teraz nalesniki smaka mi zrobilyuscie wczoraj i pomyslalam ze dzis i ja sobie zrobie;p;pstrasznie boli mnie w dole brzucha biore nospe forte ale tak doraznie wolne nie przesadzac;/;/;/
Co do ciuszkow bede miala od tesciow spory zapas z Anglii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania jak ładnie brzusio widać 🙂 Super 🙂

Co do imion, Mariusz chciał Oliwię dla dziewczynki, ale u nas za dużo ich, razem z Julkami i Wiktoriami :/ Więc doszliśmy do porozumienia: on wybrał dla chłopca, bo ja nie miałam żadnego pomysłu i Konradek mi się spodobał 🙂 A ja wybrałam Nikolę 🙂 Teraz dylemat- jak pisaną 🙂 Nikola, Nicola, Nicoll czy Nicole 🙂 Ale chyba nie będę wydziwiać i będzie przez "k" 🙂 Chociaż teraz muszę urodzić chłopca :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...