Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a u mnie dzisiaj krokieciki 🙂 i tak mi grzybki pachną te gotowane aż sobie jednego zjadłam 🙂 nawet nie wiedziałam że tak potrafią smakować 🙂

Dzisiaj chyba nie jest mi dane wziąć prysznic 😞 nie ma ciepłej wody a ja nie znoszę chodzić nie umyta po nocy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko kto wymyśla takie zabawki 😮 litości 🤢

mykam robić ciasto na naleśniki po swojemu bo moja teściowa robi takie jak na naleśniki i tylko bez cukru i wtedy krokiety są okropne bleee a tak to przed faktem dokonanym postawię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miałam kiedyś takich klientów ( pracuję w biurze podróży). Kupili wczasy dwutygodniowe w Meksyku i przyszli z 17 letnią córką. Zobaczyła hotel w katalogu, rzuciła katalog na biurko i do ojca mówi co to ma być, nic lepszego nie mogłeś znaleźć. Dodam że hotel nie był z najniżeszj półki.
Mnie i koleżance po prostu szczena opadła. Brak słów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak rodzice swoje dzieci ucza kase maja daja tylko nie zajmuja sie a potem chodza takie damy z lasiczka i wygladaja jak tirówki daje znowu tabelke [file name=nasz_brzuszek-313a79954c5aafb5751a5c0a4997612a.doc size=55808]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/files/nasz_brzuszek-313a79954c5aafb5751a5c0a4997612a.doc[/file]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...