Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Mamuski 🙂
kłapoucha to pewnie coś innego. Trzymam kciuki 🙂
Co do ruchów to wczoraj Maluchy dały mi popalić (cały wieczór i pół nocy) i powiem szczerze, że nie było to wcale przyjemne... Miałam wrażenie, zwłaszcza jak stałam, że cos mi zaraz wyleci dołem brzucha, potem czułam jakąś taką pustkę , jakbym w brzuchu nic nie miała., do tego ból.. Mam tylko nadzieję, że wszystko jest w porządku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamuski ja dzisiaj wstalam kolo 10... az wstyd, czuje sie ok tylko kolo zeber mnie boli po tym usg nerek, które pani doktor kazała zrobic ginekologowi 🙂moj jeszcze nie czuje kopniaków pozadnych a ja tez nie a to dlatego ze jestem przy kosci i poczuje troche pozniej niz wy chucherka 🙂,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab napisał:
Dziewczyny a wasi Panowie sami kładą rękę na brzuszku czy raczej wy za nich to robicie?? Bo mój to woli cyce niż na brzusiu położyć i poczuć kopniaczka


przepraszam ,a le nie moglam sie oprzec aby napiasc , dobry tez twój mąż :laugh: , na pewno piersi masz wieksze niż brzusio wiec to woli ,a zresztą to przeciez facet i u nich to normalne no nie? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂))))
Ja dziś spałam do 9,zaspaliśmy do przedszkola,dopiero go zaprowadziłam,a uczą sie ważnych rzeczy ,bo we wtorek pasowanie na przedszkolaka 🙂))dumna jestem z tego mojego synka,dziewczynki wiecie jak dzieci szybko rosną!!dopiro byłam z nim w ciąży ,pamietam go takiego maleńkiego a on juz 4lata prawie 🙂
Mój mąż sam kładzie ręke i głaszcze i całuje brzuchol,ale jego w tygodniu nie ma wraca tylko w na weekend,tesknimy za sobą bardzo ale cóż takie zycie 😞Remiczek w nocy budzi się z płaczem,ze taty nie ma 😞 [img size=192]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/121311.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab - ja też jestem śpioch, ale jakoś od paru dni kiepsko śpię

emi - to pewnie słyszy dzidziusia, ponoć od 20 tygodnia można usłyszeć bicie serca dziecka przez skórę 🙂

Madziaa - mam czasem podobne wrażenie jak by mi dziecko coś tam na dole się wierciło, aż tak nieprzyjemnie :P

iskierka
- świetny ten Twój synek ile tu miał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab - wiesz jaka jestem zdenerwowana, wyobraź sobie, że wczoraj minął umówiony miesiąc realizacji, a gościu miał wyłączony telefon. Zaraz powiem Pawłowi, żeby dzwonił. Tak mnie to zdenerwowało. Zwłaszcza, że dużo kasy bierze. Ileż można czekać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,

Moje maleństwo juz codziennie daje o sobie znać.
Wojuje rano i wieczorem takżedaje się mile we znaki a mężuś miał okazje poczuć naszego małego bąbla.
W sobotę USG doczekać się nie mogę co u maludy liczę że będzie USG i podejrzymy co tam siędzi 🙂
A później czeka nas kolejna seria zakupów do mieszkanka.
Może w ten weekend uda się nam przeprowadzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kobietki 🙂

Znowu pol nocy opiekowalam sie jakims szczeniakiem ( oczywiscie przez sen ) Budzilam sie, krecilam ... pewnie dlatego, ze mam dzisiaj tego Gina ( moze usg ! ) 🤪

wiec ... wstalam, zjadlam, doprowadzilam sie do porzadku i ...
zapisalam sie do dentysty 🤢 - czas stan jamy ustnej sprawdzic 😉

Ania78 trzymaj sie cieplutko i szybko daj znac co u Ciebie ...

klapoucha koniecznie napisz jak bylo u lekarza !
Mam ostatnio takie trudnosci w kibelku, ze prawdopodobnie u mnie tez tak sie to skonczy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bryyyy.
Ja oczywiście niewyspana bo spać nie mogę nadal.
Co do kopniaków to powiem Wam, ze nie wiem czy to normalne ale moje bobo od kilku dni jest w ruchu prawie non stop 🙂
Cały czas coś czuję i tylko kilka godzin dziennie mam "spokój".
Nawet teraz cały czas mały "świderek" mam w brzuchu.
Jak to będzie taka wiercidupa po tatusiu to ja się chyba zastrzelę. Oby chociaż było badziej milczące po mamusi :laugh:
Nawet w nocy mnie atakuje (słabo śpię to czuję), wiercę się z boku na bok i zawsze jest reakcja.
Ciekawe co tam z Anią78 bo nie brzmiało to dobrze wczoraj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie w domu szpital. Dzieciaczki siostry się pochorowały.
Najlepsze jest to jak nasi lekarze badają dzieci.
Wczoraj lekarz u Adasia (6 lat ) stwierdził ostre zapalenie oskrzeli a u Kacpra (4lata) zapalenie krtani. Przypisana lista leków wydawała się nie mieć końca w tym dla Adama sterydy na to zapalenie.
Całe szczęście u mojej siostry obudziłą się matczyna czujność i poszła do innego lekarza. I co się okazało Kacper faktycznie chory i to on ma zawalone oskrzela a Adam jest czyściutki.
Aż strach pomyśleć co by się działo jakby mu podała całą tą listę leków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starlight ja jak byłam młodsza dostałam w wigilie wysokiej gorączki i duszności bo tata mi powiedział że zwierzaki będą gadać ludzkim głosem i się doczekać nie mogłam ☺️ Zawieźli mnie do lekarza a ten przepisał mi tak silny antybiotyk który by mnie wykończył i gdyby nie to że mama sprawdziła mogło by dojść do tragedii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi - w dodatku on tyle bierze... A był gościu tak sympatyczny eh... nie wiem co jest grane.

starlight - dzieciaczki mojej siostry też chorowały kilka dni temu. Młodsza zapalenie oskrzeli, a synek zapalenie gardła. A drugiej siostry malutki też był przeziębiony. Ja to się boję tych infekcji zwłaszcza teraz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...