Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Asienka namawiam Męża jak na razie i szukam tańszych rozwiązań 🙂
Ja tam nie patrze na kolor wózka byleby nie był czerwony,zielony i czarny a tak to każdy kolor mi pasuje 🙂 (trochę mało zostało tych kolorów do wyboru)

My drugiego dziecka nie planujemy no chyba że wpadniemy ale teraz to będę uważać strasznie.Ja zawsze mówiłam że chcę tylko jedno bo wiem że po porodzie będę się bać tak jak po przeżyciach u dentysty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

byłam z psami na spacerku...u nas leje a psom skróciły się rozumki bo jak widzą mokrą trawę to biegają po niej wkoło aż jęzorki wiszą 🙂 a ja stałam jak kura i mokłam 🙂

Teściowa mi zaginęła,miała być o 13.30 a jej ni ma i tel nie odpowiada 🤔 gdzie ona się włóczy bo obiad stygnie i za kare zje zimny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

więc zadzwoniłam...a pani mówi, że napisaliby gdyby coś było nie tak...ale może za jakiś czas dostanę list, w którym napiszą, że jestem w grupie niskiego ryzyka...fajnie,nie? 😠

ja na szczęście w nocy leję tylko raz 😉 za to w dzień co pół godziny...

sylwcia ale piękna córa! gratuluję pipeczki 🙂

emi trzymam kciuki za lekarza.

co do ilości dzieci to ja chcę 3 😁 ale nie wiem jak ten mój jajnik da radę 😉

a gdzie jest kirrke? połamali biedactwo i teraz pisać nie może pewnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Kirrke korzysta z paluszka i daję się sobą zajmować 😉
Coś mnie dzisiaj brzuch w dole z lewej strony boli. Ale tylko w pozycji wyprostowanej. Jak siedzę to nic. Pewnie więzadła znowu. Dzidzia rośnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki 😉
Wyobraźcie sobie, ze dopiero teraz skończyłam czytać zaległości aż mnie głowa rozbolała :laugh:
Wróciłam po przerwie i będę się już udzielać regularnie czyli codziennie.
Dzięki za troskę i ze się o mnie martwiłyście troszkę - to miłe 😉
DZiękuję za życzenia i pamięć.
Ilonab - wszystkiego naj z okazji rocznicy 😉
Ewi - z okazji ślubu same serdeczności 😉
Mamuśkom gratuluję cipeczek.
Dziewczynki - życzę Wam zdrówka i szczęśliwych rozwiązań, żeby nie bolały brzuszki, nerki i paluszki 🙂
Ja czuję się świetnie, nic mnie nie boli, rosnę powoli, dużo konsumuję i nie wiem dlaczego rymuję :laugh:
Ze snem bywa różnie, siku 2 razy w nocy omijając lodówkę, zgaga nie męczy, żadne bóle cyców czy brzucha, czasem swędzi okrutnie czyli rośnie 😉
Bobek wojuje codziennie, raz mocniej raz mniej, a najczęściej w samochodzie 🙂
Detektor za tem poszedł do szafy narazie i nie korzystam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilam do domu - zaopatrzona w mandarynki, banany, jablka i oczywiscie moje obecnie ukochane - pomidory 🤪

iskierka SUPER fotki - a te na spiocha z synkiem - przeslodkie ☺️

Sylwia - Gratuluje Dziewuszki 🙂

Jesli chodzi o sny to Dzidzia mi sie jeszcze nie snila - najczesciej snia mi sie wszelkiej masci, rodzaju i rasy psy/male szczeniaczki, ktorymi sie opiekuje ...
... no i jeszcze, ze moj Konrad mnie zdradza 🤢

teraz lece jesc ! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie świętowałam tyle, a tym bardziej kaca nie leczyłam 🙂
Ale tak rzadko widuję się z mamcią moją, ze postanowiłam jej poświęcić cały czas, który u mnie spędziła.
Przesiadywałyśmy do późna i tylko marzyłam już o śnie i sił nie miałam na kompa zwyczajnie 😉
Co do snów to kilka razy Bartek mnie w nich zdradzał, kilka razy snił mi się bobas płci męskiej - oczywiście mój 😉
a ostatnio miałam tak realny sen: dzidzia strasznie mnie kopała aż było widać przez skórę, odciskaną twarzyczkę i stópkę miniaturową.
Może faktycznie bobik był w nocy aktywny wyjątkowo i stąd ten sen, albo to był ten pierwszy "półmetkowy" kopniak ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...